01.04.2017 (R) Квітневі Ровжики

Велосипед це не просто засіб пересування. Велотуризм та велопоходи вихідного дня дозволяють нам зміцнити здоров'я і заглянути за обрій ...змінити життя.
Аватар користувача
semochki
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 16.7.14 09:42
Стать: чол

Re: 01.04.2017 (R) Квітневі Ровжики

Повідомлення semochki » 1.4.17 20:15

Бадьоро-розкаточно :good:
Фото скачать Фото до перегляду
Show
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Аватар користувача
LarissaV
* * *
Повідомлень: 433
З нами з: 19.6.14 11:58
Стать: жін
Звідки: kiev. troya

Re: 01.04.2017 (R) Квітневі Ровжики

Повідомлення LarissaV » 1.4.17 20:27

Ровжики передают привет :( кусок акации в переднем, в заднем чуть поменьше колючка

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 01.04.2017 (R) Квітневі Ровжики

Повідомлення Ul@senko » 1.4.17 20:39

То ж не гвіздок, їздити не заважає. Я забила, навіть не перевіряла :crazy: .
Зображення
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
sergeyko
* * * * *
Повідомлень: 1319
З нами з: 4.1.11 16:42
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 01.04.2017 (R) Квітневі Ровжики

Повідомлення sergeyko » 1.4.17 22:10

Всім дякую за компанію та Ані за организацію. Роботи ви ще тє .. :)
Ще трішечки фото є за посиланням https://goo.gl/photos/dTx2FxJSs74RA5nW8
Зображення
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Евгений Михайлович
*
Повідомлень: 19
З нами з: 8.12.14 19:28
Стать: чол

Re: 01.04.2017 (R) Квітневі Ровжики

Повідомлення Евгений Михайлович » 1.4.17 22:21

Я тряпка (рука лицо)😱😞😭!!!

Аватар користувача
Сана
* *
Повідомлень: 155
З нами з: 21.3.14 00:40
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: 01.04.2017 (R) Квітневі Ровжики

Повідомлення Сана » 1.4.17 22:25

Спасибо, друзья что вы есть, не даете лениться! Всех была рада видеть.
Аня люблю тебя еще больше :Rose:
И конечно Валера, спасибо за компанию :yes Приезжайте чаще!
https://www.strava.com/athletes/sana-veselaya

Аватар користувача
mayfly
* *
Повідомлень: 81
З нами з: 19.1.14 22:10
Стать: чол
Звідки: Киев, Отрадный

Re: 01.04.2017 (R) Квітневі Ровжики

Повідомлення mayfly » 2.4.17 08:34

Классно прокатились! У меня от дома до дома почти 155 км. Интересно, что положительный прогноз погоды сбылся только тогда, когда мы пили шейк на финише :roll: Спасибо Ларисе, Ане и Сергею за то, что не дали умереть с голоду! Был почему-то уверен, что в магазин будем заезжать еще до мыса. И, конечно, спасибо всем за компанию и отдельное спасибо организатору!!!

Аватар користувача
Panikovski
* *
Повідомлень: 152
З нами з: 23.4.14 23:29
Skype: marikovski
Стать: чол

Re: 01.04.2017 (R) Квітневі Ровжики

Повідомлення Panikovski » 3.4.17 09:18

Не думав, що повторний виїзд в Ровжі буде для мене розкаточним, але цифри кажуть те, що кажуть :-)
Погодка, як вже писали в темці, зробила нам усім неймовірний подарунок у вигляді твердих і відносно накатистих пісочків.
Цього разу вирішив тестанути ендурік на предмет шо воно і як воно на дистанціях 100+ і в темпі Ані Уласенко. Тому мета покатеньки для мене була десь із репертуару руйнування або підтвердження міфів. Ще одна причина через яку я вирішив змінити гір на покатушку - це можливість трайнути ендуроконика на славнозвісних ровжанських корінцях в перемішку з піщаними грунтами. Два тижні назад, коли я їздив цей же трек на своєму КК байку (26") помітив жахливий дискомфорт в контролі байку при наборі швидкості більше 20-25км/год. на цих же корінцях. Кидало знатно... Тому прикинув, що на цих ділянках я б мав перевагу.
Що ми маємо по начинці: ендурік 150 ходу з можливістю налаштування платформи на підвісці для мінімізації розкачування від педалювання, передня зірка - овал 32 зубчика, задня касета 11-36, покришки ні разу не кантрійні (WTB VIGILANTE 2.3).
Помчали. Спочатку все їхалось стабільно, впевнено і без особливих навантажень. Звісно, народ вкатується, розігрівається, ніхто не рве, бо більшість знають, що нас чекає ще попереду. Після Лебедівки темп вже був стабільно високий і вже було помітно неозброєним оком, що мені темп тримати набагато важче ніж кантрійникам, але я не здавався :-) Тут Аня Уласенко може більш детально розказати свої враження від того як дико працювала моя дихалка :ROFL: :ROFL: Можна було подумати, що я паралельно ще з кимось займаюсь сєкасом :D :D Дійсно, на ділянках з корінцями у мене була невелика перевага і я робив невеличкі відриви, які, впринципі, нічого не вирішували, бо за короткий проміжок часу мене наздоганяли кантріли і знову приходилось тримати їх темп. Така ситуація повторювалась багато раз.
Особливу різницю в швидкості я відчув на твердих грунтах, це десь в районі Хотянівки (приватні сектори). Там я вже просто почав відставати і нічого не міг з цим зробити (спасибі покрихам).
Невелике резюме:
- розкачка байка при педалюванні для мене міф. Сучасні амори і вилки можна дуже тонко налаштовувати під певні потреби + додайте до цього правильне кругове педалювання без ривків. Те саме стосується педалюванню стоячи на ногах - при правильній техніці підвіска працює десь на 10% своїх ходів.
- із за агресивної геометрії рами передня вилка гірше відпрацьовує дрібноту на низьких швидкостях, але мене це якось зовсім не бентежило. Привіт правильна посадка, м'які руки, розвантажений руляка.
- самий великий мінус в даному випадку - це покрихи. Мої були точно не для таких штук :-)
- комфорт, комфоооорт, комфортіщєєєє... Короче їдеш як на дивані, але платиш за це більшими витратами кКал_ій ! Для порівняння --- > На КК байку 2800 кКал (при наявності мордодуя в одну сторону, сипучішим пісках, але все-таки вищій середній швидкості) проти 3700 кКал (твердіші грунти, відсутність вітру).
- на твердих, накатистих грунтах, кантрійники рвуть на шмаття #crazy_pilot . З цим просто потрібно змиритись !
Отже, можна зробити з ендуріка якийсь дикий гібрид, але це точно не мій формат :-) Тест пройшов, висновки зробив :duma:

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 01.04.2017 (R) Квітневі Ровжики

Повідомлення Ul@senko » 5.4.17 22:43

А от і ФОТОЧКИ, результат співпраці AlexGer і Panikovski :good: .

Починалося все весело: будильник дзвенів у такт дощу за вікном... Але це ж Ровжі!!
Зміщую старт на півгодини - і небесну канцелярію це влаштовує (хоча доки дісталися старту, дупи намочили).
Разом з тими, хто чекав у Вишгороді, десятків 2 нас точно було (може навіть з хвостиком).
Під здивовані погляди поліцейських на дамбі вирушаємо у піщану подорож.
Після з"їзду на ґрунти - першоквітневий сюрприз від Орга: реверс :crazy: .
Зображення
Відразу ніхто не здогадався, а вже коли зрозуміли - пізно було повертатися :D
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Піски прорідили групу, і до мису доїздимо вже у скороченому складі
Зображення
Зображення
Втім з часом потроху підтягуюся нові учасники
Зображення
Перекус - і гайда додому
Зображення
Зображення
Зображення
Але спочатку треба вшанувати Його Величність Ровжанського Монстра
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Власне, як би ми не їхали - реверс чи нереверс, на звороті зазвичай починається рок-н-рол
Зображення
Зображення
Лебедівська оаза
Зображення
Заправляємося - і знову #crazy_pilot . В результаті до Міністерки наші ряди відчутно поріділи у порівнянні зі стартом
Зображення
Зображення
Фініш. Ви тільки гляньте на ці щасливі обличчя! Саме з них Орг має черпати натхнення :D
Зображення
А потім ще був молочний шейк на теплому обідньому сонечку, спілкування і відловлювання хвостів, що проїздили повз.

Ще раз дякую всім за бадьору суботу :Rose: . Шаманимо погоду, бо дуже кортить катати!
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Tussini
* *
Повідомлень: 50
З нами з: 25.12.14 12:54
Стать: чол
Звідки: Бориспіль, Київ

Re: 01.04.2017 (R) Квітневі Ровжики

Повідомлення Tussini » 6.4.17 07:27

Спасибо! Классные фотки!
One's destination is never a place, but a new way of seeing things.

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: 01.04.2017 (R) Квітневі Ровжики

Повідомлення AlexGer » 6.4.17 10:16

Хоч і друга вилазка на ґрунти за рік, але завдяки нормальним колесам цього разу проїхалось значно легше.
Але 1 квітня - таке 1 квітня. Кидалова було вдосталь :crazy:
Спочатку по дорозі на старт перекрили на ремонт міст Метро, довелось втрачати час на об'їзді, жодної інфи про це у ЗМІ :eek:
Потім сюрприз від Ані - реверс. Оскільки їхали в хвості, то не помітили як група повернула і поїхала по треку.
Тільки коли нікого не побачили, то загадав примітку "можливий реверс" та дату.
Довелось повертати та наздоганяти, а ще й через вимушену зупинку відстали на 5 хвилин від групи.
В такому темпі ці 5 хвилин нам з Віталіком, а по дорозі піймали ще Руслана та Сергія, довелося наздоганяти 40 хвилин при умові на 2-3 км/год швидше голови %)
Кидалова №2 від Ані. Наздогнавши групу розумію, що треба їсти, інакше мені глина. Зупинятися не варіант, тож давлюся на пісочку на пульсі 150+ батончиком.
Доїв, наздогнав Мар'яна, кажу поїхали апчик піщаний, де група поїхала трохи в стороні об'їхати його.
І що ви думаєте? Вони там на повороті зупинилися пожерти, курви :ROFL:
Четверте і останнє кидалово. Домовились, що заїздимо до Ровжаського монстра поклонитися.
Поки їхали по канаві від повороту на село Ровжи вирішив повернути назад та поїхати, на мій погляд, кращою дорогою вздовж каналу.
Приїхав до монстра, сиджу чекаю, нікого нема. Просидів 3 хвилини, думаю, знов най..ка. Наздогнав на мисі.
Далі все пішло добренько. Матрас на мисі, гарні сінгли серед березок в Ровжах.
Пісочок від Ровжей до Лебедівки, де лісову тишу порушували тільки звуки хекання та шморгання.
Після магазу в Лебедівці були ґрунти, котрі проскочили за 40 хв.
Асфальт через Вишгород, сінгли вздовж залізниці та Міністерки і фініш #crazy_pilot
Дякую Ані за організацію, а учасникам за, хоч і мовчазну :ROFL: , але веселу компанію.
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
Zlu
* * * *
Повідомлень: 986
З нами з: 17.4.14 11:11
Стать: чол
Звідки: Дорогожичи

Re: 01.04.2017 (R) Квітневі Ровжики

Повідомлення Zlu » 6.4.17 14:00

Show
Інфа щодо м. Метро була, бачив новини щодня про це
Проявлением наибольшего милосердия в нашем мире является, на мой взгляд, неспособность человеческого разума связать воедино всё, что этот мир в себя включает. (с) ГФЛ
2014: 5499
2015: 9235
2016: 9064
2017: 7533
2018: 6919
2019: 5460
2020: 2508

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 01.04.2017 (R) Квітневі Ровжики

Повідомлення Ul@senko » 7.4.17 21:45

phpBB [media]
Краще зноситися, аніж заіржавіти.


Повернутись до “Покатушки ( покатеньки)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей