07.06.2015 (R) Лісом між озер та річок

Велосипед це не просто засіб пересування. Велотуризм та велопоходи вихідного дня дозволяють нам зміцнити здоров'я і заглянути за обрій ...змінити життя.
Аватар користувача
inukshuk
* * *
Повідомлень: 210
З нами з: 11.8.11 12:16
Стать: чол
Звідки: Киев. Пуща.

Re: 07.06.2015 (R) Лісом між озер та річок

Повідомлення inukshuk » 7.6.15 17:24

Ну чо, прогульщики, я уже дома. Кушаю плов и запеканку с бананами. :new-bday:
Радуюсь что реально нахожусь в тройке призеров, не смотря на все перепитии судьбы. :Yahoo!: Смею заметить что в Абрамовке мне предлагали гражданство и политическое убежище. Я сделал усилие над собой и поехал дальше в родные пенаты.
В общем, всё было вполне прогнозируемо, то есть на высшем уровне. Вот только жаль что труселя с памперсом оказались не того калибра ( :eek: ), из за чего, собственно и произошел этот путч с моей стороны. Короче, попу нужно тренировать ... 8-)
Всем спасибо за компанию. Организатору отдельный реверанс!
И до новых встреч! :friends:

Аватар користувача
papa-pasya
* * * * *
Повідомлень: 1017
З нами з: 25.11.12 21:02
Стать: чол
Звідки: KieFF

Re: 07.06.2015 (R) Лісом між озер та річок

Повідомлення papa-pasya » 7.6.15 17:47

... Короче, попу нужно тренировать ... 8-) ...
:girl_hospita :D знаю гарну ділянку в кілометрів 15... :robot:

Аватар користувача
inukshuk
* * *
Повідомлень: 210
З нами з: 11.8.11 12:16
Стать: чол
Звідки: Киев. Пуща.

Re: 07.06.2015 (R) Лісом між озер та річок

Повідомлення inukshuk » 7.6.15 18:01

:girl_hospita знаю гарну
Так оно было бы куда лучше... :lol:
Я вкручивал в гордом одиночестве и думал о том как одна из воспитательниц "початківців" не спеша, с шутками и прибаутками , делала людям кораблик и море...

semen
* * * * *
Повідомлень: 1063
З нами з: 13.2.10 20:08
Стать: чол
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 07.06.2015 (R) Лісом між озер та річок

Повідомлення semen » 7.6.15 22:08

Фінішував соло о 21:30 з дистанцією 129 кілометрів та середньою швидкістю 16,2 за 8 ходових годин. Руслан у Демидові звернув на асфальт та рушив по своїх справах у напрямку Лютежа.
Було класно!
Дуже вдячен однодумцям за збалансовану нервову систему, терпіння та підтримку. Що саме стало підставою дізнаєтеся у детальному звіті ( сподіваюсь знайду час на детальний опис).
Живий трек.
Всі межі в твоїй голові!

semen
* * * * *
Повідомлень: 1063
З нами з: 13.2.10 20:08
Стать: чол
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 07.06.2015 (R) Лісом між озер та річок

