Вивчу попит на Giant Anthem Custom 18"

Правила форуму
Продаж нових комплектуючих (тобто, в упаковці, або знятих з нового велосипеду) на цьому форумі заборонено.
Якщо ваша об'ява зникла, прочитайте Правила.
Дії адміністрації не обговорюються
oleksiyko
* *
Повідомлень: 75
З нами з: 8.6.09 21:14
Звідки: Вінниця

Вивчу попит на Giant Anthem Custom 18"

Повідомлення oleksiyko » 21.4.13 20:58

З новою роботою критично бракує часу для велосипеда, тим паче коли їх аж три. Тому вирішив чи не продати мені свого підвіса - Giant Anthem.
Грошовий еквівалент який би я хотів отримати за велосипед - 12.5тис. грн. Готовий вислухати ваші пропозиції. Також розгляну варіанти барахолу, але після того як знайдеться покупець на раму та вилку.
Велосипед зібрано з компонентів різного походження в кінці 2011го року. Сумарний пробіг в новозібраному вигляді біля 500км. Вага байка разом з педалями(Shimano m540) трішки більше 12кг - 12.1 здається.

Зображення
Зображення
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Рама: Giant Anthem (M 18" 2006го року). Я другий власник рами, Буквально за тисячу км до продажу мені, в рамі були замінені всі підшипники, тобто пробіг нових підшипників десь 1.5тис. км. На рамі присутні потертості фарби від використання, тріщин та вмятин не має. Хід підвіски плавний та без посторонніх звуків. За раму з амортом та підсиділом хотілося б 4000грн
Аморт: Manitou S-Type
Вилка: Rock Shox Sid World Cup(здається 2009го року) з Поплоком. Пробіг вилки біля 2тис. км. Кілька тижнів назад вилі зроблено ТО - замінено мастило. Вилка в відмінному стані - пошкодження відсутні, повітря та мастило не травить. В разі барахолу хотілося б за неї 3000грн
Патики: підсиділ алюміньовий Thomson elite / кермо карбоновий Easton Monkey Lite / винос Ritchey Pro
Сідло: RCZ Race 130

Колеса: обода ZTR Crest / втулки American Classic Пробіг коліс 1.5-2тис. км. Колеса в відмінному стані. В разі барахолу хотілося б за них 3000грн
Покришки: безкамерні Michelin XCR Mud або камерні Shwalbe Racing Ralph
Гальма: Shimano XT

Шатуни: Specialized Strongarm 2
Задній перекид: Sram x9 новий
Передній перекид: Shimano Deore
Манєтки: Sram x7 тригери або Sram x0 шифтери нові
Касета: Shimano XT 11-34 Пробіг 1.5-2тис. км
Ланцюг: Shimano XT

Велосипед знаходиться в Вінниці. Контактний телефон - О98 О7 О7 114

oleksiyko
* *
Повідомлень: 75
З нами з: 8.6.09 21:14
Звідки: Вінниця

Re: Вивчу попит на Giant Anthem Custom 18"

Повідомлення oleksiyko » 29.4.13 14:10

Актуально


Повернутись до “Продам велосипед”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей