Правий Сектор

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 24.11.14 00:29

Олександра Любченко :friends:

МіхЄй, як завжди б'є рекорди по написанню листів ПравсЄкам. Коли я сідаю вчити з ним уроки: він мені вигадує усілякі причини, - чому він не хоче писати, читати, рахувати. А-от писати листи ПравсЄкам - він встигає завжди!
Невгамовний патріот МіхЄй - навіть "цього" президента не обирав, бо - МіхЄй голосує за Воїна!.. Вус
Зображення
тами дитини...
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 24.11.14 16:35

Вісник Правого Сектора
Зображення
Друг Подолянин

Друг Анархіст - в своїй рідній Шепетівці відзначився тим, що облив мера міста відром лайна, а в аеропорту поливав уже сєпарів свинцем з кулемета. Сьогодні, 24 листопада, йому виповнилось 50 років. Від усіх бійців штурмової роти вітаю тебе, друже, і бажаю, щоб набоїв тобі вистачило ще років на сто!
Зображення

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moderator » 24.11.14 21:12

Esquire Ukraine

Во славу читателей, которые раскупили почти весь тираж нового номера Esquire всего за два дня, мы публикуем некоторые снимки, которые они сделали с Дмитрием Ярошем в инстаграме. #инстаграмяроша — с . (4 фото)

Зображення
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 26.11.14 02:19

Серый Физик Тро
Поработал с Правым Сектором. Посмотрел на внутренний порядок. Докладываю - такой высокой дисциплины, как у ПС, я не видел ни где. И еще одно - трепетное отношение к оружию. Оно все добыто в бою, поэтому дорого и любимо. На фото внизу пулемет Максим давнего года выпуска, но работает как часы!!!
На фото Ваш покорный слуга, мастер-оружейник К. и командир ДУК.
Мои работы моментом уходили на передок. Фоткать было некогда.
Большое спасибо от ПС всем участникам операции.
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moderator » 27.11.14 04:58

Зображення
Артбатареї ДУК "Правий сектор" потребують тягачів даного типу, тел. для співпраці 096 583 03 67.
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moderator » 28.11.14 02:57

phpBB [video]


Зображення


https://www.facebook.com/groups/marusinpoligon/
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 2.12.14 20:47

phpBB [video]
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 3.12.14 03:23

Зображення

Херсон. Подивiться в цi очi. Це молодь, яка може змiнити cвiт ...

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Правий Сектор

Повідомлення Трям » 4.12.14 01:52

Олена Білозерська

О, клас. Вперше десь днів за п'ять тут на передку прорізався Інет. Зараз швиденько розкажу вам про наше перемир'я.
Ви ж знаєте, що у нас тут перемир'я, правда? Чули по телевізору? Так ось, згідно домовленостей воно почалося вчора о шостій. Останні хвилин сорок перед шостою супротивник, вочевидь, вирішив висипати нам на голови увесь наявний у них БК. (Сподіваючись, вочевидь, що протягом перемир'я з Росії новий підвезуть). А я була страшенно голодна і саме збиралася поїсти. Тільки ставлю на вогонь картоплю - прилітає міна. Я швиденько знімаю її з вогня, щоб не згоріла, і біжу в підвал. А жерти ж хочеться. Виходжу з підвалу, повертаю картоплю на вогонь - прилітає міна. І так разів із чотири.А потім настала шоста, і я спокійно доварила картоплю і поїла. Хвала перемир'ю.
Тривало воно десь аж цілих години дві. Потім все почалося по новій.
Повернулася щойно з чергування на посту. Температура десь мінус 12. В тепловізорі світиться буквально все. І - звуки перемир'я, а також спалахи перемир'я і тремтіння землі перемир'я у всій красі.
Сепари посипають мінами і градами усі наші позиції, до яких можуть дотягнутися. Наша артилерія, звісно, в боргу не залишається.
Ми жартуємо. "О, шматок перемир'я полетів. Послання миру калібром 152 мм". Ситуація ж у цілому зветься у нас "останнє китайське перемир'я".
Бійці займаються своїми військовими справами, як і займалися. Захищають Україну і готуються захищати її краще. На ігри політиків ніхто не звертає уваги.

*******************

phpBB [video]


Зображення
Маруся Звіробій добавила 200 фото
Новинка для наших дівчат полігонців, футболка )
Замовити можна в Зорянки, всі деталі теж вона розкаже. Кошти з різниці продажу йдуть на утримання полігону!
https://www.facebook.com/profile.php?id ... 4&fref=ufi
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Правий Сектор

Повідомлення Трям » 9.12.14 00:34

Олена Білозерська

"КІБОРГ" КОБРА: "В АЕРОПОРТІ Я БУВ МЕДИКОМ-ГРАНАТОМЕТНИКОМ"

Зображення

Продовжуємо наші розповіді про бійців ДУК "Правий сектор". Сьогоднішній наш герой - молодий львів'янин з позивним Кобра, кіборг з Донецького аеропорта, боєць, який знищив не одну одиницю живої сили противника, і медик, що врятував життя не одному нашому воїну.
Розповідає Кобра:
- У ДУКу я з квітня. У команді медиків близько вже місяця часу. Я їхав в аеропорт у виді гранатометчика, а в самому аеропорті був медиком-гранатометчиком.
У мене є незакінчена медична освіта. Вчився пару років на заочному в медичному вузі. Але те, що я зараз як медик тут, ці всі знання, які я використовую - усі набув на вишколах і навчаннях, що були від ДУКу.
Раніше я був в організації "Патріот України". На даний момент перебуваю також в ГрінЛайт Ультрас - ультраси "Карпат" (вболівальники футбольної команди "Карпати-Львів" - О.Б.).
"ЯК ВРЯТУВАВСЯ? ЧИСТИЙ ФАРТ"
В аеропорті був близько місяця часу. Поранений був у ліву руку, але осколок побачив після того, як приїхав вже на базу. Невеличкий був осколок. Чотири рази ледь сам "двохсотим" не став в аеропорті. Коли граната взірвалась, коли стіна впала на мене... Граната півтора метри від мене взірвалась. Як врятувався? Чистий фарт. Сталося так, що у тій кімнаті, у якій на мене стіна впала, від стелажа кусок бляхи отак упав на підвіконник, і утворився отвір. Ну, такий, щоб по пояс. І тут ми стоїмо - я, друг Фріц і ще кулеметчик 3-го полка. Стоїмо, тримаємо оборону, і тут Ф-1 влітає в вікно. Я відштовхую Фріца, Фріц відштовхує кулеметчика, і я бачу, як вони забігають у двері, в сусіднє приміщення. Я поняв, що до дверей вже не добіжу, і я в долі секунди - навіть не роздивлявся, туди так, в цей отвір - фух! - по пояс заховався. Ноги стирчали, але я знав, що та бляха не зупинить осколків. Узявся за шлєм, думаю - все, капєц. І ні одного осколка.
А як стіна на мене впала... Я був з Редутом (командир вояків 93-ї бригади в аеропорті - О.Б.), і він мені каже: "Дай гранату". Я беру, йому з бронежилета даю гранату, і тут танк вдарив у стіну. І на мене стіна так - фух! - впала. Як вцілів? Не знаю. Відкриваю очі - цегла. Він мене дістав з-під цегли, я пішов, обтріпався і за декілька хвилин назад повернувся у бій.
"З АВТОМАТА Я ЙОГО ВБИВ. ПОЛІЗ ПІД ТАНК, ДІСТАВ РПГ-7 ЗАРЯДЖЕНИЙ, ТАКОЖ ПКМ ДІСТАВ".
Було таке, що два сепаратисти підійшли до нашого підбитого танку - це якраз недалеко від тієї кімнати, де на мене стіна впала - остання кімната, кут старого терміналу... І сталося так, що там неподалік, ближче до нового терміналу стояв наш танк підбитий. І два сепаратисти - один заліз під танк з ПКМом і з РПГ, другий пішов з правого боку. Ми з другом Сливою побачили їх, кинули декілька гранат. Той, що був з правого боку від танку - його осколками посікло, він там і впав. А той, що був під танком, далі стріляв - нормально все було. Я обійшов його трохи зі сторони будівлі. З автомата я його вбив. Поліз вже я туди, під той танк. Дістав РПГ-7 заряджений, також ПКМ дістав. Хотів я його відтягнути - бачу, в руці у нього зажата РГДшка, РГД-5. І тута в той момент виїзжає позаду мене наший танк. Раз вистрілив близько... Я думаю: "Що за приколи такі?". Другий раз ще ближче вистрілив. Я вже почав кричати. А в мене, коли на мене стіна впала, рація відірвалася з бронежилета і десь під цеглою лишилася. І я починаю кричати: "Скажіть танкістам, що я під танком".
Добре, все, танкісти більше не стріляють. Під'їзжають, зачепили той підбитий танк, відтягують - і тута мені той друг Слива підбігає і підносить шнурівку, щоб я прив'язав сепаратиста, щоб відтягнули його. Ну, я тільки збираюся прив'язувати - дивлюсь, 300 метрів переді мною ангар стоїть, в якому сепаратисти вже. І бачу - на мене кулеметчик їхній дивиться. Тільки, чесно кажучи, я не зрозумів, чого він не почав стріляти. Якби почав стріляти - то ми би там зі Сливою так би й лежали біля того сепаратиста.
Ну, я крикнув: "Кулеметчик!", ми відбігли, і там якраз машина була якась, зразу біля вікна, згорівша, то я так по машині - і забіг в приміщення.
Потім ми з групою прикриття забрали з того танка танковий кулемет. Він зараз воює на Пісках.
Я вважаю, що для того, щоб добре воювати, не обов'язково дуже довго навчатися. Головне - треба мати натхнення до цього. Я скажу: це у нас в крові. Козаки воювали, повстанці воювали...
З близьких у мене є мама і молодший брат. Мама знає, де я, але, чесно кажучи, на той момент вона не знала, що я був в аеропорті. У мене зламався телефон, і хлопці були дали мені якийсь телефон, а номери всі лишилися з карткою на моєму поломаному. І йде такий досить серйозний бій, і тут мені дзвонять. Я беру телефон, бачу якийсь невідомий номер, піднімаю - то мама! І вона всі ті звуки чує. Прийшлось їй дізнатися, що я в аеропорті.
"ДРУГ СКЕЛЬД ПОМЕР У МЕНЕ НА РУКАХ"
В якості медика в мене було вже безліч врятованих поранених - і важких, і легких. 3-го числа в аеропорті, коли загинули друг Скельд і друг Каспер, у нас було близько 20 поранених з Правого сектора. Скельд у мене помер на руках. Я підбіг запізно, мене покликали запізно. У нього було поранення правої ноги і лівої руки - окрім того, що шия була пробита. Вони несли "трьохсотого" Денді і не дійшли за стіну, до кута не дійшли два метри - танк вдарив осколками... Він багато крові втратив, поки його відтягнули за ту стіну. Я підбігаю, бачу - хлопці накладають джгут на ногу і на руку. А в нього кров з рота йшла. Я розгорнув у нього арафатку і побачив - шия пробита. Я йому закрив рану, все - але вже пройшло забагато часу. Забагато крові він втратив.
А Каспера було теж поранено осколками від пострілу танка. Він був якраз в середині старого терміналу, а я був в кінці терміналу. І сталось так: я обробляв військового пораненого, і тут мені кажуть, що Каспер ранений. Я підходжу, а він вже задихнувся був на той момент. Йому пробило легеню, у нього був пневмоторакс. Йому не надали правильно допомогу, а просто перемотали ІППшкою... І від того він задихнувся. А треба було використати спеціальну наклейку для пневмотораксу й голку.
Легшим пораненим теж надавав допомогу - перев'язати, вколоти знеболювальне, крапельницю з кровозамінником поставити. Усіх грузив на бронетехніку в аеропорті, а вже на Пісках їх приймала і вивозила команда Яни.
В мене на бойових виїздах завжди з собою - крім того, що в мене на бронежилеті три аптечки, я беру ще портфель з усіма необхідними медикаментами - знеболювальне, ІППшки, катетери і так далі.
Чого боюся? Не хотілося б у полон потрапити. Бо ношу чуб, і в мене тризуб на червоно-чорному фоні на серці набитий.
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 10.12.14 00:55

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Правий Сектор

Повідомлення Трям » 11.12.14 15:47

phpBB [video]


https://www.facebook.com/alla.megel.3?fref=tl_fr_box

https://www.facebook.com/partyrightsector?fref=ts

Зображення

phpBB [video]
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 11.12.14 22:17

Фотозвіт - вишкіл на Марусиному Полігоні 6 грудня 2014 року.
Записатися на наступні вишколи можна за номером 067 462 00 61
Spoiler
Show
Зображення
Зображення
https://www.facebook.com/groups/marusin ... ts&fref=ts
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Правий Сектор

Повідомлення Трям » 12.12.14 11:52

phpBB [video]
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Правий Сектор

Повідомлення Трям » 15.12.14 16:21

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
https://www.facebook.com/alla.push?fref=photo

Перли з тилу. Люди, заради свободи яких військові на Донбасі, кожного дня ризикуючи життям, стримують агресію ворога. Що ці люди думають про війну?
Приклад перший:
Дві жіночки дивляться новини. А там - черговий сюжет про бої в Донецькому аеропорту. Одна з них: "Ой, йдем пити чай, бо мене ця війна вже задовбала!!!"
Приклад другий:
Розмова на зупинці. "Ну, справили весілля.Ну і шо, шо війна?! Тож то десь там далеко, а в нас - спокійно..."
Операція "Здуріти на цивілці". Усі умови для цього надані...
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 15.12.14 16:58

phpBB [video]


http://pravyysektor.info/news/v-kyjevi- ... omin-voli/

phpBB [video]


В КИЄВІ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕТР “СТАЛЕВИЙ ПРОМІНЬ ВОЛІ”
Упродовж шести годин виступали гурти «Кому вниз», «Мандри», «Широкий лан», «Інферно», бард Олекса Бик, учасники поетичної групи «Голос крові». Зібрані від концерту кошти передадуть для допомоги бійцям Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор».
Був на благодійній акції і командир ДУКу Андрій «Летун» Стемпіцький. Зі сцени до бійців і гостей звернувся Провідник «Правого сектора» Дмитро Ярош. Він сказав про те, що революція, яка почалася на Майдані, ще не завершена. Її доля в надійних руках патріотів.
Командир 11-го батальйону ДУКу Маруся Звіробій наголосила на ролі жінок не лише у підтримці Майдану, а й у військових діях на Сході України. На «Марусиному полігоні» проходять вишкіл чимало українських «амазонок» різних вікових категорій, які в разі потреби можуть стати пліч-о-пліч з чоловіками у боротьбі проти ворога, заявила вона.

Зображення

Зображення

https://www.facebook.com/olenastark
Зображення

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moderator » 16.12.14 03:51

Правый Сектор посетил троещинский Лас-Вегас на гаражах.
Заведение разорилось, ПС сорвал джек-пот!

Зображення

Зображення
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Правий Сектор

Повідомлення Трям » 17.12.14 10:38

phpBB [video]



