поділіться досвідом користування Sigma X-treme PQ11

Оборудование, снаряжение, навигация и прочее
Аватар користувача
Андрій Ш
*
Повідомлень: 7
З нами з: 12.7.14 12:44
Стать: чол

поділіться досвідом користування Sigma X-treme PQ11

Повідомлення Андрій Ш » 16.7.14 10:53

Шановні друзі, у кого є досвід користування Sigma X-treme PQ11 в польових умовах, прошу поділитися враженнями. Загальні плюси і мінуси. Окремо висвітліть використання GPS: навігація, запис треку, додатки (з огляду на не надто свіжий андроід).

Аватар користувача
Крепкий
* * *
Повідомлень: 238
З нами з: 18.4.09 22:49
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: поділіться досвідом користування Sigma X-treme PQ11

Повідомлення Крепкий » 16.7.14 12:36

Я пользуюсь Sigma X-treme PQ22, его могу посоветовать как более лучший и более продуманный телефон.
ЛЮБИШЬ КАТАТЬСЯ - ЛЮБИ И КАТАЙСЯ !

Аватар користувача
Андрій Ш
*
Повідомлень: 7
З нами з: 12.7.14 12:44
Стать: чол

Re: поділіться досвідом користування Sigma X-treme PQ11

Повідомлення Андрій Ш » 16.7.14 12:46

Я пользуюсь Sigma X-treme PQ22
З відомих причин вибір падає саме на PQ11.

Аватар користувача
payel
*
Повідомлень: 28
З нами з: 30.4.09 19:39
Стать: чол

Re: поділіться досвідом користування Sigma X-treme PQ11

Повідомлення payel » 25.7.14 13:56

зовсім недавно, став власником такого апарату.
Штука цікава, після звичайного телефону здається надто велииикою. Але швидко звикаєш.

Після першої зарядки батарея(2800 мА), при дійсно інтенсивному використанні протягнула 2.5 дні(подивимось як буде далі).
GPS ловить добре. Їздив в один велопохід, орієнтувались по телефону.
Особливих проблем не виникало (єдине але, встановлена карта не така детальна як того хотілось би, і не всі польові дороги були вказані).
Місцезнаходження показувало доволі точно (я б сказав +-2метри), теж саме і з швидкістю та пройденим шляхом.
До речі, по приїзду, я порівняв показники велокомп'ютера і телефона, вони таки співпали)

Стосовно додатків. Все що я встановив це карту навітел-як вже було зазначено-працює нормально. Для її встановлення довелось шукати катру пам'яті. Бо без неї нікуда...
Власне об'єм пам'яті це, напевне, найслабше місце описуваної моделі. Тут всього 512мб оперативки і стільки ж звичайної (при чому в розпорядженні користувача приблизно 180мб постійної пам'яті, оскільки все інше зайнято системою).

На останок. Як пишуть у відгуках на сайті "розетка", інколи трапляється брак, тому варто бути уважним.


Повернутись до “Туризм. Матчасть”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей