02.09.2009 (R) Шоссе для всех. СЕВАСТОПОЛЬ-КИЕВ.

Все починалося з шосе. Про це ніхто не повинен забути.
VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Повідомлення VooDoo » 1.9.07 20:09

К сведению желающих присоединиться, информбюро вещает, шо есть аж 4 вакантых места из Одессы (5 сентября), утром в 9:15 паровозом можно добраться туда, а ужо в 9:30 предполагается старт.
По вечерам работает справочная: 8(050)698-35-98, дежурный оператор - scourge (Саша).

Аватар користувача
velo05
* * *
Повідомлень: 211
З нами з: 24.4.07 09:40
Стать: чол
Звідки: Крым, Евпатория

Повідомлення velo05 » 3.9.07 08:25

Делюсь первыми впечатлениями. Я проехал с ребятами от Севастополя до Бахчисарая, всего 54 км, потом повернул домой в Евпаторию. Поначалу было много молодёжи, и даже пару человек на байках. После первого серьёзного тягуна осталось человек 8. Вообще, нормально ребята катят, особенно хорошо натягивал Screw. И даже TIGOR, который по внешним данным в гору хорошо ехать вроде как не должен, ехал очень прилично. В целом, понравилось. Только, как мне показалось, резво ребята взяли, потому как, километров после 40 на смену выходили только 4 человека.
Есть несколько фото. Выложу позже.

Аватар користувача
bla0ck
* * * *
Повідомлень: 623
З нами з: 11.5.07 23:05
Стать: чол
Звідки: Академмістечко

Повідомлення bla0ck » 3.9.07 10:56

Тим хто має їхати останній етап - вчора зацінили дорогу:
Загалом асфальт нормальний, є ділянка кілометрів на 5 з "заклеєним" гладким щебнем асфальтом. На виїзді з Переяслава 2 невелеких підйомчики і метрів 200 недоробленої дороги (покладений абияк асфальт). Майже вся дорога до Борисполя - тягун, який закінчується кілометрів за 5 до нього.
Їхали проти вітру парою по 5 стовпчиків - середня вийшла десь 25км/год (це після 100 км дороги в Переяслав).
Прицьому від Борисполя по автостраді середня вийшла 35 км/год - тобто тягун і зустрічний вітер з"їдають 10 км/год.
Всього від Харківської площі до Переяслава виходить трохи більше 70 км.
За допомогою електрички шлях туди можна скоротити до 20 км :)

Аватар користувача
rulet
* * * * *
Повідомлень: 1735
З нами з: 4.3.05 17:58
Стать: чол
Звідки: Kiev

Повідомлення rulet » 3.9.07 14:25

Регистрируемся на субботу :kolobok:

Аватар користувача
фуфел
* *
Повідомлень: 65
З нами з: 31.5.07 18:51
Стать: чол
Звідки: москалятко

Повідомлення фуфел » 3.9.07 19:28

У добрый шлях!

orexx
*
Повідомлень: 17
З нами з: 30.6.07 18:54
Стать: чол
Звідки: Одесская область

Повідомлення orexx » 3.9.07 19:53

Ребята, подскажите пожалуйста во сколько стартует этап из Николаева до Одессы? Дежурный оператор молчит ...

Аватар користувача
Olddog
* *
Повідомлень: 73
З нами з: 21.5.06 21:34
Стать: чол
Звідки: Киев, Позняки

Повідомлення Olddog » 3.9.07 20:20

Ребята, подскажите пожалуйста во сколько стартует этап из Николаева до Одессы? Дежурный оператор молчит ...
Попробуй дозвониться screw, его мобильный в профиле
"Жизнь слишком коротка, чтобы говорить себе "Нет"

orexx
*
Повідомлень: 17
З нами з: 30.6.07 18:54
Стать: чол
Звідки: Одесская область

Повідомлення orexx » 3.9.07 20:51

Попробовал - молчит... Попытаюсь завтра утром. Спасибо.

Аватар користувача
difoto
* * *
Повідомлень: 240
З нами з: 17.5.07 19:27
Стать: чол
Звідки: Луцк

Повідомлення difoto » 5.9.07 09:08

сорри за оффтоп, но все молчат про западную ветку(про восточную тоже слышал, но не уверен до конца в ее существовании :))
А там достаточно колоритный контенгент. МТБшники шоссерам в первый день темп задавали :)
Об этом где-то пишут?
upd
Уже написали
-здесь-
:)

Аватар користувача
TIGOR
*********
Повідомлень: 4881
З нами з: 24.3.06 20:17
Стать: чол
Звідки: Киев, проспект Победы

Повідомлення TIGOR » 9.9.07 12:56

Последний этап Переяслов Х. - Киев (80 км).
Облажался на первой ноте.
Пробил заднее колесо через 200 м после старта, катясь по городу за машинами сопровождения.
Автобусы и технички ушли вперед в общей суматохе. :duma:
Мне не повезло. :(
Попросил обгоняющую машину передать впереди едущим велосипедистам, что я пробился и у меня нет запаски. Катить на ободе до Киева казалось полным безумием. :help1:
Я был несказанно счастлив, когда увидел две точки на горизонте. Mylove и Scourge вернулись за мной, но у них запаски, как и у меня были в техничке. Поймали машину и поехали догонять группу. Sasha, Beaver и Zgyra1 стояли на обочине и ждали нас. Заметив, как мы проехали мимо, бросились догонять группу, хотя сделать это было уже практически нереально.
Через 26 км машина ГАИ столкнула бензовоз с трассы. Бензовоз при торможении сломался поперек, улетел в кювет и получился непредвиденный пит-стоп. Хорошо что бензовоз сложился влево, а если бы его сломало вправо, то вся группа под него и легла. Народ, чтобы не мокнуть полез в автобусы. :x
А ГАИ, сообщив об аварии, дабы не рисковать по мокрой дороге, быстро увела колонну вперед, подбирая всех уехавших вперед и пакуя в автобусы.
Видел как Fint(a) грузили в скорую, но подойдя в Речпорту к скорой его там не нашел. Сопровождение менялось три раза, похоже его довезли только до Борисполя.
Отпустив ребят домой, в Речпорту перебортировался и уехал домой. На улице дождь, +6, холодный ветер и изо рта идет пар.
Дома приняв душ вместе с велосипедом, позавидовал Восточной ветке, которая катила сегодня все 150 км. от Чернигова. 8)

Аватар користувача
TIGOR
*********
Повідомлень: 4881
З нами з: 24.3.06 20:17
Стать: чол
Звідки: Киев, проспект Победы

Повідомлення TIGOR » 9.9.07 16:36

Кто хотел и смог, тот поехал…

Я подарил всем, кто был вместе со мной,
шипение туго накачанных колес, несущейся группы.
Кто не слышал, меня не поймёт.
Кто слышал, не забудет уже никогда.


Спасибо всем, кто был рядом вместе со мной всю эту неделю.
Спасибо всем, кто встречал.
Я знаю, что на ваше плечо я всегда смогу опереться, оглядываясь назад.

Спасибо организаторам, и особенно Ольге, Сергею и Людмиле.

З.Ы. Из ярких пятен:
1. Севастополь: Длинный тягун и спуск на скорости 74,8 км/ч.
“Раздача” на участке Севастополь-Симферополь.
Когда мы проверяли друг друга, крутя вертушку, и казалось, что каждая смена уже может быть последней. А на последних тягунах судорога хватала за обе ноги.

2. Равнинный участок Черкассы – Пер.Хмельницкий.
Раскат группы на первом участке с 44 км/ч до 49 км/ч. Где кричать: “Плюс 2!!!”,- уже не хотелось. И девчонки из Николаева, цепляющиеся зубами за хвост группы.
И второй участок - езда за командой Броварской спортивной школы. Где 40 км/ч катилось за широкими спинами действующих спортсменов просто отдыхающе.
Средняя скорость с учетом проезда по городу 38 км/ч.
Чертей на туристах в этом году не было.

Из негатива:
Каждый день был один или два завала.
Падали малыши и девочки.
Пару раз по вине гаишников.

Mylove составит отчет, так как все это ему виделось свежими глазами и более ярко, хотя ярких фотографий не будет, так как все самое интересное происходило, когда мы неслись, проверяя друг друга.

Аватар користувача
mylove
* * *
Повідомлень: 213
З нами з: 11.5.06 16:24
Skype: mylove_ua
Стать: чол
Звідки: гаряча ФінЛяндія

Повідомлення mylove » 9.9.07 21:17

Дозвольте цей звіт почати словами Айрон Мейден, а закінчити цитатою Ленса Армстронга.

Отже,
«…Running, scrambling, flying
Rolling, turning, diving, going in again
Run, live to fly, fly to live, do or die
Won't you run, live to fly, fly to live. Aces high…»
Iron Maiden, Aces High


Вступ
На початку цього року я прочитав минулорічний звіт про аналогічну поїздку… і страшенно захотілося відчути все описане самому, поділитися емоціями з оточуючими, дійсно втілити гасло «Об’єднаємо Україну в русі!». Написав Ігорю в ПП про своє бажання підтримати його і поїхати цього року «Севастополь-Київ». Цитую відповідь: «Серега! Поедем, готовся!». Це було як зелене світло. Зібрав собі новий шосейний велосипед за три місяці, почав серйозні тренування, морально-психологічну підготовку…
І от нарешті опинилися біля залізничних кас. В той день ми зібралися вперше в тому складі, в якому мали їхати: Tigor, screw, scourge, peregon та mylove. Придбали квитки на потяг, обговорили останні деталі.
Перед сном черговий раз перевіряєш туго накачані колеса, пригадуєш чи нічого не забув. Але все це до одного місця, просто вже почалося передстартове «мандраже» )))

Пролог. 31.08.07.
Стартую від дому з рюкзаком за плечима за півгодини до відправлення потяга. Їду і десь підсвідомо починаю розуміти, що найменший прокол чи інша технічна проблема і все – накрилась поїздка, адже й таксі не допоможе – місто все в заторах та пробках. «мандраже» продовжується. По дорозі ще й повернув не туди.. залишається 14 хв. Ну от нарешті і Вокзал і потрібний потяг знайшовся. Вагон у нас останній – № 22 )) screw та scourge зустріли мене усміхненими але трохи схвильованими обличчями зі словами: «Ти лише третій.. ще двох немає…». Tigor прилетів за хвилину. peregon зателефонував і сказав, що не поїде – проблеми на роботі. От так ми втратили одного бійця не починаючи бою (( Запакувалися, поїхали…

День 1. 01.09.07. Севастополь-Симферополь
Приїхали рано вранці потягом… Далі своїм ходом до якогось боксерського клубу, там прийняли душ, перевдягнулися і дочекалися організаторів.
Місце старту – площа Нахімова. Там вже зібралося трохи учасників велопробігу. Одразу починаєш ловити на собі погляди інших шосейників. Розпочався перший етап «перевірки»: придивляються всі один до одного.
Звучать якісь пафосні слова з вуст чиновників, грає гімн нашої рідної Батьківщини і все.. СТАРТ!!! Понеслось… )))
Перші хвилин десять нічого не відчуваєш, адаптуєшся до нових умов життя, адже саме так доведеться провести наступні вісім днів життя: в сідлі )))
Перший тягун – перевірка на міцність. Якби в той момент ми знали, що ті двоє Севастопольські хлопчака, Паша і Олексій, всі вісім днів поспіль будуть пліч о пліч долати з нами всі негаразди життя то, певно, якось інакше рухались. А так – намагалися виглядати в горах не менш пристойно, ніж вони. Як на мене, то вдалося )) Від’їхавши від Севастополя кілометрів 10 від нас відвалилися майже всі місцеві велосипедисти, які просто приїхали підтримати акцію. Залишилось сім чоловік в супроводі ДАІ «Кобра» і автобуса-технічки. Почали потроху розкручувати вертушку. В Бахчисараї відвалився останній місцевий шосер, залишилось нас шестеро… у Сімферополі 92 км дистанції – як для першого етапу – не погано. Судом у мене не було на останніх тягунах, але стан був досить напружений – закінчувався процес адаптації, закінчувались всілякі там «мандраже». Залишалось все справжнє: «…Run, live to fly, fly to live, do or die…». В Сімферополі хліб-сіль, концерти та різні лозунги… Я свій кайф спіймав на тягунах, втому майже не відчував, як не дивно.

День 2. 02.09.07. Сімферополь-Херсон
До нас приєдналися діти з велошколи, але від того легше не стало. Адже, через об’єктивні причини, з них ніхто на зміни не виходив. Після чергового залізничного переїзду машина ДАІ пригальмувала, група теж почала гальмування і стався перший завал. Діти попадали, зламали карбонову вилку на Келлісі і переднє колесо. От цікаво, якщо на швидкості 25 км/год і вазі того хлопця, десь 35-40 кг, скалася карбонова вилка, то що б було на пристойній швидкості під вагою дорослої людини?
Запакували частину дітей в сімферопольский автобус, поїхали далі… і чим далі тим більше тих дітей пакували і пакували. В результаті залишилось нас восьмеро. Таким складом і їхали. Закінчили «отжигом» по Херсону, зі швидкістю 35-40 км/год. З усіх етапів саме на цьому я «нажрався» найбільше. Дистанція – 150 км.

День 3. 03.04.07. Херсон-Очаків
Їхали вже з купою дітей: Сімферопольска і Херсонська (Каховська) школи. Але на зміни знову ніхто майже не виходив, крім нашої зіркової шістки ))) а якщо й виходив, то більше ми їх не бачили, принаймні до найближчого піт-стопу. Був маленький завал. Дистанція 90 км.
Нічим особливим сам етап на запам’ятався, крім того, що screw проколовся якоюсь колючкою природного походження. Як виявилось потім, це місцева рослина, не мало відома велосипедистам. Довелося і нам з нею «познайомитись».. Вже в Очакові вийшли з технічки зі своїми велами і так бадьоро попрямували до жилого корпусу як раптом screw кричить: «Мужики, провертье свои колеса!!!»… і.. виявилось що кожен з нас нахапав по 15-20 цих колючок на кожне колесо за якихось 20-30 секунд. Це новий рекорд – 11 пробитих шосейних коліс за півхвилини. При чому в кожній камері від трьох до десяти проколів. Спершу всі сподівалися, що саме його колеса не спустить.. але попали добряче. Почався істеричний сміх, майже до сліз. У мене за весь цей рік всього був один прокол, а тут одразу обидва колеса. Півночі ремонтували гуму, залишилися без запасних камер. Але в морі все ж встигли поплавати.

День 4. 04.09.07. Очаків-Одеса
Реально залишилась одна запасна камера з дуже стрьомною заплаткою. Стало зрозуміло, що будь-який прокол і все – далі їдеш в бусі.
На невеличкій ділянці шляху з дуже поганим асфальтом наші севастопольські друзі вирішили розіграти фініш… в результаті у Паши відстебнувся тукліпс і він склався. Зламав собі ліву ручку-гальмо, залишився без переднього гальма і сам трохи побився.
На черговому піт-стопі, коли проїхали вже десь 40 км, я віддав останню латану камеру знайомому хлопчині з Феодосії, який пробився на тому ж поганому асфальті. Він з якоюсь неймовірною швидкістю встановлює її і стартуємо на Одесу. Дорога – просто скло, вітер в спину, швидкість 40+ км/год. І тут починається це саме, відчуваєш кожною клітиною, серце завмирає, ти вже в раю і тільки шелест туго накачаних коліс по асфальту і нічого більше. Ігор питає в мене: «Серега, ты это слишиш?». А у мене екстаз, я навіть відповісти нічого не можу, просто киваю головою. І так майже 40 км шляху, в останній тягун пішли з Паоло Савальделлі (Паша з Севастополя) у відрив, дістали патрульну машину і облили її з фляг від щастя )) На піт-стопі перед Одесою я підходжу до хлопця з Феодосії і він мені каже: «Спасибо тебе, я еще никогда так не ездил!». Саме в той момент я побачив його щире дитяче щастя і радість, яка відображалася в широко відкритих очах )))
Приїхали в Одесу, дистанція 95 км. На урочистості часу немає – нам треба їхати в БайкерШоп за камерами. Починається спурт по Одесі. Я, Tigor, scourge та двоє севастопольців. screw залишився як зв’язковий з організаторами. Швидкість по місту 35-40, на світлофори часу немає, пролітаємо й на червоне світло. Шукаємо ту вулицю Малиновсього 8.
Епізод діалогу з одеситом:
– Скажите, как проехать на ул. Малиновского 8.
– Ой, вы знаете, это же так далеко, так далеко. Я даже не знаю шо вам таки сказать. Едете прямо, прямо, прямо и за мостом налево.
– Как-это налево? Вроде бы направо там надо поворачивать.
– Ну, можно и на право, как хотите.

На одному з поворотів Олексій підрізає Паоло і той летить в бордюр через кермо, розбиває собі переднє колесо і сам ще трохи б’ється. У нього вже другий завал за день… Залишаємо севастопольців в парку з мобільним телефоном scourge’а. Їдемо далі в БайкерШоп. Купуємо там камери.. коліс в зборі у них немає.. купуємо обод, втулку і спиці з ніпелями – іншого варіанту немає. Далі продовжується спурт до готелю «Одесса» де ми мали зупинитися. Tigor залишає мене і scourge’а збирати колесо, сам хапає переднє колесо з Bianchi і їде за севастопольцями. Приїжджає колона, трохи згодом Tigor з нашими «героями». Накатали по Одесі додатково ще 35 км. Ввечері трохи погуляли по місту, відсвяткували мій ДН. До четвертої години ранку Ігор доводив нове колесо до потрібної «кондиції». А о шостій годині поїхав на вокзал зустрічати peregon’а, який вирішив питання з роботою і приїхав ранковим потягом в Одесу.
На цьому пригоди не закінчилися… в тому БайкерШопі ми зважували наші шосери і Tigor випадково залишив сумочку з запаскою в магазині… А колона стартує з Одеси о дев’ятій годині ранку… магазин відчиняється о десятій.. з цього і почався день наступний.

День 5. 05.09.07. Одеса-Кіровоград
Зранку колона простартувала в напрямку Кіровограда. А ми, вчотирьох, поїхали до магазину за сумочкою Ігоря: Tigor, scourge, mylove та Олексій з Севастополя. О 9:45 приїхав продавець, відчинив магазин, забрали ми той девайс і поїхали доганяти колону… на 12:30 треба було встигнути в смт. Березвіка, а ще десь 70 км від Одеси, короче за півтори години нам треба було проїхати 70 км… Старалися як могли, просто вмирали на тій дорозі… але встигнути було не реально. В результаті приїхала Оля і Сергій на технічці і забрали нас. Момент не з приємних. Шкода, що так трапилось. Але ми доклали всіх зусиль, щоб цього уникнути – трохи не вийшло.
Останні півдня ми наздоганяли на технічці колону і просто мовчали. Цікаво, що в той день велосипедисти проїхали аж 35 км. Ми з хлопцями вчотирьох – 85. Вечір в Кіровограді теж не був не з приємних.

День 6. 06.09.07. Кіровоград-Черкаси
Старт на торчок, вкритий бруківкою. Маса різноманітних вражень, я гадав, що в мене відлетить колесо чи язика собі відкушу, трясло добряче.
Сам етап нічим яскравим не запам’ятався.
Крім прикрого падіння знову ж таки дітей.. З якогось дива по узбіччю, справа, почала нас обганяти технічка клубу «Мюннт». В результаті обсипала дітей гравієм з-під коліс.. спереду трохи пригальмувала машина ДАІ через якийсь «ГАЗон», діти, злякавшись гравію, пустили хвилю вліво і впали… А технічка «Мюннт’а» пробилася на тому узбіччі.


("Сам етап нічим яскравим не запам’ятався."
А как же твой отстрел на каждой смене по одному участнику, доводя его до состояния нирваны?
А как же сплошной мат николаевской девчонки, когда мы разгоняли группу под 47 км/ч по ветру?
А как же ошалевшие дети, выстроенные в трех селах возле завода "Холодный яр", которым дали возможность прогулять урок, чтобы встретить нас радостными криками, размахивая флажками и плакатами?
А как же накат на спуске девчонки, которую автобус отвез вперед на километр? Накат со скоростью почти в два раза больше чем у неё. И её крик:"Ну вы, блин, звери!!! Разве можно так звиздячить?!"
Да, нам не хватило 35 км, чтобы разобраться из оставшихся семи человек, кто кому Рабинович. На спуске из-за дождя заднее колесо начинало по немногу подкашивать. Да и группа разбилась на маленькие головки. С одним соглашусь. Нажраться не удалось...
TIGOR)


Шкода, що до Черкас не доїхали трохи – почався дощ і всіх запакували в автобуси. Тих 35 км, що залишилися якраз і не вистачило, щоб нажраццо.
В таборі під Черкасами розвели справжнє піонерське вогнище, весело так посиділи.

День 7. 07.09.07. Черкаси-Переяслав-Хмельницький
Чудовий етап в плані настрою. Відстань на фініші була десь 80, середня – 38 км/год. Мені довелося 25 км проїхати в технічці через проблеми зі шлунком – випив якоїсь поганої води, через яку почалася печія. На черговому піт-стопі виліз і продовжив цей «отжиг» )))

День 8. 08.09.07. Переяслав-Хмельницький-Київ
Про цей етап все написав Tigor. Додавати нічого не буду.

В Києві на нагородження від м. Київ вийшов тільки я і peregon. Інша частина нашої команди прямувала до Пущі, де відбулася святкова вечеря.
Хлопці з Севастополя подарували свій кубок Tigor’у. А Ігор, в свою чергу, передав його нашому велоклубу «Велокс».

Замість епілогу
Я неймовірно вдячний Ігорю за ту частинку душі, яку він в нас всіх вкладає, за терпіння, мудрість та професіоналізм. За ті моменти нашого життя, які пролетіли, але залишаться в пам’яті до останнього подиху, за шелест сотень шосейних коліс. Хтось повернувся в дитинство, а хтось подорослішав та змужнів. Дякую вам, пане Ігорю, за те, що ви є і за те, що витрачаєте на нас такі дорогоцінні хвилини вашого життя.
Дякую Ользі та Сергію, нашим організаторам, за розуміння та терпіння, за витрачені зусилля та посивіле волосся ))) Ви нам потрібні, не покидайте нас. До зустрічі наступного року.
Дякую нашим хлопцям, screw, scourge та peregon’у, за те, що ми разом подолали таку кількість кілометрів, проломили всі зустрічні вітри та здолали підйоми.
Дякую Севастопольським хлопцям, Паші та Олексію, за чудову компанію, емоції та за спринти в гори. Ваш кубок, який залишиться в нашому велоклубі, має значно більшу вагу, ніж ви зараз можете собі уявити.
Дякую всім іншим велосипедистам, які разом з нами розсікали по просторах рідної Батьківщини, підтримуючи гасло «Спорт для всіх єднає Україну!».
Дякую своїм батькам та друзям за підтримку. Своїй коханій Наді – за розуміння та натхнення, за те, що мене окриляла.

Всім тим, хто не схотів чи не зміг поїхати – ви не уявляєте, що втрачаєте.
Є тільки одна мить між минулим і майбутнім, і вона зветься життя. Не марнуєте його дарма!

МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!!!!
Слава Україні!


«...Yellow wakes me up in the morning.
Yellow gets me on the bike every day.
Yellow has taught me the true meaning of sacrifice.
Yellow makes me suffer.
Yellow is the reason I`m here...»
Lance Armstrong

Аватар користувача
mylove
* * *
Повідомлень: 213
З нами з: 11.5.06 16:24
Skype: mylove_ua
Стать: чол
Звідки: гаряча ФінЛяндія

Повідомлення mylove » 16.9.07 21:57


Аватар користувача
фуфел
* *
Повідомлень: 65
З нами з: 31.5.07 18:51
Стать: чол
Звідки: москалятко

Повідомлення фуфел » 17.9.07 18:31

на следующий год планируется снова?

Аватар користувача
TIGOR
*********
Повідомлень: 4881
З нами з: 24.3.06 20:17
Стать: чол
Звідки: Киев, проспект Победы

Повідомлення TIGOR » 17.9.07 18:46

В принципе, да.
Сказали, что напишут докладную записку, с предлложением Petake, чтобы обойти бетонку на Кировоград и уменьшить расстояние этапа, увеличив остальные.
А как фишка ляжет... это вопрос.
Нельзя дважды войти в одну и ту же воду,
но можно многократно лететь по одной и той же дороге...

Аватар користувача
velo05
* * *
Повідомлень: 211
З нами з: 24.4.07 09:40
Стать: чол
Звідки: Крым, Евпатория

Повідомлення velo05 » 19.9.07 10:45

Начало пробега. Фото.

Аватар користувача
screw
* * * *
Повідомлень: 697
З нами з: 29.9.05 15:58
Стать: чол
Звідки: Киев, Левобережная

Повідомлення screw » 24.10.07 08:13

Вчера звонил Паша, передавал киеской команде Привет! :)

Аватар користувача
petake
* *
Повідомлень: 171
З нами з: 30.9.05 20:50
Стать: чол
Звідки: Україна Хмельницька обл. Нетішин

Повідомлення petake » 8.11.07 23:27

привет веложителям , такая вот ситуация у меня была , думаю росказать : звонят мне домой из налоговой и говорят зайдите к нам в кабинет кое что выяснить , ну я зашол, думаю шо там стряслось , а они мне обясняют мол я участвовал в велопробеге 2006 от компании спорт для всех и получал призы на суму в 80гр 25коп. и должен выплатить налог в 10гр 56коп .. я это все канешно заплатил . Но мне интересно кого еще вызывали для виплаты налога и вызывали кого по пробегу 2007 ? ибо я в 2007 ехал не за себя

Аватар користувача
TIGOR
*********
Повідомлень: 4881
З нами з: 24.3.06 20:17
Стать: чол
Звідки: Киев, проспект Победы

Повідомлення TIGOR » 8.11.07 23:43

Налогов ещё никто не отменял.
Фраза из фильма "Брат-2":
"Вы мне ещё за Севастополь ответите!"
Поэтому наверно "Команду Севастополя" не трогают. 8)

Финансовый 2007 год не закончился, декларации за год ещё не поданы.
Но если за тебя, Петя, в 2008 г. поедет кто-то другой, то налоги заплатишь ты.
Так что езжай и не сачкуй... :D

Аватар користувача
SlowSpeed
* * *
Повідомлень: 210
З нами з: 30.9.07 04:54
Стать: чол
Звідки: Голосеево ВДНХ

Повідомлення SlowSpeed » 9.11.07 00:06

А не надо было приезжать в призерах! Надо было матрасить в отвалах - налоговики таких любят-:). Например киевляне на Днепровских кручах именно это и тренируют - коммандная езда в отвале - :)

Да нет, Тарас.
Там всем дают на память символическую медальку и грамоту в рамке.
Они то и полежат налогообложению. 8)

Аватар користувача
SlowSpeed
* * *
Повідомлень: 210
З нами з: 30.9.07 04:54
Стать: чол
Звідки: Голосеево ВДНХ

Повідомлення SlowSpeed » 9.11.07 00:13

Сейчас наверно будут бить, (за такие слова) и может быть даже ногами! - подумал Паниковский -:)
(Фраза из фильма "Золотой теленок")

Аватар користувача
petake
* *
Повідомлень: 171
З нами з: 30.9.05 20:50
Стать: чол
Звідки: Україна Хмельницька обл. Нетішин

Повідомлення petake » 9.11.07 22:26

а кудаж я денусь с подводной лодки, поеду канешно.

Аватар користувача
serhiypopoff
Аксакал
Аксакал
Повідомлень: 270
З нами з: 4.12.07 18:19
Стать: чол
Звідки: с. Буківцьово, Пудкарпатська Русь

Re:

Повідомлення serhiypopoff » 30.12.07 12:01

привет веложителям , такая вот ситуация у меня была , думаю росказать : звонят мне домой из налоговой и говорят зайдите к нам в кабинет кое что выяснить , ну я зашол, думаю шо там стряслось , а они мне обясняют мол я участвовал в велопробеге 2006 от компании спорт для всех и получал призы на суму в 80гр 25коп. и должен выплатить налог в 10гр 56коп .. я это все канешно заплатил . Но мне интересно кого еще вызывали для виплаты налога и вызывали кого по пробегу 2007 ? ибо я в 2007 ехал не за себя
Не вызывали!!!!! ID code спрашивали только для участия....в велопробеге
2006 --->>> Да, и я ехал велопробег в августе-сентябре из самого Ужгорода до Киева=1300 км получилось. Больше не поеду - спать там надо на пружинных кроватях x( попа на полу получается - путь к искривлению позвоночника.... :?

Частенько учавствую шоссером ветераном на туре Братьев Стародубов в Хмельницком :molba: :anti: .....

It was finish of cycling run in Ukraine, Kyiv-2006 --->>>>>
http://blog.360.yahoo.com/blog-nXuncY0i ... E1vAI?cq=1
Мой накат на шоссере 2005---2ХХХ
"Some people are born to design cars, .... Ernesto Colnago came into the world with the vocation for making bicycles" Rino Negri.

Rocketa

Re: 01.09.2007 (R) Шоссе для всех. СЕВАСТОПОЛЬ-КИЕВ.

Повідомлення Rocketa » 10.7.08 12:52

не стал создавать новой темы, но очень интересует вопрос проведения гонки "Севастополь - Киев" в этом, в 2008 году. Может ли кто-нибудь дать какую-либо определенную информацию.

Аватар користувача
TIGOR
*********
Повідомлень: 4881
З нами з: 24.3.06 20:17
Стать: чол
Звідки: Киев, проспект Победы

Re: 01.09.2007 (R) Шоссе для всех. СЕВАСТОПОЛЬ-КИЕВ.

Повідомлення TIGOR » 10.7.08 13:08

Всё в процессе подготовки,
но как показывает практика последних лет,
всё решается в последние часы,
и люди быстрые на подъём летять в сентябре на йух ...
В этом году старт будет 5 сентября, финиш 13 сентября,
и на 2 дня хотят задержать всю группу в Киеве и провести всех по городу (маршрут обсуждается). 8)
Нельзя дважды войти в одну и ту же воду,
но можно многократно лететь по одной и той же дороге...


Повернутись до “Герої асфальту”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей