VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Аватар користувача
Eddy Merckx
* * *
Повідомлень: 417
З нами з: 9.10.12 00:04
Стать: чол

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Eddy Merckx » 11.10.12 17:38

И все же, как быть с товарищами МТБшниками, которые поддержали атмосферу гонки Киевской разделки? Просто скажем им "давай досвиданья"? Как-то нехорошо...

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення 8RydeR » 11.10.12 17:49

І і ще ... момент кваліфікації.. Групова гонка це досить небезпечно, і про реєстрацію новачків на групову гонку треба розмовляти окремо .. завал у Дніпрі цього року гарна тому наука.
Чайники не розуміють, що це таке, "працювати командою" і не знають, скільки сил можна зекономити, сидячи на колесі. Це гарно видно на групових МТБшних стартах.
Чайники будуть їхати кожен сам по собі, ну максимум маленькими групками по 2-3 чоловіка.

Завали - це більше проблема сильних гонщиків, які будуть штовхатися попереду за медалі і місце в топ-10. І мені здається, що у цих сильних гонщиків проблем з кваліфікацією якраз не виникне.


У мене питання: де можна почитати про славнозвісні "ветеранські гонки" і "кримську осінь"?
Положення, список учасників, протоколи змагань?
Як там вирішується питання проживання учасників? Які стартові внески? Що потрібно для участі?
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення 8RydeR » 11.10.12 17:55

И все же, как быть с товарищами МТБшниками, которые поддержали атмосферу гонки Киевской разделки? Просто скажем им "давай досвиданья"? Как-то нехорошо...
а) хай собі буде окрема категорія "учасники на МТБ". Хай в ній будуть не такі гарні призи, аби були медалі. Організатору тільки на руку їх присутність, бо чим більше стартових внесків - тим легше покрити витрати на організацію.
Але при цьому МТБшники мають чітко розуміти, що їх пустили на це свято, але це не їх свято. Думаю, ображатися ніхто не буде.

б) а взагалі МТБшники в більшості своїй чхать хотіли з високої гори на шосейні гонки. У нас і так змагання щотижня.
Крымская осень 2012

velocenter.com.ua/race/ko2012
Spoiler
Show
Соревнования проводятся в г. Севастополе с 19.09 по 23.09.2012
К участию в соревнованиях допускаются ветераны велоспорта в категориях.
30-34 пет; 35-39 пет; 40-44 пет; 45-49 пет; 50-54 лет; 55-59 лет; 60-64 лет; 65-69 лет; 70 и старше.

1) Я можу приїхати на етапи 19, 20 і 21 вересня, а потім сваліть?
При цьому я заплачу повний стартовий внесок (250 гривень) чи тільки за ті дні, коли я присутній?

2) До 30 років шосейниками не бувають? :o
А якщо мені 31, я все життя був дуже сильним любителем на МТБ гонках, а вчора купив шосейник і хочу на Кримську осінь, мене пустять? Чи треба бути строго ветераном (до речі, я не дуже розумію, що це означає)?

Вадим, моя пропозиція:
7 квітня 2013 - Без носков (у 2012 було 22 квітня)
9 червня 2013 - Обухівська петля (у 2012 було 9 червня)
13 жовтня 2013 - Київська осінь (у 2012 було 7 жовтня)

Треба перевірити у дніпропетровських організаторів, чи ці дати у 2013 році не накладаються на їх дати (буде тупо в один день проводить дві шосейні гонки).
І працювати над організацією і пропагандою в масах цих трьох гонок.

При цьому в голові тримаємо ідею проведення багатоденної гонки. У нас немає досвіду і ресурсів для проведення дводенного заходу. Якщо обставини складатимуться так, що з'явиться можливість провести багатоденну гонку - одразу про неї оголосимо.

Особисто я зараз не в Україні і найближчим часом в Україні не з'явлюся. Тому моя підтримка може бути тільки інформаційна (листування з гонщиками, спонсорами, можливо журналістами). Іншими словами, я готовий тільки язиком чесати. :) Але готовий.
Востаннє редагувалось 11.10.12 19:26 користувачем 8RydeR, всього редагувалось 1 раз.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
Eddy Merckx
* * *
Повідомлень: 417
З нами з: 9.10.12 00:04
Стать: чол

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Eddy Merckx » 11.10.12 18:43

Spoiler
Show
Соревнования проводятся в г. Севастополе с 19.09 по 23.09.2012
К участию в соревнованиях допускаются ветераны велоспорта в категориях.
30-34 пет; 35-39 пет; 40-44 пет; 45-49 пет; 50-54 лет; 55-59 лет; 60-64 лет; 65-69 лет; 70 и старше.

1) Я можу приїхати на етапи 19, 20 і 21 вересня, а потім сваліть?
При цьому я заплачу повний стартовий внесок (250 гривень) чи тільки за ті дні, коли я присутній?

2) До 30 років шосейниками не бувають? :o
А якщо мені 31, я все життя був дуже сильним любителем на МТБ гонках, а вчора купив шосейник і хочу на Кримську осінь, мене пустять? Чи треба бути строго ветераном (до речі, я не дуже розумію, що це означає)?
Большей информацией не распологаю :unknown:
Те кто был должны рассказать, я сугубо отследил конец и результаты мероприятия.
Spoiler
Show
1) сложно ответить

2) скорее да, чем нет

Аватар користувача
screw
* * * *
Повідомлень: 697
З нами з: 29.9.05 15:58
Стать: чол
Звідки: Киев, Левобережная

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення screw » 11.10.12 18:51

Скрю, які у тебе до мене претензії ? , підніми свої повідомлення в моїх темах і проаналізуй їх,

якщо чимось завинив дай знати , може навіть вибачусь ...
Упс, у меня нет абсолютно никаких претензий, только благодарности, возможно меня не так поняли. Я не писал ничего обидного, вроде.
1. Насчет время проведения гонок - объясняю - катаю и шоссе и МТБ, поэтому, когда гонки стоят рядом приходится выбирать гонку, или ехать подряд две гонки. Гонка это праздник (ну, как для меня), поэтому "осенняя разделка" - как второй день свадьбы. Поймите правильно, у меня нет серьезных спортивных амбиций и на результат это не сильно влияет, но организму тяжеловато, пишу это потому, что я не один такой, таких бойцов еще наберется, поэтому посещаемость иногда тебя поражает. Как-то объяснил?
2. Насчет "Васюки" - ну, я не имел ввиду, что ты Остап Ибрагимович и хочешь нас развести, я хотел подчеркнуть фантастичность идей, особенно групповой гонки. Мне кажется, Райдер правильно пишет, нужно обжиться с уже проведенными гонками, отполировать их... ну такое

да, разделка в марте - это вааще капец, ну ты не бережешь ни себя ни других.

Все, что написал - просто мой взгляд, никого не хотел обидеть, извините! Помочь тоже ничем не могу, кроме участия, очень много работы, даже систематически тренироваться нет времени, удачи.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vadim Bus » 11.10.12 19:58

Я не зовсім розумію що викликає сумнів в проведенні шосейної багатоденкі..
Цього разу група Амігосів всього у складі трьох осіб і Катрусі на фініші, на стількі чітко по нотах виконала все що від них чекали , що вже починаю вірити в те ще можна зібрати команду організаторів з якими можна зазіхнути на 2 денну гонку. Бюджет гонкі можу розрахувати до кінця цього місяця коли буду знати напевне в яку суму вильэться супровід даї, витрати на швидку я вже знаю.. помешкання для приїжджих як бюджетного так і більш комфортного рівня також знайду і викладу . Завтра поїду знімати трасу на відео і коментувати всю проблематику даї супроводження, якее так чи інакше вппливатиме на ціну послугі , а ввечорі її обговоримо.

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення 8RydeR » 11.10.12 20:39

От у дводенну гонку я ще так-сяк вірю. У багатоденну - ні.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Алексей84
* * * *
Повідомлень: 672
З нами з: 10.4.10 20:58
Стать: чол

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Алексей84 » 11.10.12 20:46

Ну так в наших реалиях двухдневка гит,разделка и группа-это уже и есть многодневка.На ТурДеФранс никто не замахивался.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vadim Bus » 11.10.12 20:49

От у дводенну гонку я ще так-сяк вірю. У багатоденну - ні.
Il ragazzo , cerchiamo di organizzare le bici gare 2014 stagione in Italia)))

Аватар користувача
Popo
* *
Повідомлень: 97
З нами з: 24.7.09 22:54
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Popo » 11.10.12 20:58

Провести в Киеве шоссейную многодневку кажется нереально хоть по той причине, что нет столько участников. В два дня более реально, формата - разделка, гит и груповая; ниша есть для каждого.
По датам лучше чтоб они не пересекались с днепровскими и одеской, накладки ни к чему, гонок и так мало. Начинать можно со средины апреля(без носков), до этого времени люди должны подкататся, а иначе не хотят просто соревноваться, учитывая что некоторые после зимы выежают на улицу ближе к средине марта.
Межа можливостей настає коли ви змирились з поразкою.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vadim Bus » 11.10.12 21:08

Тарас перша розділочка майже вся з гори, це просто щоб приїхати познайомитись роздихатись .. її можна сміло проводити за тиждень до першої соткі. Я напевне знаю що МТБ шників буде тьма.

Аватар користувача
pafos
* * *
Повідомлень: 211
З нами з: 27.1.10 21:34
Стать: чол
Звідки: Полтава

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення pafos » 11.10.12 23:17

у мене тут назріло два питання і одна думка:

1. робити ще один мертвий шосейний форум абсолютно не потрібно. якщо щось і робити,то на зразок twentysix.ru - у вигляді стрічки із заголовків і фотографій, там можно вішати новини/анонси/статті і все таке з системою рейтингу.
2.що таке гіт?
3.Вадімчику, чим тобі допомогти?
велосипеди - то любов. дівчата - срєдство размноженія©

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vadim Bus » 11.10.12 23:34

у мене тут назріло два питання і одна думка:

1. робити ще один мертвий шосейний форум абсолютно не потрібно. якщо щось і робити,то на зразок twentysix.ru - у вигляді стрічки із заголовків і фотографій, там можно вішати новини/анонси/статті і все таке з системою рейтингу.
2.що таке гіт?
3.Вадімчику, чим тобі допомогти?
Ні шосейних форумів не буде,
Гіт , думаю знайдеш в гуглі, ще коротка робота тут є про це http://ru.wikipedia.org/wiki/%C2%E5%EB% ... E%ED%EA%E8

Аватар користувача
pafos
* * *
Повідомлень: 211
З нами з: 27.1.10 21:34
Стать: чол
Звідки: Полтава

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення pafos » 11.10.12 23:45

в Києві ж немає треку, чим він відрізняється від просто розділки?
велосипеди - то любов. дівчата - срєдство размноженія©

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення 8RydeR » 12.10.12 00:27

Я так зрозумів, це буде щось типу драгрейсингу.
Розділка на 0.5-1 кілометр.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Viktor_64
* *
Повідомлень: 61
З нами з: 7.3.10 21:07
Стать: чол

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Viktor_64 » 2.11.12 18:46

а почему информация не размещается на пелетоне
там больше шоссейников
да и посмотрите сколько под мостом ездят
сарафанное ридио тоже срабатывает
если б случайно не зашел на сайт и не узнал бы про гонки шоссейников

поднять взнос до 150 -200 грн
если это многодневка то съехаться могут отовсюду
главное не дорогое жилье....
а спонсоров искать среди велобизнесменов
примерно какой бюджет

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vadim Bus » 2.11.12 22:32

а спонсоров искать среди велобизнесменов
примерно какой бюджет
Наприклад? ніхто не дасть гроші для просто так, щоб його умовно назвали харошим парнєм.
Ті хто продає велосипеди з Європи і подавно.
Роздувати стартові внескі більше ніж 120-130 грн не можливо (це не ЛЧУ)
Потрібен генеральний спонсор який зможе забезпечити масштаб цього заходу , а під це все вже вже зберуться пазли.

Ви питаєте про бюджет. чисто організаційних щоб не бути в мінусах, з даї і ішвидкою 7-8 тис. розрахунок на два дні змагань , три види програми, виготовлення номерів, медалей і дипломів.
Звичайно що за таку работу треба буде заплатити суддям і команді хронометристів. Тут не обійтись без попередньої реєстрації.

Viktor_64
* *
Повідомлень: 61
З нами з: 7.3.10 21:07
Стать: чол

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Viktor_64 » 3.11.12 13:29

а если протолкнуть в календарь федерации по ветеранам :good:

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vadim Bus » 3.11.12 17:18

а если протолкнуть в календарь федерации по ветеранам :good:
Особисто я тількі "за". Я кругом волаю про те, хто може щось робити давайте збиратися до купи і робити шосейні гонкі..
Не важливо під чиїм кервництвом або в чиєму календарі.
Думаю якби ветеранська федерація хотіла щось робити вже давно б зробили. Ну і власне що дає згода чи незгода на такі змагання федерації ? - аж нічого.

Є спонсор, - він від свого імені проводить змагання і нагороджує, є орг група , яка, як ті бішані білки шушрить -вирішує орг питання. А листа з проханням про проведення і допогу відповідних служб я можу і від районного спорт комітету зробити. Куди притулити федерацію ? я навіть не знаю

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vognick » 5.1.13 15:09

Емм... Знайшов тут тему про гонки в НЮ :good:
шосейні гонкі
- це те ж саме, але в Києві хочеться зробити?

Я б поїхав катати, за умови, що до 100 грн. внесок і є 5 левел (любителі на різних велосипедах). В залежності від ділянки підібрав би розрахунок на сінгл і запросив би знайомих фіксерів. Чисто для фану. А далі - хто зна, може б зібрав собі навіть шосер. Рами є)

Думка про те, щоб поєднувати гонку з якимось святом - теж слушна. Та ж одеська Сотка - це взагалі апологей даної тези: разом з велорухом об"єднується ще купа всяких тусовок, аж до КПУ, і мусолиться на фоні тема визволення Одеси ;) У випадку Києва я б першу гонку взагалі робив першого квітня (і назвав її без трусів) :p , зробивши ставку на дружню атмосферу та "відкриття" сезону: купа воннабайс самих різношерсних мають можливість включитися до велопробігу більш досвічених шосерів, а після пробігу (наприклад навколо Києва) включити реальну спринтерську гонку, бажано в межах міста, щоб забезпечити можливість для глядачів. А через тиждень вже всі домовляються про нову гонку, можна і неформальну, в залежності від того, чи є ЦІ САМІ ОЧІКУВАНІ НОВІ ГОНЩИКИ, чи віз і далі там. Якось так. Сам можу сприяти інформаційно, та й організаційно міг би.

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vognick » 5.1.13 15:39

І ще одна думка, за яку наперед прошу вибачення, але вона теж має право на існування: цього року відбудуться вибори мера Києва, тож можна розраховувати на спонсорство як збоку нинішньої КМДА, так і потенційних кандидатів на крісло. Думаю, якщо правильно підійти до вирішення поставленої задачі - провести в Києві гонку і зробити її гучною, масовою та престижною, то це якраз той випадок, коли можна і треба. Що скажете? Вибори будуть орієнтовно в травні, при чому судячи з усього, як в крісло мера, так і в Київраду.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vadim Bus » 5.1.13 19:17

І ще одна думка, за яку наперед прошу вибачення, але вона теж має право на існування: цього року відбудуться вибори мера Києва, тож можна розраховувати на спонсорство як збоку нинішньої КМДА, так і потенційних кандидатів на крісло. Думаю, якщо правильно підійти до вирішення поставленої задачі - провести в Києві гонку і зробити її гучною, масовою та престижною, то це якраз той випадок, коли можна і треба. Що скажете? Вибори будуть орієнтовно в травні, при чому судячи з усього, як в крісло мера, так і в Київраду.
Тут всі такі самі як Ви, беруть лопату і роблять роботу. Якщо Вам прийшла така думка в голову зробіть таку пропозицію в мерію. Гонка на призи "самого" Попова)))) . Відносно їх відповіді і зробим масштаб нашого заходу, У випадку відмови робиться все як завжди , весело і скромно.

писи: Думаю якби це комусь було цікаво, вийшли б на федерацію велоспорту, і трішки розворушили б стару мудачню вказівкою провести гонку...

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vognick » 5.1.13 19:41

Вадиме, давай разом сходимо в Федерацію? Мій інтерес не у велоспорті, а у створенні нової цікавої велоподії, тому я дещо опосередковано стосуюсь теми... Але якщо ми разом сходимо до, ем, як ти там називаєш цих благородних діячів від велоспорту, то результат міг би бути взаємовигідним. Я згоден, пішли.

Щодо "призи від Попова", то я б ставив не на нього, а на БУДЬ-ЯКОГО ІНШОГО КАНДИДАТА. Ну, це особисте. Під своїм варіантом, я більше бачу заснування "щорічної київської велогонки імені міського голови" з відповідним фінансуванням з бюджету міста, або особистих коштів мера (в ідеалі). Ну і на банерах можна зображувати відрізану голову *жарт*.

До речі, ти казав, що порахуєш кошторис, щоб знати, скільки треба грошей зібрати... То скільки нарахувалось?

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vadim Bus » 5.1.13 20:09

Вадиме, давай разом сходимо в Федерацію? Мій інтерес не у велоспорті, а у створенні нової цікавої велоподії, тому я дещо опосередковано стосуюсь теми... Але якщо ми разом сходимо до, ем, як ти там називаєш цих благородних діячів від велоспорту, то результат міг би бути взаємовигідним. Я згоден, пішли.

Щодо "призи від Попова", то я б ставив не на нього, а на БУДЬ-ЯКОГО ІНШОГО КАНДИДАТА. Ну, це особисте. Під своїм варіантом, я більше бачу заснування "щорічної київської велогонки імені міського голови" з відповідним фінансуванням з бюджету міста, або особистих коштів мера (в ідеалі). Ну і на банерах можна зображувати відрізану голову *жарт*.

До речі, ти казав, що порахуєш кошторис, щоб знати, скільки треба грошей зібрати... То скільки нарахувалось?
З дівчатами, даїшниками, швидкою і суддями вліземо в 10-12 тис. на організацію змагань в місті , нагородна атрибутика тут є але самі призи мають бути окремою статтею.
2-3 тис туди сюди може бути оренда загороджувального інвентарю. Якщо це центр міста то є багато непередбачуваних витрат.

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: VK -Road races 2013 calendar (обговорення)

Повідомлення Vognick » 5.1.13 20:33

Тобто 20 тис. грн. на оргвитрати та заохочувальні призи.

Прогнозована кількість учасників (профі + хороші аматори + погані аматори + першоразники) та варіант маршруту?


Повернутись до “Архів старих тем”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей