Манетка блокування вилки, вилка SR та інше.

кермо, перемикачі, колеса та інше
Правила форуму
Продаж нових комплектуючих (тобто, в упаковці, або знятих з нового велосипеду) на цьому форумі заборонено.
Якщо ваша об'ява зникла, прочитайте Правила.
Дії адміністрації не обговорюються
Аватар користувача
Вовчег
* * *
Повідомлень: 387
З нами з: 10.8.09 16:35
Стать: чол
Звідки: Киев,Нивки

Манетка блокування вилки, вилка SR та інше.

Повідомлення Вовчег » 29.12.12 22:53

Прибирав перед Новим Роком і знайшов трохи велошматочків. Може кому треба.
1.Манетка блокування вилки Rock Shox Poploc Lever. Нова (була в комплекті з вилкою). Ціна - 250 грн.
Spoiler
Show
[Манетка]IMGP9609_1024x681.jpg[/attachment]
Є ще манетка з можливістю регулювання ходу. Вона вже б\у. Але мені подобається. Тому 300 грн *oops*

Продаю лише ОДНУ.

2.Вилка SR SunTour XCM V2. Біла. Шток 20 см..З "ромашкою". ТІЛЬКИ під ДИСК. Пробіг десь 1000 км Києва. Знято з Коратека Х-Верт. Сама вилка досить м"яка для людини за 70 кг..Працює як на мене на рівні Тори варіанту без відскоку. Вага десь 2700 гр. Причина продажу - давно вже стоїть повітряна вилка. Ціна - 450 грн.
Spoiler
Show
IMGP9612_1024x681.jpg


3.Диск гальмівний. 160 мм. Clarks. Червоний. 120 грам. 50 грн.



4. Тримач для насосу на раму. Подарую :Rose: хорошій Людині.


Ще є дві пари колес на ободах АлексРімс та втулках Шімано Дєор. Поки шо ціна 600 грн. за пару з можливістю торгу, коли краще роздивлюся стан.
Є пара перемикачів Дєор (з Коратека без коцок і з Форса трохи побитий життям :good: ).Хай буде по 170 грн.
Можу продать повітряний Сантур 140 мм. чорного кольору. Вагою 2 000 гр. Чудова вилка, яка поки шо на велосипеді, але до весни буде Сектор. Поки шо ціна 1100 грн.. При потребі переберу швидко, а так поки шо руки не дійшли.
Spoiler
Show
Resize of IMGP2136.JPG
Resize of IMGP2136.JPG (43.04 Кіб) Переглянуто 647 разів
Зв"язок через приватні повідомлення або за телефоном 066793940три
Будь реалистом - требуй невозможного

Повернутись до “Продам компоненти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей