GT Aggressor 27.5, питання апгрейду

(все, що стосується велосипедів, рам, підсідельних штирів, сідел)
belmondo2
*
Повідомлень: 13
З нами з: 23.10.15 22:03
Стать: чол

GT Aggressor 27.5, питання апгрейду

Повідомлення belmondo2 » 23.10.15 22:49

Всім привіт..

Віднедавна являюсь власником GT Aggressor 27.5 і вагою 14.3.
Розумію що для бюджетного ровера вага типова але після декількох кіломентів відчуваю що не моє це і треба щось зробити.
Сам роверко непоганий, але чи то великі колеса 27,5 і подвійні обода що важко їх розкручувати чи то просто вилка 'Сантур' дає такий ефект 'чугунності' що треба штовхати вперед.
Найшов статтю яка вдихає оптимізм і думаю чи не зробити собі щось подібне.
Перед тим 2 роки катав на ровері 13.3 кг який значно легше їхав.
Мушу прийняти рішення чи зливати байк повністю в тій комплектації в якій він є і відкладати на дорожчий (легший) чи апгрейдити.
Хотів взнати на форумі чи підійде тверда вилка 28/29'' до байка 27.5'' і чи реально знайти таку вилкку під вібрейки? На скільки сталь/хромоль важчі за карбонку?
Друге це обода. Чи буде відчутна при педаленні замна подвійних ободів на одинарні?
Хотів би хоча б 13.3 кг..

Буду вдячний за відповіді.

Аватар користувача
foxman
* * * * *
Повідомлень: 1372
З нами з: 15.10.04 11:48
Стать: чол
Звідки: Киев, Лесной

Re: GT Aggressor 27.5, питання апгрейду

Повідомлення foxman » 24.10.15 09:17

для начала поставь лёгкие покрышки.

Аватар користувача
xbz06ee
* * *
Повідомлень: 225
З нами з: 18.1.10 14:57
Стать: чол
Звідки: https://velodim.kyiv.ua/

Re: GT Aggressor 27.5, питання апгрейду

Повідомлення xbz06ee » 24.10.15 09:40

Зображення

Ось цей байк, так? Я б сказав що він не апгрейдоздатен. У вашому випадку перше, з чого треба починати, це колеса і потім вилка, але в вас рама тільки під ві, а усі нормальні обода 27.5 під диск. Далі, рульовий стакан рами під прямий шток, а сучасні вилки мають конусний. Тому я б порадив продати цей байк поки він у гарному стані та купити щось краще.
Якщо цей варіант вам не підходить, почніть з регулювання підшипників втулок, бо в ДС зазвичай не турбуються про це) А потім змінить покришкі, наприклад на Maxxis Pace. Потім можна замінити руль-винос-підседел, але це дозволить скинути десь близько 300-400 грамів і ефект від цього буде досить незначний.

belmondo2
*
Повідомлень: 13
З нами з: 23.10.15 22:03
Стать: чол

Re: GT Aggressor 27.5, питання апгрейду

Повідомлення belmondo2 » 24.10.15 11:09


Ось цей байк, так? Я б сказав що він не апгрейдоздатен. У вашому випадку перше, з чого треба починати, це колеса і потім вилка, але в вас рама тільки під ві, а усі нормальні обода 27.5 під диск. Далі, рульовий стакан рами під прямий шток, а сучасні вилки мають конусний. Тому я б порадив продати цей байк поки він у гарному стані та купити щось краще.
Якщо цей варіант вам не підходить, почніть з регулювання підшипників втулок, бо в ДС зазвичай не турбуються про це) А потім змінить покришкі, наприклад на Maxxis Pace. Потім можна замінити руль-винос-підседел, але це дозволить скинути десь близько 300-400 грамів і ефект від цього буде досить незначний.

Дякую..Зрозуміло. От про конусний шток я не догледів коли купляв..
а усі нормальні обода 27.5 під диск
Тут трохи незрозумів..поясніть будь-ласка зв'язок між ободами та дисковими гальмами, все що потрібно це поміняти обід хіба ні? спиці та втулка при тому залишаються.. правильно? :roll:

Аватар користувача
xbz06ee
* * *
Повідомлень: 225
З нами з: 18.1.10 14:57
Стать: чол
Звідки: https://velodim.kyiv.ua/

Re: GT Aggressor 27.5, питання апгрейду

Повідомлення xbz06ee » 24.10.15 12:35

На ободах під диск немає гальмівній доріжки, тому з вібрейками їх не можна використовувати. А в вас на рамі немає кріплень під диск(
Для значного полегшення коліс достатньо змінити тільки обід, так, але спиці при цьому можут не підійти по довжині. Втулку можна залишити, можна й замінити, це як вам завгодно.

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: GT Aggressor 27.5, питання апгрейду

Повідомлення konst » 24.10.15 15:25

Перед тим 2 роки катав на ровері 13.3 кг який значно легше їхав.
Я не думаю, что разница в весе между 13.3 и 14.3 кг является причиной, по которой старый велосипед едет значительно легче. Положа руку на сердце, и то, и другое - тяжелые велосипеды, разница в ходовых характеристиках вероятно определяется их исправностью и профилем покрышек. Там точно нет никакой технической лажи типа убитой каретки и перетянутых втулок?

belmondo2
*
Повідомлень: 13
З нами з: 23.10.15 22:03
Стать: чол

Re: GT Aggressor 27.5, питання апгрейду

Повідомлення belmondo2 » 25.10.15 13:16

Там точно нет никакой технической лажи типа убитой каретки и перетянутых втулок?
Думаю що ні.. ровер куплявся новий буквально пару тижнів тому на розпродажі. Колеса крутяться вільно обидва...
Лишається продаж або.. купити собі таку ж вилочку як товариш з вищезгаданої статті.
Далі покришки, трійця "підсиділ/кермо/виніс", та обода під вібрейки які ще пошукати доведеться..
Востаннє редагувалось 25.10.15 17:47 користувачем belmondo2, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
xbz06ee
* * *
Повідомлень: 225
З нами з: 18.1.10 14:57
Стать: чол
Звідки: https://velodim.kyiv.ua/

Re: GT Aggressor 27.5, питання апгрейду

Повідомлення xbz06ee » 25.10.15 14:42

Обода під ві на 27,5 будуть важіть не менш 480 г, тому нащо їх міняти? Все одно не покатять краще ніж стокові.
Не треба нічого робити з цім ровером, це марна трата грошей. Краще вкласти їх у покупку іншого, хоча б із дисками, і з часом апгрейдити вже його.
ПС. Перевірте колеса так, зніміть їх та покрутить вісь втулки руками. Вона повинна обертатись легко та плавно, без ніякого опіру

belmondo2
*
Повідомлень: 13
З нами з: 23.10.15 22:03
Стать: чол

Re: GT Aggressor 27.5, питання апгрейду

Повідомлення belmondo2 » 25.10.15 17:15

Обода під ві на 27,5 будуть важіть не менш 480 г, тому нащо їх міняти?
Тут згідний..
Не треба нічого робити з цім ровером, це марна трата грошей. Краще вкласти їх у покупку іншого, хоча б із дисками, і з часом апгрейдити вже його
Напевно..Бажання апгрейдити відбивають не стільки відсутність кріплення під дисковий, скільки колеса 27.5
ПС - все крутиться відмінно, просто не комфортно крутити педалі особливо після 30хв..

Аватар користувача
xbz06ee
* * *
Повідомлень: 225
З нами з: 18.1.10 14:57
Стать: чол
Звідки: https://velodim.kyiv.ua/

Re: GT Aggressor 27.5, питання апгрейду

Повідомлення xbz06ee » 25.10.15 18:33

просто не комфортно крутити педалі особливо після 30хв..
Тренуйтесь и буде з вами сила ;)

Аватар користувача
foxman
* * * * *
Повідомлень: 1372
З нами з: 15.10.04 11:48
Стать: чол
Звідки: Киев, Лесной

Re: GT Aggressor 27.5, питання апгрейду

Повідомлення foxman » 25.10.15 20:23

я бы вообще сказал, что сменив вел человек сменил посадку и это почувствовал. мне достаточно подседел опустить на 2 см и всё - ноги не едут.


Повернутись до “Велосипеди та Рами”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей