19.09.2015 (R) N|W Xyтор Гай.

Велосипед це не просто засіб пересування. Велотуризм та велопоходи вихідного дня дозволяють нам зміцнити здоров'я і заглянути за обрій ...змінити життя.
Аватар користувача
offroad division
* * *
Повідомлень: 339
З нами з: 14.11.14 00:33
Стать: чол

Re: 19.09.2015 (R) N|W Xyтор Гай.

Повідомлення offroad division » 21.9.15 08:54

ЗображенняНа цьому фото складається враження, що у всіх учасників заходу в голові одні й тiж думки, а саме ... "для чого я купив МТБ, навіщо я погодився поїхати, коли ж буде мій улюблений асфальт?" ... #Прикольне фото)

Аватар користувача
Pak
* *
Повідомлень: 94
З нами з: 27.9.05 09:41
Стать: чол
Звідки: Киев, Чоколовка

Re: 19.09.2015 (R) N|W Xyтор Гай.

Повідомлення Pak » 21.9.15 08:59

Alex_HYXT написав:
а 5 гуцульских км.
???
Мабуть мова про те що на Гуцульщині теж активно йде вирубка дерев.

Гарно покатались, дякую усім, оргу та штурману.
Все було чудово, різноманітній ліс, поля-луга, стежки-доріжки, пісочок усіляких модифікацій, міфічні дороги з минулого з колючим дротом обабіч, пошуки будь якої дороги :good:
Може дещо було спекотно, але ж не в пустелі були, вода була у колодязях-магазинах.

Ще я намагався зламати гілкою заднього перемикача, але старенький LX витримав, треба буде тільки тросика замінити.

Ну й ось:
Зображення

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: 19.09.2015 (R) N|W Xyтор Гай.

Повідомлення Alex_HYXT » 21.9.15 10:44

Alex_HYXT написав:
а 5 гуцульских км.
???
Мабуть мова про те що на Гуцульщині теж активно йде вирубка дерев.
Ні.
ГУцульский кілометр - міра відстані, яку використовують гуцули(або інші мешканці Карпат), коли в них спитати скільки км залишилось до потрібного місця. Теоретично дорівнює одному звичайному км, але на справді може бути, як в два рази меншою, так і в декілька раз більшою.
Часто стикався з нею в Карпатах
Все що відбувається на краще.

Аватар користувача
Palyanizza
* * * *
Повідомлень: 555
З нами з: 23.5.11 10:42
Стать: жін
Звідки: Киев, Позняки

Re: 19.09.2015 (R) N|W Xyтор Гай.

Повідомлення Palyanizza » 22.9.15 16:16

Неправильно заведенный будильник поставил под угрозу мое участие. Пришлось ставить личный зачет по сборам и добиранию на электричку %) В итоге отлично провела день, помесила песочки (вроде и не так много их было), посидела на троне. Спасибо фотографам за их старания :Rose:


Повернутись до “Покатушки ( покатеньки)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 35 гостей