Повідомлення semen » 10.6.15 20:31

Як і обіцяв, знайшов час для звіту.
Старт вдвох, потім несподіване збільшення складу групи, завдяки вливанню Василя до колективу.
Після того, як в'їхали до лісу за Гаврилівкою, стало зрозуміло, що вилазка має розвідувально-дослідніцьке спрямування.
Обраної мною дороги не існувало як такої, довелось перейти на альтернативний живий трек Олексія (Oldblack), що був дуже доречним. Дісталися до затопленого лісу - один його вигляд, вартий того щоб влаштовувати окрему покатеньку до цього лісу. .
Потім, за порадою Олексія, заїхали до джерела, що неподалік від цього озера, яке справляє яскраве враження.
Далі, ставало цікавіше, обрана мною грунтова дорога до ріки Здвиж, виявилася непридатною для руху, - зарості очерету та крапиви, підтоплення водою від каналу, що проходив поруч (одного разу, коли передне колесо опинилося у ямі та я був змушений злізти з велосипеду, моя нога провалилася до багнюки на пів гомілки).
Оскільки, ми вже достатньо просунулися вперед цим непростим шляхом, повертатися не було сенсу, та й дорога стала краще, ми виїхали на нормальне покриття та швидко дісталися ріки.
Був матрац, де мали змогу підкріпитися та відпочити, а я встиг поспілкуватися з місцевим населенням щодо можливості дістатися уздовж ріки лівим чи правим берегом. Як виявилося така можливість відсутня - лівим (ближчим до Києва) берегом болота, правим - також відсутня дорога.
Альтернативою дорогою повернулися на асфальт в Савенках та цим покриттям дісталися Абрамівки. Там з Русланом повернулися на ґрунти, а Василь рушив далі асфальтом. Швидко дісталися Катюжанки, знайшли той самий магазин та поповнівши запаси води і вуглеводів, рушили у напрямку села Рикунь. Невдовзі з'ясувалось, що обрана мною дорога напочатку заросла
та була непомітною, а потім перейшла в засаджене поле. Виїхали біля села Рикунь та звернули на асфальт, відмовившись від відвідування водосховища.
Спустилися грейдеровим спуском ( мав максимальну швидкість 37,3 - більше не вдалось, заважав сильний зустрічний мордодуй) та розділилися. Далі рушив за треком сам, заїхав до зоопарку та дізналася подробиці:
- працює до 20:00 без вихідних та перерви;
- вартість квитка для всіх, хто вище за 120 см. 150 грн, діти до трьох років безкоштовно, старше в межах зазначеної відмітки 50 грн. Сайт 12.org.ua
Рушив далі за треком, залишивші поза увагою лісове озеро, та дозволивши собі певну імпровізацію за маршрутом ( біля будинків у полі серед каналів, паркан одного з яких перекриває дорогу, вирішив оминути лісом, проте дорога, що минулого року ще існувала, цілком заросла). Розвідка альтернативної ділянки маршруту є виправданою, оскільки бачу з боку господарів будинків спроби обмежити переміщення цією територією ( декілька тижнів тому помітив паркан між каналом та траншеєю біля дальнього від струмка будинку, якій більше схожий на візуальне, ніж фактичне обмеження, проте факт лишається фактом).
Далі їхав без імпровізацій, хоча бажання припуститися до неї було, скоріше за все, сказався розвідувальний формат заходу.
Фінішував у зазначений час. Через зазначені складнощі, вилазка видалась непростою та виявилася певним випробуванням для як для мене, так і для однодумців, тому вдячен останнім за готовність до подібних випробувань та проявлені особисті якості.
Для себе зробив декілька відкриттів. По перше, ліс від Здвижівки до Катюжанки з
його озером та джерелом вартий окремої покатеньки до цієї місцевості.
По друге, серед іншого, плануючи цю покатеньку, мав за мету з'ясувати можливість дістатися до ріки Здвиж та проїхати на інший берег ( трекі однодумців з переправою у
цьому місці знайшов пізніше). Ціль досягнуто, можливість переправи підтверджено, маршрут правим берегом у активній розробці, покатеньку скоро буде заявлено.

Далі буде!
Востаннє редагувалось 12.6.15 09:33 користувачем semen, всього редагувалось 1 раз.
Всі межі в твоїй голові!

semen
* * * * *
Повідомлень: 1063
З нами з: 13.2.10 20:08
Стать: чол
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 07.06.2015 (R) Лісом між озер та річок

Повідомлення semen » 11.6.15 21:52

Додав звіт.
Зображення
Посилання на фото http://www.ex.ua/997553547050
Всі межі в твоїй голові!


Повернутись до “Покатушки ( покатеньки)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей