Энергетическое питание - за и против...

Обговорення питань нашого здоров'я

Нужны ли нам энергетики и изотоники на покатушках и в походах

Хочу
65
36%
Не хочу
60
34%
не знаю...
54
30%
 
Всього голосів: 179

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Повідомлення Трям » 18.8.04 23:30


При цьому українських кондитерів вважаю АБСОЛЮТНО бездарними.
извини - это уж дело вкуса... :gerl:
я вот шоколадные батончики с начинкой ни на какой дорогой импортный шоколад не поменяю. у меня знакомые в Германии за блок таких батончиков готовы повести в любой ресторан ужинать :kolobok: *oops* - истосковались. вкус детства.
так что настоящий как раз отечественный, а Рошен - модное веяние запада...
и тортики трюфельные Второго комбината вкуснее , чем "КырлыМырлы", хотя влажность в них в три раза выше и вино, заразы, выпивают , а не пропитывают :duma: ;)

Аватар користувача
Uncle Ы
*********
Повідомлень: 2274
З нами з: 5.9.03 14:21
Skype: eugene.novikov
Стать: чол
Звідки: из мамы

Повідомлення Uncle Ы » 19.8.04 00:08

обратили внимание на серьёзные фирмы, которым важней репутация и которые регулярно спонсируют на западе различные соревнования для любителей. Ты ж знаешь - любители народ ушлый, их на мякине не проведешь - в случае чего раскритикуют в пух и прах ! :)[/b][/color]
Хи-хи.. :)
Powerbarы эти в REI (типа крутой аутдорный магазин) стоят 1 бак штука. Эти же powerbarы в простом супермаркете - 50с штука, столько же, сколько и сникерс.
Я ничего не критикую в пух и прах. Батоны, которые я пробовал, имеют противный вкус и сомнительную пищевую ценность, а барбариски тают во рту. Вон, я на них прорулил в воскресенье 115 км со средней скоростью 27 км/ч. 70 копеек за все про все. :)
Нас невозможно сбить с пути - нам пофигу, куда идти!

Аватар користувача
Uncle Ы
*********
Повідомлень: 2274
З нами з: 5.9.03 14:21
Skype: eugene.novikov
Стать: чол
Звідки: из мамы

Повідомлення Uncle Ы » 19.8.04 00:10

извини - это уж дело вкуса... :gerl:
От точно. Мне Рошен нравится, вкусные конфеты. Недаром их можно купить что в богом забытой деревне в Киргизии, что в Москве в навороченном супермаркете. Вкусные они.
Нас невозможно сбить с пути - нам пофигу, куда идти!

Аватар користувача
.bo
* * * *
Повідомлень: 716
З нами з: 26.6.04 11:40
Стать: чол
Звідки: Троещина

Повідомлення .bo » 19.8.04 00:15

извини - это уж дело вкуса... :gerl:
я вот шоколадные батончики с начинкой ни на какой дорогой импортный шоколад не поменяю. у меня знакомые в Германии за блок таких батончиков готовы повести в любой ресторан ужинать :kolobok: *oops* - истосковались. вкус детства.
так что настоящий как раз отечественный, а Рошен - модное веяние запада...
и тортики трюфельные Второго комбината вкуснее , чем "КырлыМырлы", хотя влажность в них в три раза выше и вино, заразы, выпивают , а не пропитывают :duma: ;)
а ведь "КырлыМырлы" - уже РОШЕН, там же делают твои любимые батончики ;)
UT3UAU

Аватар користувача
isv
завжди у нашій пам'яті
Повідомлень: 2538
З нами з: 29.12.02 14:48
Стать: чол
Звідки: Barbados

Повідомлення isv » 19.8.04 10:43

Ну так такова судьба, пока едешь, жреш всякую гадость, а когда приехал, оттягиваешся пивом ;)
no faith, no hope...

Аватар користувача
jk
* * * *
Повідомлень: 976
З нами з: 13.10.03 23:53
Стать: чол
Звідки: Київ

Повідомлення jk » 19.8.04 13:00


извини - это уж дело вкуса... :gerl:
я вот шоколадные батончики с начинкой ни на какой дорогой импортный шоколад не поменяю. у меня знакомые в Германии за блок таких батончиков готовы повести в любой ресторан ужинать :kolobok: *oops* - истосковались. вкус детства.
так что настоящий как раз отечественный, а Рошен - модное веяние запада...
Смак дитинства і об"єктивна оцінка шоколадів - зовсім різні речі. :)
Крім того, що в дитинстві сонце було яскравішим, і солодощі "нетакимиякзараз", і персики-яблука вдвічі більшими,

взагалі жити було веселіше. :D

Так ще і вибору у вас майже не було. Тому і привчилися до того, що було. :)

У батончиків справді якісний чорний, гіркий шоколад.
А випускає їх ф. Карла Маркса - Roshen. ;)

А більшість консервативно налаштованого старшого покоління не справедливо оцінює західні кондвироби судячи за тими, найдешевшими, які продаються в кіосках. :)
Коли в супермаркетах уже повно смачних фірмових речей.

***************************************************************************
Після прочитання знищеної вчора політичної теми стає ясно, що у Спеку не стільки претензії до фірми Рошен із "пластмасовим" смаком, скільки до власників компанії-націоналістів.(які зло :) )
І шоколад у них - зло, бо націоналістичний. :D :)

Аватар користувача
Specu
* * *
Повідомлень: 481
З нами з: 22.5.03 15:02
Стать: чол
Звідки: Киев, ВДНХ

Повідомлення Specu » 19.8.04 13:07

просто очень явственно чувствую разницу именно в конфетах и шоколаде
а ты в курсе сколько надо времени, чтоб шоколад начал усваиваться организмом ? :gerl:
знаю, потому на покатушках шоколад не ем.
пример с шоколадом привел как подход к производству и реализации товара, а не как пример пиши для покатушек :-))
Что требует самых основательных, самых упорных доказательств, так это очевидность.
Ибо слишком многим недостает глаз, чтобы видеть её.
Ф. Ницше

Аватар користувача
Uncle Ы
*********
Повідомлень: 2274
З нами з: 5.9.03 14:21
Skype: eugene.novikov
Стать: чол
Звідки: из мамы

Повідомлення Uncle Ы » 19.8.04 13:22

не читал все постинги:) *oops*
вот эта гадасть+плюс пиво - эффект незабываемый:D - как пурген со снотворным;) тока по другому:)
По-другому - это бессонница и запор? :)
Нас невозможно сбить с пути - нам пофигу, куда идти!

Аватар користувача
Ganzilla
* * * *
Повідомлень: 652
З нами з: 14.2.03 00:41
Стать: чол
Звідки: Киев (Борщаговка)

Повідомлення Ganzilla » 20.8.04 00:19

Зачепив за живе. :) Тому не можу не вставити свій оффтоп.

При цьому українських кондитерів вважаю АБСОЛЮТНО бездарними. Основна ставка на вигляд кондвиробу,рекламу і ніколи на якісний смак.})
Всі розкручені марки випускають відверте "$$%^ в порівнянні із трохи дорожчими західними.
Вибач, але й і ти зачепив за живе. :)
Якби ж ти знав, що додають західні кондитери... })
Тому я радію, що в нас існують фабрика Карла Маркса (хоча шоколад Рошен більш схожий, вибачте, на лайно), концерн АВК, Світоч.

Вопрос: если не по 55 грн, то по какой цене будет это питание? Какой срок хранения (ну не по одному батончику же покупать...)?
=^..^=

Аватар користувача
jk
* * * *
Повідомлень: 976
З нами з: 13.10.03 23:53
Стать: чол
Звідки: Київ

Повідомлення jk » 20.8.04 23:45

(хоча шоколад Рошен більш схожий, вибачте, на лайно)
А не пішов би ти в .....
подалі. Цим порівнянням ти кажеш багатьом із нас, що ми харчуємось .... ом.
Це, до речі, і наїзд на культові батончики з начинкою...
Якби ж ти знав, що додають західні кондитери... })
Про це ти розкажи бабулькам і дідулькам на лавочках біля дому. Зображення
Тебе зразу в компанію приймуть. :smt038
Вони люблять тріпатись на тему "хімії в іностранному"
Наші уже давно всі ці консерванти успішно використовують.
А у зв"язку із тим, що вироби дешеві, то і консерванти найдешевші.
Востаннє редагувалось 21.8.04 00:25 користувачем jk, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Ganzilla
* * * *
Повідомлень: 652
З нами з: 14.2.03 00:41
Стать: чол
Звідки: Киев (Борщаговка)

Повідомлення Ganzilla » 21.8.04 00:26

Якби ж ти знав, що додають західні кондитери... })
Про це ти розкажи бабулькам і дідулькам на лавочках біля дому. Зображення
Тебе зразу в компанію приймуть. :smt038
...
Справа в тому, що я працюю в Iнститутi, де проходять сертифiкацiю продукти господарчого використання i вживання. 8)
Доречi, вітчизняні виробники користуються ДОСТами, ДСТУ та ТУ, розробленими ще на основі радянської документації, тому про використання тої гидоти, чим користуються на Заході, ти неправий. :58:
А те, що ти бачиш надписи у форматі Exxx, так то нормально -- це просто міжнародна класифікація.
=^..^=

Аватар користувача
jk
* * * *
Повідомлень: 976
З нами з: 13.10.03 23:53
Стать: чол
Звідки: Київ

Повідомлення jk » 21.8.04 00:46

Справа в тому, що я працюю в Iнститутi, де проходять сертифiкацiю продукти господарчого використання i вживання. 8)
Доречi, вітчизняні виробники користуються ДОСТами, ДСТУ та ТУ, розробленими ще на основі радянської документації, тому про використання тої гидоти, чим користуються на Заході, ти неправий. :58:
А те, що ти бачиш надписи у форматі Exxx, так то нормально -- це просто міжнародна класифікація.
Не треба розпвідати, що Еххх - це не отрута. Знаємо.

В нашій країні більшість людей в таких установах мають офіційні ставки приблизно 500-700 грн, і при цьому начальство має машини і будинки за 10 - 100 тисяч $.
Про корупцію тут точно не будемо сперичатись.


Я впевнений в тому, що в інституті ви здатні відрізнити шкідливе від не шкідливого, (хоча не все)
але я так само впевнений, що виробник такого масштабу як АВК не матиме жодних проблем порушивши затверджений вами склад того чи іншого продукту, якщо вже після сертифікації на заводі додасть інші компоненти.
А про перевірку з вашого боку їх попередить як раз хтось із вашого ж начальства.
У нас все на цьому побудовано.
На хабарях, зв"язках і блатах.(звичайно ж з винятками)

Я ще раз кажу, що не треба порівнювати найкращі наші продукти із найгіршим західним сміттям, яке випускається лише для експорту у відсталі країни.
Востаннє редагувалось 21.8.04 03:36 користувачем jk, всього редагувалось 3 разів.

Аватар користувача
Ganzilla
* * * *
Повідомлень: 652
З нами з: 14.2.03 00:41
Стать: чол
Звідки: Киев (Борщаговка)

Повідомлення Ganzilla » 21.8.04 00:47

(хоча шоколад Рошен більш схожий, вибачте, на лайно)
А не пішов би ти в .....
подалі. Цим порівнянням ти кажеш багатьом із нас, що ми харчуємось .... ом.
Так. Я прошу вибачення. :gerl: Я мав на увазі органолептичний показник, але дуже невдало виразився.
Рошен намагався випустити шоколад, який би не танув у долонях, але побічний ефект був таким, як я вказав. :( Відверто кажучи, прикро.
=^..^=

Аватар користувача
jk
* * * *
Повідомлень: 976
З нами з: 13.10.03 23:53
Стать: чол
Звідки: Київ

Повідомлення jk » 21.8.04 00:55

Думаю, хтось може захотіти підчистити цю тему.
Навіть не думайте. :)
Кондвироби - це не гелі і Пауер Бари, але до теми енергетичного харчування мають пряме відношення,
хоч вони і не є найефективнішими.

Аватар користувача
jk
* * * *
Повідомлень: 976
З нами з: 13.10.03 23:53
Стать: чол
Звідки: Київ

Повідомлення jk » 21.8.04 01:02


Дуже вірно підмічено. А наші наївні люди думають, що тут не використовують БАДи і
Архімед, навряд чи вони вставляють в шоколад біологічно активні добавки. ;) Дорого.:)
На БАД-ах у нас окремо добре заробляють.
Продаючи їх через MLM. :)

Хоча в багатьох шоколадах є лецетин, а він продається як БАД.
Але він як раз дуже корисний для здоров"я.
Востаннє редагувалось 21.8.04 02:09 користувачем jk, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Ganzilla
* * * *
Повідомлень: 652
З нами з: 14.2.03 00:41
Стать: чол
Звідки: Киев (Борщаговка)

Повідомлення Ganzilla » 21.8.04 01:21

Не треба розпідати, що Еххх - це не отрута. Знаємо.
У летальних дозах -- звичайно. А летальні дози, повір мені, не маленькі...
... в нашій країні більшість людей в таких установах...
Про офіційні ставки ти на 100 відсотків правий. :) Але... Мабуть ти не працював у держконторах... ;) А про будинки і машини ти правий тільки десь на 0,01%.
Про корупцію тут точно не будемо сперичатись.
Згоден, бо в нас її нема. На це є декілька причин стосовно прислів'я про "кнут и пряник".
Я впевнений в тому, що в інституті ви здатні...
Так. Доречі, ведеться робота про вміст нової шкідливої речовини, яку тільки недавно почали використовувати у приготуванні напоїв та яка ще не перевіряється, але, напевно, її вміст буде жорстко регулюваться, або вона буде взагалі заборонена. Я зараз не можу назвати ні виробника, ні речовину, але рекомендую утриматись від вживання напоїв, де використовується "замінник лимонної кислоти", або замінник будь-якого підкіслювача.
але я так само впевнений, що виробник такого масштабу як АВК не матиме жодних проблем...

А про перевірку з вашого боку...
На жаль, так. Ми сертифікуючий, але не контролюючий орган. В нас просто нема фізичної можливості. Для цього є відповідна служба -- СЕС (санепідемслужба). Виробник повинний дотримуватись ТУ на виробництво.
Я ще раз кажу, що не треба порівнювати...
Звичайно, ні. Я мав на увазі таких "джаянтів" :), як Пармалат, Нестле, Чибо (яка, доречі, є взагалі торговою маркою і на Заході займається далеко не тільки кофе ;) ). І ціновий рівень я брав відповідний. :)

Доречі, Валентин казав про ностальгію наших емігрантів, але вітчизняні солодощі купують тут у великої кількості і забугорці. :)

Взагалі, український харчпром далеко не самий поганий навіть при наявності зловживань з точки зору дотримання ТУ. Те ж стосується Росії та Білорусі, де харчпром трошки кращий. Тобто ми ще відносно добре живемо, хоча, безумовно, є до чого прагнути. :)

З.І. Ох, відчуваю, що ця тема переповзе до Болтушки...
=^..^=

Аватар користувача
jk
* * * *
Повідомлень: 976
З нами з: 13.10.03 23:53
Стать: чол
Звідки: Київ

Повідомлення jk » 21.8.04 02:49

Не треба розпідати, що Еххх - це не отрута. Знаємо.
У летальних дозах -- звичайно. А летальні дози, повір мені, не маленькі...
Читай уважніше :)

Для цього є відповідна служба -- СЕС (санепідемслужба). Виробник повинний дотримуватись ТУ на виробництво.
Санстанція, пожежники... Не нагадуй людям про сумне. :)

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Повідомлення Трям » 21.8.04 10:29

Те ж стосується Росії та Білорусі, де харчпром трошки кращий. ...
ТВоё "трошкы" весьма прикольно. :angel:
Мне сестра до сих пор "бабаевкие" конфеты с Москвы регулярно привозит :inlove:


..ну и во что вы превратили тему о самомо необходимом для байкера продукте, которым я собираюсь снабдить обделенный ВелоКиев ? :gerl: :anti:

Аватар користувача
YuraS
* * *
Повідомлень: 430
З нами з: 2.1.03 15:30
Стать: чол
Звідки: Киев

Повідомлення YuraS » 21.8.04 11:18

..ну и во что вы превратили тему о самомо необходимом для байкера продукте, которым я собираюсь снабдить обделенный ВелоКиев ? :gerl: :anti:
Зато выяснилось что надо шоколадом снабжать, а не энергетиками всякими :kolobok:

Аватар користувача
nadij
* * *
Повідомлень: 452
З нами з: 26.7.04 08:49
Стать: жін
Звідки: Киев, Ветряные горы

Повідомлення nadij » 21.8.04 11:20

по поводу специального энергетического питания у меня мнение однозначное.
химия она и есть химия, усваивается 5 % часть выводится естественным путем, а остальное оседает в печени и почках :pop:
так что лучше перекусить тем, чем наши предки еще в каменном веке перекусывали.
ведь тогда и даже сейчас делали так называюмую смесь из трав, ягод, меда и орехов. если кому интересно, по этому достаточно литературы. НЕ НУЖНО возить с собой пару литров меда, эту смесь можно сделать и самому руководствуясь здравым смыслом (ну типа кровь дракона и зубы мамонта, мозги врага и т.п.) :D и компетентными источниками.
Все знают наши витамины Ревит и т.п. так с них усваивается 5% а куда девается остальное???? :duma:

Аватар користувача
jk
* * * *
Повідомлень: 976
З нами з: 13.10.03 23:53
Стать: чол
Звідки: Київ

Повідомлення jk » 21.8.04 15:11

по поводу специального энергетического питания у меня мнение однозначное.
химия она и есть химия,
А однозначна думка з"явилась просто так? :duma:
Чи після перегляду серіалу?
усваивается 5 % часть выводится естественным путем, а остальное оседает в печени и почках :pop:
...
витамины ... 5% а куда девается остальное???? :duma:
А якщо потрібно щоб засвоїлось 5%...

*******************************************************

Ганзіла, можна ми скористаємось твоїм службовим становищем? :) Ось склад Пауер бара з яблучно-корицевим смаком.

Spicy and good. Real apples and cinnamon with PowerBar nutrition.

INGREDIENTS: High Fructose Corn Syrup With Grape And Pear Juice Concentrate, Oat Bran, Maltodextrin, Milk Protein Isolate, Rice Crisps (Milled Rice, Rice Bran), Brown Rice, Almond Butter, Dried Apples, Natural Flavors, Glycerin, Cinnamon

MINERALS: Calcium Phosphate, Magnesium Carbonate, Zinc Gluconate, Iron (Ferrous Fumarate), Copper Gluconate, Chromium Aspartate

VITAMINS: Vitamin C (Ascorbic Acid), Vitamin E Acetate, Vitamin B3 (Niacin), Pantothenic Acid (Calcium Pantothenate), Vitamin B6 (Pyridoxine Hydrochloride), Vitamin B2 (Riboflavin), Vitamin B1 (Thiamin Hydrochloride), Folic Acid, Biotin, Vitamin B12

ESSENTIAL AMINO ACIDS: Leucine, Valine, Isoleucine.

Made on equipment that also processes peanuts, nuts, and soy.

Зразу буде прохання прокоментувати саме склад, а не те, що американці можуть слати до нас зовсім інший отруйний продукт, для того щоб винищити українців і заселити нашу територію. ;)

Аватар користувача
nikon
* * * *
Повідомлень: 965
З нами з: 10.7.03 20:49
Skype: alexxnik
Стать: чол
Звідки: Kiev, Печерській bridge(поки ще не рухнув)

Повідомлення nikon » 24.8.04 09:18

по поводу специального энергетического питания у меня мнение однозначное.
химия она и есть химия, усваивается 5 % часть выводится естественным путем, а остальное оседает в печени и почках :pop:
так что лучше перекусить тем, чем наши предки еще в каменном веке перекусывали.
ведь тогда и даже сейчас делали так называюмую смесь из трав, ягод, меда и орехов. если кому интересно, по этому достаточно литературы. НЕ НУЖНО возить с собой пару литров меда, эту смесь можно сделать и самому руководствуясь здравым смыслом (ну типа кровь дракона и зубы мамонта, мозги врага и т.п.) :D и компетентными источниками.
:duma:
Полностью согласен, для любителей вполне достаточно привычных энергоемких продуктов! А на сало руку не поднимайте - это продукт всех времен и народов ( кроме мусульман и иудеев, конечно)! Хотя они его тоже начали трескать. Но в запасе иметь баллончик или батончик энерготоника не грех ( на экстренный случай)!
Нема ума - считай калека!

urbik
*********
Повідомлень: 2458
З нами з: 3.11.03 12:37
Стать: чол
Звідки: Киев, Новобеличи

Повідомлення urbik » 2.9.04 14:45

..ну и во что вы превратили тему о самомо необходимом для байкера продукте, которым я собираюсь снабдить обделенный ВелоКиев ? :gerl: :anti:
Зато выяснилось что надо шоколадом снабжать, а не энергетиками всякими :kolobok:
во-во, и не всяким шоколадом, а лендлизовским, из дохимической эпохи - с секретных складов
Якби ж ти знав, що додають західні кондитери... })
Тому я радію, що в нас існують ... Світоч.
Антон! Проснись! Еще про Корону вспомни... Какой такой Свиточ??? Свиточа больше нет, а есть нестле :x и разве что вывеска.... :( Вы их давно сертифицировали? Подозреваю, они вам чтоб не палиться, таскают на сертификацию шоколад, выпущенный до 98 года (или см. Жекины размышления о коррупции и пр.)

Ганзіла, можна ми скористаємось твоїм службовим становищем? :) Ось склад Пауер бара з яблучно-корицевим смаком.

Spicy and good. Real apples and cinnamon with PowerBar nutrition.

INGREDIENTS: ... Natural Flavors...


Made on equipment that also processes peanuts, nuts, and soy.

Зразу буде прохання прокоментувати саме склад
я хоч і не маю службового становища Ганзілли, ризикну трохи прокоментувати:
1. Можете мене звинуватити в анти-американизмі чи пауерофобії, але склад (якщо ти його переписав з обгортки) неповний - ну не вірю, щоб в продукт, який зберігатиметься понад один день не було б додано жодного з консервантів. Якщо приховують - мабуть є що...
2. Природність оцих "природних ароматизаторів" лише в тому, що компоненти для їх виготовлення зустрічаються в природі, а не отримані через термоядерну реакцію чи завезені з Марса.
3. Те що вони зізнаються про обладнання, яким переробляють сою і горіхи, це плюс, але мінус, що вони його не миють (інакше навіщо б згадувати). Якщо переробляють сою, то в штатах вона здебільшого трансгенна і трансгени з немитого обладнання потрапляють до твого організму... :alien: :smt051
Зображення

Аватар користувача
Pooh
Модератор
Повідомлень: 5261
З нами з: 5.6.03 09:48
Стать: чол
Звідки: http://www.ukrbike.com.ua

Повідомлення Pooh » 2.9.04 15:11

/почикано/
Еще про Корону вспомни... Какой такой Свиточ??? Свиточа больше нет, а есть нестле :x и разве что вывеска.... :(
/почикано/
Открою еще одну страшную тайну: Крафт Якобс ( Корона, Тростянец, чипсы, еще че-то, не помню :duma: ) входит в группу "Филипп Моррис" :( (да-да, именно того, производителя цигарок)


Повернутись до “Здоров'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей