ПРОДАНО!!! Закрити!!!

кермо, перемикачі, колеса та інше
Правила форуму
Продаж нових комплектуючих (тобто, в упаковці, або знятих з нового велосипеду) на цьому форумі заборонено.
Якщо ваша об'ява зникла, прочитайте Правила.
Дії адміністрації не обговорюються
Serp@ntin
*
Повідомлень: 28
З нами з: 6.6.10 22:25
Стать: чол
Звідки: г.Фастов, Киевская обл.

ПРОДАНО!!! Закрити!!!

Повідомлення Serp@ntin » 9.6.15 12:57

Терміново продам систему шатунів Shimano XT FC-M780 тріпл, зірки 42-32-22 зуба, довжина 175 мм, чорного кольору. Стан системи на 5-, є декілька косметичних коцок від експлуатації, які не помітно неозброєним оком (все на фото), пробіг приблизно 500-600 км, зірки в чудовому стані(велика зірка майже не використовувалась), використовувались почергово два ланцюга, купувалась система новою з велосипедом в цьому році, пробіг тільки мій!!!

Причина продажу банальна - хочу дабл, перероблювати під нього цю систему не хочеться, вирішив продати і відразу взяти дабл...

Ось фото системи вживу...

ЗображенняЗображення

...детально під спойлером(зацікавленим покупцям можу додатково зробити і вислати необхідні фото)
Spoiler
Show
Зображення
Зображення
ЗображенняЗображення
Зображення
Система без каретки (але при необхідності можемо домовитись окремо і я доукомплектую новою кареткою теж "не за дорого"), так як знята з велосипеда з кареткою Press-Fit!!!

Ціна (без каретки) - ПРОДАНО

+Бонус+ сині анодовані бонки Reverse
(можу по бажанню встановити оригінальні чорні!!!) http://drive-sport.com.ua/goods/51516/986116.html

Також можу запропонувати додатково передній перемикач XT на 3 зірки під кріплення direct mount

Відправлю по Україні перевізниками або по домовленості можемо зустрітись в Києві!!!
Оплата наложкою або на картку Привата!!!

По всім питанням звертайтесь в ЛС або по телефону 093-740-49-36, Костя
Востаннє редагувалось 7.7.15 21:32 користувачем Serp@ntin, всього редагувалось 2 разів.
Смейся - и весь мир будет смеятся вместе с тобой,
Плачь - и ты будешь плакать в одиночестве...

Serp@ntin
*
Повідомлень: 28
З нами з: 6.6.10 22:25
Стать: чол
Звідки: г.Фастов, Киевская обл.

Re: Система Shimano XT FC-M780, 42-32-22, терміново!!!

Повідомлення Serp@ntin » 25.6.15 14:33

Піднімемо


Останній раз піднімалось Serp@ntin на 25.6.15 14:33.
Смейся - и весь мир будет смеятся вместе с тобой,
Плачь - и ты будешь плакать в одиночестве...


Повернутись до “Продам компоненти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей