http://avk.org.ua/2015/06/litnij-den-ve ... enerhetyky
ОСНОВНИЙ ЗБIР 18.06.2015 (четвер) НА 7:20 "Бродвей" - кiнцева зупинка 24, 25 тролейбусiв (бiля входу в Бiблiотеку - проспект Василя Порика, 1/15)
Точка збору:
https://maps.yandex.ua/?ll=30.424996%2C ... C67.505208
Старт 7:30
Маршрут: проспект Свободи – проспект Правди – вул. Вишгородська – вул. Фрунзе (Кирилівська) - Подільський узвіз – вул. Овруцька – вул. Артема – вул. Мельникова - Майдан Незалежності
Всі бажаючі приєднуються по ходу проходження колони тільки в її хвіст щоб не створювати аварійних ситуацій.