Алла Мегель
·
КОРПУС «ПРАВИЙ СЕКТОР». ІДЕНТИФІКАЦІЯ
(істотно скорочений варіант лекції "Самоідентифікація нації")
Не все те прекрасне, що блищить з екрана телевізора. Будівля 5 каналу, куди мене привезли для інтерв’ю, виявилась просто ангаром з закапелками-студіями, геть не такими презентабельними, як, мабуть, уявляє собі більшість глядачів каналу. Зате Таня Даниленко у житті ще краща, ніж на екрані, - ніжніша, витонченіша. Розмова закінчилась, і вона сказала мені:
– Я не ставила Вам гострих, провокаційних питань, адже ми вперше бачимось.
– Гострих – це яких? – Зацікавилась я, бо й справді готувалась до чогось більш жорсткого.
– Ну, наприклад, про націоналізм. Це питання – провокуюче, спільнота намагається його обходити акуратно. Європейці взагалі ставляться до нього з великою настороженістю.
– І даремно, Танечко! Я би хотіла присвятити питанню націоналізму якщо не цілу передачу, то принаймні солідний блок наступного разу.
Де, коли, з якого дива ми набули цієї неконструктивної якості – обходити гострі питання мовчанкою. Особливо претензія стосується медійників, адже вони повинні знати, як діє закон інформаційного вакууму, що каже: всякий брак інформації заповнюється негативними домислами. От і маємо в суспільстві строкате мереживо домислів зі знаком «мінус» у питанні націоналізму і націоналістичного руху, що нині переживає період не стільки відродження – адже й не затухав – скільки чергової спроби соціальної легалізації і адаптації.
Spoiler
Show
Колись, по закінченні другого З’їзду партії «Правий сектор», мені випала нагода поспілкуватись з професором Петром Іванишиним – сином Василя Іванишина – творця й ідеолога Тризубу імені Степана Бандери. Розмова була короткою, проте поштовх для роздумів дало мені визначення паном Петром нації як колективної особистості. Якщо нація – це колективна особистість, - запрацював мій схильний до синтетичного мислення мозок – то вона має всі риси особистості і проходить ті ж самі етапи становлення, що і особистість.
Народження нації, так само, як і усвідомлення особистістю істини «Я – є!», аж ніяк не співпадає з фізичною появою на світ. Процес усвідомлення своєї видової, расової, статевої приналежності – не одномоментний. Дитинка ідентифікує також свою родову приналежність: вчиться відрізняти маму, тата, бабусь і дідусів, братів і сестер. Вивчення своєї історії, встановлення правди про родовід народу, коріння нації, її «батьків» – є саме тим важливим кроком самоусвідомлення, без якого нація не може сказати про себе «Я – є!». Дитинка, що ідентифікує себе як особистість, набирає і сортує інформацію, до того часу, поки кількість набраного не переходить у нову якість ставлення до світу і себе в ньому. Часом саме брак родової інформації істотно перешкоджає процесу самоусвідомлення, яскравий приклад тому – дитбудинківські дітки. Якщо батьки турбуються про те, щоб їх нащадок мав вдосталь потрібної інформації, то процес самоусвідомлення проходить швидше і природніше. Суспільство, яке не турбується про збереження правдивої історії – історії, збудованої не на ідеології часу, не на запиті суспільства, не на вигідних інтерпретаціях, а на квантах правди – фактах, не може розраховувати на швидке і безкровне усвідомлення себе нацією.
Момент самоідентифікації, якими би подіями він не супроводжувався, при яких би обставинах не відбувався, завжди несе в собі зерно радості. Нею, власне, супроводжуються будь-які, навіть найгіркіші, але засвоєні уроки. Саме такі почуття переповнювали Майдан у хвилини загального усвідомлення: «Ми – нація! Ми – є!» Саме радість відчувати себе українцями зняла страхи, навіяні закамуфльованими під нашу історію комуністичними міфами про «краважадних бендеровцов», і у неможливому в недавньому ще минулому «Ми – бандерівці!» зазвучала гордість за незламну віру в нас наших предків. Збулось пророцтво Степана Андрійовича про часи, коли «один скаже «Слава Україні!» - і мільйон відповість «Героям Слава!» Дитині, щоб сказати світу і собі «Я – є!», потрібна мова. Поки дитина не навчиться говорити, вона не може бути повноцінною особистістю. Нація без мови – неповноцінна, може, саме тому наші недоброзичливці так прицільно б’ють саме у це місце, намагаючись порушити процес нашого самовизначення саме на цьому етапі.
Процес самоідентифікації особистості не закінчується констатацією факту існування – «Я – є!» Наступним етапом є визначення власної території. Поняття «Моє!» владно входить у життя особи: мої іграшки, моє ліжечко, мої книжки. Є речі, якими можна і треба ділитись, а є такі, які тільки твої, ніхто не має на них права. У цей період особа пізнає кордони можливого й допустимого. Це етап першого зіткнення з законом посіву й жнив, початки розуміння причинно-наслідкових зв’язків. Події останніх півроку яскраво показали, наскільки в українців ще слабо сформоване поняття «Моє!», наскільки розмите розуміння недоторканості власної території. Причина? Нерозуміння, слабке усвідомлення приналежності роду, відсутність відповідальності перед нащадками, нерозуміння причинно-наслідкового характеру історії.
Дитина виходить за межі дому й стикається з новими викликами. Мова вже йде про сусідів, яких теж потрібно ідентифікувати. Цей процес складний, а часом і небезпечний. Тут, бува, в хід ідуть і кулаки. Треба гарно придивитись, аби визначити, хто тут твій друг, а хто – ворог. І потрібно трохи часу, аби виробити критерії вибору. Незріла особистість має фатальну здатність довіряти словам, а не дивитись на справи. «Они же тоже наши!» - Сказала мені жінка-продавець про росіян, які воюють за ДНР на Сході. «Наші», «брати», «братній народ» – так про громадян сусідньої держави-агресора може говорити лише той, у кого, нажаль, не сформовані правильні критерії поділу на «друг – ворог». Той, у кого такі критерії є, ніколи не назве дружньою, братньою державу, що влаштувала геноцид, згубивши мільйони життів, а потім посіяла своє смертоносне насіння по землі, де споконвіку жили наші предки. Тепер це насіння зійшло. Й ми пожинаємо врожай не тільки планів зловісного сусіда, що ніколи не бажав нам добра, але й власного невміння виробити правильні критерії вибору ближнього. Війна заскочила нас ще до того, як ми ці критерії, дані нам наймудрішими, зробили всезагальними через усвідомлення справдешньої історії нашого роду. Ми свою територію змушені захищати кулаками. Біда.
Якось мене запитали, чому націоналісти проти інтеграції України в Європу. Я відповіла так. Якщо дитину чи підлітка поселити у радикально інше середовище, то через деякий час несформована особистість скоріше всього асимілює, увібравши в себе звички, правила і переконання нового середовища. Всі. Без критичного погляду й підходу. Якщо ж це зробить зріла особа, то вона обов’язково відбере з оточення найкраще, найприйнятніше і збагатиться цим, у свою чергу збагативши нових своїх друзів і сусідів своїми власними набутками. Саме тому інтегруватись у нову спільноту має зріла, розвинена особистість, яка пройшла основні етапи своєї самоідентифікації: визначилась зі своїм родом і обов’язками перед нащадками, з територією і сусідами, визначилась зі своєю освітою і професійним спрямуванням, збудувала дружну й велику сім’ю. Кінцевим етапом самоусвідомлення особистості є її роздуми про власну роль у світобудові, своє призначення у житті, свою місію. Саме відповіді на ці питання вінчають процес самоусвідомлення нації. Зріла нація – це колективна особистість, яка знає, чого хоче, куди рухається, чим вирізняється серед сусідів – дальніх і ближніх. Це – духовно зріла спільнота, яка має чітку ієрархію, розуміння, хто ближній, практичні навички покаяння і виправлення помилок, розуміння гріха, практику любові.
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 18.12.14 21:36

ПРАВИЙ СЕКТОР / КИЇВ

Інтерв'ю Мольфара, першого комбата Правого Сектора.

Зображення

Мольфар.
Справжнє ім'я Олег Короташ.
Народився в Івано-Франківську в родині медиків. Поет-метафізик, перекладач. Представник покоління дев'ятдесятників в сучасній літературі. Член Краківського братства поетів та Національної спілки письменників України з 1997 року. Автор більше десяти поетичних книжок та антологій серед яких: "Світ блукаючих висновків" (1997), "Елегії Острова Патмос" (2010), "Поет без імперії" (2012).

На сьогоднішній день є заступником командира Добровольчого Українського Корпусу Правого Сектору по забезпеченню. Займається закупівлею та постачанням на передову автомобілів, ліків, тактичного спорядження. Зазвичай супроводжує колони з гуманітарною допомогою. Має титул лицаря, а також звання полковника в одній з українських структур. Носить на шиї Печатку лицарів Храму Гробу Господнього. Неодружений.
Spoiler
Show
- Зараз у Києві я частіше буваю. - розповідає Олег. – А вперше вдалося повернутися до столиці лише наприкінці травня, лише через півтора місяці після поїздки на Схід. Пригадую, що тоді – у квітні-червні Дмитро Ярош проводив інтенсивні перемовини з Міноборони про легалізацію нашого батальйону "Дніпро-2"; вже у червні розширеного до розмірів корпусу, тепер це ДУК. Адже нам обіцяли дати зброю, але тільки після легалізації.

І коли, нарешті, у другій половині травня, з Міноборони прийшов офіційний штатний розпис, із армійською структурою особового складу, я звернувся до Головнокомандувача Правого Сектору Яроша з проханням прийняти мою відставку та передати від мене командування батальйоном військовій людині з відповідною освітою і знаннями. Вважаю, що армійський формат бойових підрозділів потребує окремих знань… Знаєте, до війни я проходив спеціальне навчання, але це була організація та діяльність малих диверсійно-розвідувальних груп в умовах окупованих міст. Що з цим робити знаю. А от вертушки, танчики, артилерія – це не моє, елементарний брак досвіду роботи з механізованими бригадами, чи артпідготовкою. Через тиждень Ярош зібрав нараду командирського складу, оголосив моє прохання відставки і прийняв її.

Зрозуміло що з того Міноборонівського папірчика нічого не вийшло, кабінетні генерали знову виявилися балаболами і нас, Правий Сектор, вкотре не легалізували. Отже – партизанка.

Ми починали з того, що хтось отримував офіційні дозволи і йшов купувати зброю в магазин, хтось роздобував перші трофеї, якусь частину зброї дарували перші волонтери. І нехай у мене кине каменем той, хто передачу зброї на фронт для захисту України назве кримінальним злочином.

Свою гвинтівку я офіційно придбав в магазині. У червні приходжу до Яроша. Кажу: "Ось дозвіл, ось придбане "весло" (снайперська гвинтівка). Хочу на передову". Він сказав: "А хто у мене буде зам по тилу?" Це прозвучало як наказ. До речі, інші дві власні гвинтівки, вже неофіційні, я подарував нашим хлопцям.

- Чому назвалися "Мольфаром"?

На початку квітня ми всі були в глибокій конспірації і спілкувалися між собою виключно за позивними. Хотів рідкісне псевдо, таке аби не було плутанини; а оскільки я родом із західної України, тому й "Мольфар", це більше ні в кого не повторюється.

- Воно близьке вам?

Можу з цього приводу сумно пожартувати: тільки містика і віра в Боже втручання допоможе нам у цій ситуації, що маємо сьогодні. Україні, як державі, потрібно готуватися до повномасштабної війни.

У нас достатньо до цього сил?

Треба використати досвід Швейцарії. Там військову службу проходять усі чоловіки. Коли повертаються додому після армії, отримують зі собою зброю, і вона залишається з ними на все життя. Там озброєне все населення. Постає цілком логічне питання: чи прийде окупант в країну, де в кожному будинку з кожного вікна на нього буде наведена зброя?
А нам заважає прийняти таке законодавство 23-літня історія незалежності: за цей час держава не виховала у власних громадянах розуміння, що сподіватися потрібно тільки на себе, а не на Росію чи Європу, які "прийдуть і допоможуть".

Насправді ми – буферна зона у світовій політиці. Але, розумієте, людям на Сході ще досі хочеться абстрактних і химерних речей, яких вони ніколи не бачили, - великих пенсій від "матушки Росії", якогось прихистку від "сильного старшого брата".

Якщо сьогодні у Президента Порошенка є якісь сподівання домовитися… Але, ще Отто фон Бісмарк сказав, що договір з Росією не вартує паперу, на якому він написаний. Тим більше, що будь-які рішення Путіна, котрі стосуються України, нагадують рішення не зовсім здорової людини. Йдеться не лише про комплекс влади. Йдеться про державну стратегію щодо України.

Велика наша проблема в тому, що доки світові політики не визначаться, ким для них є Україна, доти Україну буде лихоманити. Ми розмінна монета на шахівниці, де Лівія, Іран, транснаціональні корпорації. Світ повинен визначитися…

Яка зараз ситуація з матеріальним забезпеченням на передовій?

У звітах Міноборони, які оприлюднюються в Інтернеті та ЗМІ, йдеться про десятки тисяч одиниць військової амуніції, який передано на передову. Натомість з передової постійно приходить інформація, що бійці не мають в чому ходити. І волонтери, яким вдається провезти допомогу вглиб фронту, бачать це на власні очі.

За півроку волонтерський рух розвинувся.

Він став досить потужним. Трапляється, що є надлишок одних речей і велика нестача інших. Були випадки, коли надлишок якихось медикаментів ми передавали до найближчої лікарні. Загрузили кузов пікапа і відвезли.

Втім, нам бракує зимового одягу – бушлатів, теплого взуття. Людям може здаватися, що бійців уже одягнули. Бо ж постійно допомагають. Але не може один боєць 9 місяців сидіти, до прикладу, в аеропорту. Проходить ротація. З резервних батальйонів приїжджають нові добровольці.

Потрібно розуміти, що війну лише теплим одягом та берцями не виграєш. Це оборонні речі. А ми маємо наступати. Нам потрібна зброя та хороші машини. Багато автомобілів на передовій гине: попадають під обстріли, наїжджають на міни. Тому автопарк ДУКу потребує постійного поновлення.

Машини купую за кордоном. Одна з машин, котрі я придбав, підірвалася на міні. Тому, я не дозволяю фотографувати авто перед відправкою на фронт. Була ситуація, коли просив прибрати із соцмереж фото куплених машин. Я дуже забобонний в цьому сенсі. Нехай ці автівки везуть хлопців живими і захищають їх вищим благословенням.

Іноді хочеться запитати в лоба митників на західному кордоні, які затримують джипи чи машини швидкої для АТО: чи ви російські танки на Сході також розмитнюєте?.

Окрема морока – це постанова Нацбанку про обмеження на валютні операції. Простіше кажучи 750 евро в день не більше… Виходить що для придбання трьох автівок потрібно морочитися місяць. А ціна Швидкої допомоги на передовій – це врятованні життя поранених героїв.

Хочу звернутися до банкірів, аби дали коридор уповноваженим особам з АТО, і зняли такі обмеження, бо Нацбанк у цій ситуації просто виштовхує закордонних меценатів та наших волонтерів на чорний валютний ринок.

Наскільки безпечно вдається довезти гуманітарний вантаж до місць призначення?

Прошу волонтерів не їздити туди самотужки. Краще, коли їх зустрінуть. По-друге, волонтер може спланувати собі поїздку туди, але на момент вашого прибуття ситуація чи лінія фронту може змінитися і буде дуже небезпечно. Потрібне постійне координування з місцем, куди намагаєтесь доправити допомогу. Оптимальний варіант – це тилові бази наближені до передової. Не раз волонтери, які виїхали самовільно, потрапляли до терористів у полон. Зверталася до мене дочка однієї з волонтерок з Полтави, котра з іншими волонтерами поїхала в АТО у червні з допомогою, і потрапили до полону під Горлівкою. Я передав дані до військової розвідки у спробі їх розшукати.

Якось у Дніпропетровську СБУ передала мені звільнених з полону хлопця і дівчину, вони з Донецька. Їх взяли вдома на квартирі за український прапор. Катували обидвох.

Будь-яка інформація, яка стосується полонених, поки вона не оприлюднена державою, вважається військовою таємницею. До речі, людина може бути розвідником і дуже глибоко зануритись в структуру ворога. Якщо спливе її ім'я і фото в мережі, це означає фізичне знищення. Тому не варто одразу панікувати, якщо із кимось немає зв'язку.

Повірте, в АТО задіяні такі люди зі ЗСУ, мої побратими з ДУКу, – про героїзм яких можна писати романи. Але на все свій час.
Але одна з найбільших наших проблем – це те, що влада не віддає своєчасних і правильних наказів.

Які накази потрібні?

Правильний наказ був би – це ще у квітні проголосити військовий стан на території Донбасу. Наші розвідувально-диверсійні групи знають що робити потім…. А коли був захоплений парламент Криму, потрібно було "Альфі" СБУ провести спецоперацію і зачистити там терористів. Потрібно було відразу озброювати добровольців, коли ще була відносно невелика кількість бойовиків. Це усе що маємо на сьогодні – наслідок зрадницького і бездарного командування кабінетних генералів. Багато з тих, хто отримав військові звання у мирний час, виявилися непридатними до військових дій. Багато зрадників. У нас до цієї пори триває АТО, де по кожному загиблому відкривається кримінальна справа. А скільки було випадків, коли хлопці їхали воювати, а рахувалися в документах десь в тилу у військових частинах, поранення на фронті їм приписували як побутові травми чи самостріли.

Аналітики, які працюють в апараті українських чиновників вищого рангу, це давно прорахували. Більше того, в одному з інтерв'ю ще за два рік до цих подій я попереджав, що буде громадянська війна. Це справді в українських колах обговорювалось. Люди розуміли, що якщо український політикум почне виходити з-під силового поля впливу Росії, то можлива агресія. Патріотичні праві сили тренувалися, проводили вишколи. Натомість держава на загальному рівні пропонувала обивателям споживати низькопробний продукт зросійщених ЗМІ.

Президенту рано чи пізно доведеться приймати жорсткі рішення, починаючи з визнання військового стану. Оголошувати загальну мобілізацію. Бо динаміка, як я розумію, йде до загострення. Вже не раз розвідка повідомляла, бачили іноземні джерела через супутникові зв'язки, що відбувається сильна концентрація російських збройних сил по східному кордону України. Розвідка говорить, що можливий наступ на всю південну частину України, аж до Одеси.

Певні сподівання я покладаю на новообрану Верховну Раду. Туди прийшли бойові комбати, котрі, зможуть сказати про ці загрози з трибуни. Треба, щоб люди осягнули увесь масштаб подій.

Зима принесе зміни по лінії фронту?

Може бути все що завгодно. Згадайте російсько-фінську війну. Я не думаю, що для окупанта зима може бути серйозною завадою. Тільки варто розуміти, що для захоплення території, потрібно менше військ, аніж щоб її потім утримати. Я переконаний, що Росія не має потенціалу для того, аби втримати Україну. Більше того, якщо відбудеться повномасштабна агресія, Росія втратить армію. Через партизанську війну, яка розпочнеться в Україні. Україна – велика держава. І втримати її у Росії не вистачить сил. Є межа допустимих жертв. Я відмовляюся вірити, що в Росії матері зможуть безкінечно відправляти дітей на бійню заради того, щоб Путін комусь щось довів.

За можливої партизанської війни ваша сила першою піде в підпілля?

Не можна розглядати Правий Сектор як виключно партизанську силу. У війні наші хлопці набули величезного досвіду. Багато з них могли б бути хорошими інструкторами по підготовці тих, кого ще будуть відправляти на фронт. Багато хто з ПС має військові професії. Хотілося б, щоб держава правильно застосовувала цей потенціал. Тим більше, що втрати серед бійців Правого Сектору на порядок менші. Це свідчить про одне – адекватне командування з боку керівництва Штабу ДУКу та особистій відвазі бійців-правосеків. В першу чергу – Яроша, Вольфа, Летуна, а також комбатів Хорвата та Чорного. За інших наших героїв поки не говоритиму, з обережності.
Окрім того ПС – це не тільки ДУК. Багато хлопців з ПС в інших батальйонах – і в "Айдарі", і в "Азові", в батальйоні УНСО, в "Донбасі". Хтось пішов у Збройні Сили.

Чи потрібна бійцям допомога фахових психологів?

Таких спеціалістів потрібно навчати вже сьогодні. Самотужки в умовах війни цьому не навчишся. Людина повертається з фронту: ми вважаємо, що достатньо з нею посидіти, поговорити й випити пива. Це розслабить, але глобально це їй не допоможе. Також має бути виховане відповідне ставлення суспільства до фронтовиків. Щоб герої, повернувшись в цивільне місто, не бачили там здивування в очах. А хоча б тепло і приязнь. Жителі сонних тилових міст здивовані від самого вигляду людини в камуфляжі.

Фронтовики кажуть, що цивільне населення здається їм інертним і байдужим.

Я б не називав це саме такими словами. Я би швидше сказав, що на рівні суспільства спрацьовує якийсь глибинний механізм самозахисту. Людина відмовляється вірити в небезпеку, і це відповідно виховує якесь таке ставлення. Навіть цивільне населення в містах, де відбуваються бойові дії, відмовляється звідти їхати. Їх постійно обстрілюють, тим не менше, люди там живуть. Більше того, олімпіади шкільні проводять. І це в містах на передовій. То чи повинні ми дивуватися, що люди, які далеко в тилу, досі не усвідомили, що таке війна?

Ще коли почалася російська інтервенція в Крим, наші ЗМІ мали перейняти досвід Балкан, Грузії – знайомити людей з тим, як відбувалися локальні конфлікти. По телебаченню потрібно було про це говорити, документальні фільми робити, натомість у а в нас на телеканалах показували розважальні попсові телешоу і серіали. Коли ми почали говорити про це кіношникам, їхня відповідь була: якщо ми почнемо говорити глядачеві про війну, буде загальна паніка.

Як ви особисто почуваєтеся тут, в тилу?

Наприкінці травня, коли вперше повернувся до Києва, в мене було, мабуть, роздратування: невже ви не розумієте, що відбувається на Сході? Київ пасивний, люди гуляють скверами. Пізніше я зрозумів, що якою б війна не була, все-одно якась частина населення продовжує жити мирним життям. Хтось має навчати дітей, хтось лікувати людей, хтось керувати транспортними засобами. І це, мабуть, нормально.

Ваше роздратування минуло?

Зрозумів, що люди, котрі живуть в мирних містах, далеко не всі заслуговують на якісь докори з мого боку. Тому що війною має займатися держава.

На передовій часті ротації?

З першого призову батальйону, який поїхав на Схід ще на початку квітня, залишилося тільки чоловік 5-6. Наша начмед Корпусу Яна, друг Проф, Педро, Святой (котрий коваль), Мирний, ну і власне я. Кілька хлопців загинуло. Хтось поїхав додому на ротацію. Відбулася і природна ротація: хтось виявився не готовим. Тому що воювати психологічно непросто. Людина або здатна вбити, або ні. Важче навчити навіть не вбивати: важче навчити після війни більше не вбивати. Людина має залишатися людиною. До речі, дехто з волонтерів купує тільки медикаменти виключно тому, що купівля оптичних прицілів спричиняється до вбивства. Я таку позицію чув від волонтерів особисто.

Чи траплялося вам вбивати і як ви даєте собі з цим раду?

Я письменник, але я знав, що я йду на війну. Дай Боже, щоб необхідність вбивати не стала потребою.

Як вам, письменникові, було піти зі зброєю на передову взяти в руки зброю? Ви адаптовувались до цього?

На початках приховував, що я письменник. Більше користі можу принести в тому, що роблю зараз, аніж сидячи десь за письмовим столом і пишучи вірші про любов до України. Зараз і без мене є кому писати та видавати книжки. Пушки говорять – музи мовчать. Такі серйозні речі потрібно переосмислити з часом.
Поки війна літ-процесом не займаюся. Вірші також не пишу. Що читав з книжок?.. Здається, один раз, і то – інструкцію до медикаментів.

Як відпочиваєте?

В дорозі. Можу чарку хильнути, як варіант. Коли приїжджаю в Київ, на концерти не ходжу: я просто їх не чую. В кінотеатр якщо піду, я не бачитиму що показують на екрані. Є така річ, яку я поки в собі ще не зрозумів, і не знаю до чого це може призвести: мені дуже важко відійти від думок про війну. Постійно за щось переживаю і щось мушу контролювати. Дуже важко абстрагуватися. Ну і посада така…

Навіть у стосунках з дівчиною: можу бути настільки відстороненим, що забуваю, що поруч зі мною жінка, котра потребує уваги. Потім іноді доводиться вибачатися за різкість.

До речі, як був комбатом – перший місяць узагалі ходив у цивільному. Є аксіома діяльності диверсійно-розвідувальної групи: найкращий для бойових дій в місті – це цивільний одяг. Зараз вже камуфляж, як ідентифікація. Але намагаюся не втратити зв'язок з відчуттям себе як цивільної людини, тому часом одягаю щось цивільне. Я ж не є кадровий військовий.
Дуже хочеться, але не можу дозволити собі розкоші вимкнути телефон, тому що маю супроводжувати чи координувати доставку вантажів до бази. Часто доводилося телефоном розмовляти з даішниками, щоб пропустили наші машини, які ідуть на АТО.

Хабарі жодного разу не вимагали. Якось ми їхали за швидкою до Зах. України, дуже поспішали, перевищили швидкість. Нас зупинив даішник. Побачив, що ми у формі, привітався "Слава Україні" і відпустив.

Іншого разу на полтавській трасі, коли ми знову перевищили швидкість, то прогавили наказ ДАІ зупинитися. Потім ми самі повернулися до даішників і вибачилися, що їх проскочили. Ті стояли троє оторопілі: виходять правосєки і вибачаються. Але культура поводження на дорозі – це також ознака нормальної держави. Так мусить бути.
Зазвичай даїшники розпитують: як там взагалі перемир'я. Відповідаємо уже звично: пострілюють.
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Правий Сектор

Повідомлення Трям » 20.12.14 15:22

Зображення
Правий Сектор
СЛОВО ПРОВІДНИКА

Йде війна з Росією. Ахметов - один із стовпів поваленого злочинного режиму Януковича та розпалювач цієї війни. Ця тварина вже винна у тисячі смертей українців.

Влада ж України ніяк не реагує на ці факти, ігноруючи ворожу діяльність цього олігарха та йому подібних ригівських і комуністичних істот. Мабуть на це у неї є свої причини...

Українські добровольці ж думають і діють інакше.

Ми виграємо цю війну всіма доступними нам методами і засобами. Ми змусимо Путіна і його зграю шакалів забратися з нашої землі. І якщо для Перемоги треба буде встановити повну блокаду окупованих територій, ми це зробимо. Бо на війні не може бути сентиментів, чистоплюйства і колабораціонізму. Вони закінчуються великою кров'ю - нашою, а не ворожою.

І я би дуже радив Президенту, Генпрокурору та іншим уповноваженим народом чиновникам терміново вирішити питання з покаранням злочинців: ахметових, добкіних, вілкулів, ківалових, кернесів та інших потвор. Бо якщо цього не зробить існуюча влада, то цим питанням знову, як і взимку 2014 року, займеться народ. А українські добровольці будуть в авангарді цього законного процесу.

Тільки після цих подій навряд чи хто буде вас вважати легітимною українською владою...
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 20.12.14 19:09

Володимир Гаврон
Жидачівщина має знати про своїх героїв !!!!

Зображення

Знайомтесь друзі, один з легендарних захисників Донецького аеропорту друг "Росомаха".
Так цей хлопець із Львівщини і з Жидачівщини теж.
Уже рік вдома не був, рік тому з друзями на кілька днів махнув до Києва і якраз потрапив у студентський заміс на Майдані. Йому порвало світло-шумовою гранатою ноги, потім на Інститутській голову розірвало, потім був в охороні Яроша, пізніше потрапив у Піски. Отримав кульове під лопатку – куля вийшла з грудей. Живого місця на ньому нема, а йому лише 27... Ось це герой – поранення в ноги, а він через тиждень втік з лікарні, приїхав на базу "ПС" з пов'язками. Ярош, дізнавшись про це, прислав за ним машину, щоб його відвезти назад. Сказав, що якщо той не буде лікуватися, виключать. Це подіяло.
На його рахунку десятки бойовиків. Він полонив офіцера РФ, підбив БТР і двічі був поранений в бою.
Зображення

whynot
* *
Повідомлень: 151
З нами з: 12.9.11 01:53
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення whynot » 20.12.14 23:06

Дві жіночки дивляться новини. А там - черговий сюжет про бої в Донецькому аеропорту. Одна з них: "Ой, йдем пити чай, бо мене ця війна вже задовбала!!!"
Идут навстречу две жиночки, одна другой говрит: "туда нельзя ходить, это маськовский патриархат". Все от среды зависит.
--
А ти готовий до третьего майдану?

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moderator » 21.12.14 04:06

phpBB [video]
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 22.12.14 04:29

Маруся Звіробій

УВАГА!
ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ ПРО НЕЗАКОННІ ДІЇ ПРАВОГО СЕКТОРУ АБО ПРИМАР, ЩО ТАК СЕБЕ НАЗИВАЮТЬ або інших АТОшників у відпустці!
Членам Правого Сектору було офіційно заборонено брати участь у вирішенні бізнес-конфліктів. За втручання в економічні й господарські розбори бізнесменів, членів ПСу буде виключено з партії. Через це вже було розформовано кілька обласних осередків.
Якщо ви стали свідком того, що за бізнесмена вписалися якісь правосекторівці, по-перше вам треба вияснити чи вони справжні та попросити номер телефона керівника групи, що приїхала від ПСу та тут при них зателефонувати тому керівнику та уточнити якого біса ці люди роблять у вашому районі. Надалі рекомендую подати скаргу до центрального штабу Правого Сектору, якщо керівник прикриває незаконні дії групи, яка представляється правосекторівською.
Ми максимально зацікавлені зберегти свою репутацію, тому до ваших скарг уважно прислухаються та перевірятимуть діяльність того осередку, про який ви повідомите.
Контакти тут: http://pravyysektor.info/contacts/
ПРО МАРОДЕРІВ ІЗ ЗОНИ АТО, що повернулися та мародерствують в тилу.
...З власного нещодавнього досвіду.
На тижні до сільради одного селища під Києвом приїхала група людей, серед них кілька чоловік в бронежилетах, зі зброєю та нашивками Айдару. Головний групи представився якоюсь всеукраїнською організацією, натякнув, що з ними треба дружити та надав рахунок для обов'язкових благодійних внесків. Голова селища зателефонувала нам. Питання було закрито в телефонному режимі. Мародери більше не вспливуть, принаймні в нашому районі.
Звідси кілька порад:
1. Візьміть усі дані кожного члена групи що приїхала та номери телефонів їх та їх керівників.
2. Телефонуйте в міліцію тут же при них, та попросіть аби вони почекали поки приїдуть правоохоронці.
3. Нічого не бійтеся, посилайте таких несознатєльних АТОшників на хер, якщо в них війна вже закінчилась то порадьте влаштуватися на роботу.
ДО КОЛЕГ З ІНШИХ СИЛОВИХ СТРУКТУР!
Шановні комбати, зрозуміло, що ви більшістю в зоні бойових дій, але приділяйте увагу тому, чим займаються ваші хлопці в тилу, коли їдуть додому, бо авторитет буде потім важко реанімувати, незважаючи на усі, кров'ю завойовані, медалі. Попереджайте хлопців про відповідальність за честь батальйону, виключайте з лав та наказуйте, аби в тилу люди не розчаровувались у вас та надалі надавали вам допомогу.
Тримайтеся громадяни, попереду важкі часи й купа роботи, яку повинен буде зробити кожен. Будьте пильними, активними та сміливими.
Командир ЗБАТу ДУК ПравогоСектору Маруся Звіробій
Зображення
Переможуть тільки вперті!
https://www.facebook.com/zvirobij
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Правий Сектор

Повідомлення Трям » 23.12.14 04:57

Зображення

ПС

"По завершенню воєнних дій нас будуть втупу, внаглу виловлювати й саджати" (с)
- кіборг "Богема"
Зображення

Зображення
придбати
Зображення


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість