24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Покатеньки від клубу "Любителі велопригод". Тут дозволений флуд, мінімум модерації
Аватар користувача
blagomyr
* * * * *
Повідомлень: 1877
З нами з: 23.8.09 20:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення blagomyr » 9.6.15 16:27

24.08.2015

Маршрут: Осмолода - Манява

Сбор: 18:20 Киев-Пас
Старт: 00:00
Место финиша: Манява
Километраж: около 40 км
Грунт/асфальт: 95/5
Темп: детский
Брать с собой: список во втором посте
Связь: личка, моб
Пешка-приключение с детьми в Карпатах. Прогуляемся в одном из самых живописных мест украинских Карпат - Горганах. За 5 дней в неспешном темпе пройдем около 40 км по каньонам рек, горным хребтам и скалистым перевалам и еще день отдохнем в Быстрице.
Участие желательно с детьми, но можно и без них. Для всех участников незыблемое правило - первыми идут дети! Они - капитаны, штурманы и командиры в этом приключении. Если куда-то не туда заведут, значит так было нужно)


Регистрация
Зарегистрировано: 9
Участники: woffka  +5  09.06.2015 17:27ppau  +2  15.07.2015 15:41
то, что я считал нереальным, теперь для меня кажется в некотором роде более реальным, чем то, что я считал реальным, а теперь мне кажется, скорее нереальным..
wofffka.livejournal.com
emapp.me

Аватар користувача
blagomyr
* * * * *
Повідомлень: 1877
З нами з: 23.8.09 20:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення blagomyr » 9.6.15 16:27

25 - 30.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Зображення

Зображення

Зображення

Транспорт:
Туда:
Из Киева в Ивано-Франковск.
Поезд 043К.
Отправляется из Киева 24.08.15 в 18.49.
Прибывает в Ивано-Франковск 25.08.15 в 05.45.

Из Ивано-Франковска арендуем бусик до с.Осмолода.

Назад:
Из с.Манява арендуем бусик до Ивано-Франковска.

Из Ивано-Франковска в Киев.
Поезд 043Л
Отправляется из Ивано-Франковска 30.08.15 в 21:55.
Прибывает в Киев 31.08.15 в 08.46.

Информацию по билетам УЗ смотрим здесь http://booking.uz.gov.ua/
Берем билеты, как только откроется продажа.


Особенности: Приключенческая пешка с детьми в Горганах на 6 дней. 4 ночевки в палатках и одна - в доме в Быстрице. Поездка, в первую очередь для родителей, которые интересуются природой нашего края и хотят показать эту красоту детям, но можно и без детей. Горганы - потрясающее по красоте и энергетике место, это скалистые, солнечные, сказочные горы, в которые захочется вернуться еще. Обязательно будут блукания где-то рядом с ориентировочным треком, преодоление препятствий и взятие новых высот. Ведут по маршруту опытные командиры, капитаны и штурманы!

Погода: Благоприятная. Берем дождевики, чтобы играть в казаков-райзбойников. :D

Еда: делимся на экипажи по палаткам. Каждый экипаж решает вопросы питания самостоятельно (в личке).

Личные принадлежности:
Что брать каждый решает сам.
1) Деньги (на билеты, на покупку еды/воды, на возможную эвакуацию).
2) Индивидуальную аптечку (особенно личные лекарства, обязательно).
3) Банно-мыльные принадлежности.
4) Спальник (или плед, но под ним может быть холодно).
5) Коврик/каремат.
6) Какой нить утеплитель на верх и низ.
7) Дождевик (поможет от росы :) ).
8.) Фонарики для кемпинга (рекомендую - налобный), запасные батарейки для фонарей или других электроприборов, заряженная мобилка с пополненным счетом.
9) Фотопринадлежности; заряженные аккумы; чистые флешки.
10) Бутылка с водой на попить.
11) Что-то для вечернего отдыха.
12) Паспорт или водительские права (в поезд).
13) Палатку/гамак.
14) Пасочки, игрушки, книжки... :mamba
15) Треккинговые палки, если есть.

Вот так мы путешествовали по Чернореченскому каньону 2 года назад.

phpBB [video]


Ограничения: не сквернословить при дамах и детях, плохое настроение оставляем дома (!).
Наказания: за непослушание - загорганим. Злостных нарушителей поставим в угол.

На случай экстренной эвакуации - вертолет, папа-эвакуция, МЧС или другие варианты, о которых узнаем на месте.


Требования и правила для участников:

1. Своевременно сообщать оргу о возникших сложностях и личных неприятностях. Это позволит быстрее найти компромиссное решение в любой ситуации.

2. Готовность к приключениям. Приключение - не поход с четко запланированным маршрутом и расписанным графиком. Предварительное планирование, конечно имеет место быть, но мы каждый раз ездим по новым маршрутам и, естественно, не можем предусмотреть, что более интересного там окажется, на стадии планирования. И опыт показывает, что именно таким образом путешествие проходит максимально интересно. Если Вы сторонник строгого планирования и другого мнения о написанном выше в этом пункте, подумайте еще раз над необходимостью участия.

3. Позитивный настрой. Может быть легко, может быть сложно, может пойти дождь, а может светить солнце, можем встретить разных людей, попасть в непредсказуемые ситуации, не вложиться в график и не успеть что-то из запланированного посетить, все может случиться, это Приключение. Но главное - разнообразие впечатлений и хорошая компания, которая создает атмосферу в этом путешествии. Если Вы предпочитаете переживать негативные эмоции, искать сложности и неправильность в каждой ситуации, любите выражать недовольство происходящим вокруг, делайте это, но без нас.
Каждый участник в любой момент может внести конструктивные предложения по своему видению похода, но право последнего решения всегда за оргом. За Вами остается право - без лишних эмоций, предварительно сообщив об этом, отделиться в любой точке маршрута и при желании встретиться с основной группой позже.
В любом случае домой вернемся и никого не бросим. :friends:

Основной целью Приключения является не скоростное прохождение маршрута, а получение максимального количества позитивных впечатлений, общение с людьми, проведение экскурсий краеведческого характера, прогулка по живописным местам с минимальным количеством автомобилей, и, наконец, отдых на привале — комфортный и неторопливый" (с).

Регистрация на мероприятие - после подтверждения организатора.
Всем зарегистрированным участникам рекомендую использовать функцию "Подписаться на тему" для получения писем при добавлении новых постов в теме и зарегистрироваться на мероприятие вконтакте или мероприятие фейсбук.
Востаннє редагувалось 2.9.15 09:03 користувачем blagomyr, всього редагувалось 1 раз.
то, что я считал нереальным, теперь для меня кажется в некотором роде более реальным, чем то, что я считал реальным, а теперь мне кажется, скорее нереальным..
wofffka.livejournal.com
emapp.me

Аватар користувача
blagomyr
* * * * *
Повідомлень: 1877
З нами з: 23.8.09 20:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення blagomyr » 14.7.15 00:57

Открылась продажа билетов в Ивано-Франковск.
На всякий случай сделал альтернативный трек "Осмолода - Манява" с вариантом эвакуации в Старой Гуте (20-й километр).
то, что я считал нереальным, теперь для меня кажется в некотором роде более реальным, чем то, что я считал реальным, а теперь мне кажется, скорее нереальным..
wofffka.livejournal.com
emapp.me

Аватар користувача
blagomyr
* * * * *
Повідомлень: 1877
З нами з: 23.8.09 20:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення blagomyr » 17.7.15 10:36

открылась продажа билетов из Ивано-Франковска на 30 августа. плацкарт быстро разметают..
берем билеты и заполняем в табличку для участников: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
то, что я считал нереальным, теперь для меня кажется в некотором роде более реальным, чем то, что я считал реальным, а теперь мне кажется, скорее нереальным..
wofffka.livejournal.com
emapp.me

Аватар користувача
caotica ana
* *
Повідомлень: 99
З нами з: 15.7.09 12:27
Стать: жін
Звідки: Киев, Лесной

Re: 24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення caotica ana » 31.7.15 07:40

какой примерно бюджет поездки?

Аватар користувача
blagomyr
* * * * *
Повідомлень: 1877
З нами з: 23.8.09 20:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення blagomyr » 31.7.15 11:22

у нас на четверых выйдет около 2 тыс. грн. составляющие: билеты на поезд (booking.uz.gov.ua), микроавтобус (цена зависит от количества участников), еда. если останется время в последний день может остановимся цивильно - около 150 грн./чел., а может и не остановимся)
сейчас финансовый вопрос для всех актуален.
то, что я считал нереальным, теперь для меня кажется в некотором роде более реальным, чем то, что я считал реальным, а теперь мне кажется, скорее нереальным..
wofffka.livejournal.com
emapp.me

Аватар користувача
blagomyr
* * * * *
Повідомлень: 1877
З нами з: 23.8.09 20:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення blagomyr » 14.8.15 12:11

итак на сегодня 9 человек.
в начале следующей неделе ищу и заказываю бусы для трансфера в Осмолоду и из Манявы.
то, что я считал нереальным, теперь для меня кажется в некотором роде более реальным, чем то, что я считал реальным, а теперь мне кажется, скорее нереальным..
wofffka.livejournal.com
emapp.me

Аватар користувача
blagomyr
* * * * *
Повідомлень: 1877
З нами з: 23.8.09 20:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення blagomyr » 19.8.15 14:07

По трансферу микроавтобусом:

"Ивано-Франковск - Осмолода" - 900 грн. (по 100 грн. с человека)

"Манява - Ивано-Франковск" - 350-400 грн. (по 40-45 грн. с человека)
Если дойдем только до Старой Гуты, то будет 430 грн. (по 50 грн. с человека)

Зображення
то, что я считал нереальным, теперь для меня кажется в некотором роде более реальным, чем то, что я считал реальным, а теперь мне кажется, скорее нереальным..
wofffka.livejournal.com
emapp.me

Аватар користувача
blagomyr
* * * * *
Повідомлень: 1877
З нами з: 23.8.09 20:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення blagomyr » 2.9.15 15:40

приключение получились просто чудесные. я уж никак не ожидал от детской группы такой прыти. проходили по 12-13 км с приличными подъемами и непростым рельефом, взрослые не успевали догонять) волшебство да и только!

phpBB [video]


очень понравились Горганы. тропинки петляли то в густых лесах (особенно запомнился таинственный лес в облаке, похожий на лес Лориэн из Властелина колец), то в молодых березках, то в нагромождении огромных камней, то по широким полонинам, то вдоль журчащих горных рек..

phpBB [video]


особое впечатление оставила гора Цекит недалеко от Манявы - каменные валуны покрыты приличным слоем мха и все это на фоне высоких (10-20 м) горных рябин и смерек - это просто волшебный мир! запомнилась тропа вокруг резиденции президента, очень живописная и с изобилием разнообразных грибов и кабанчиками за решеткой.

phpBB [video]


дети выполнили практически все свои волшебные планы. вот, к примеру, один из них - погулять в облаках:

phpBB [video]


phpBB [video]


понравились Манявские водопады. местные сказали, что выше по течению есть еще один тридцатиметровый - надо бы как-нить разведать. отмечу также закономерные совпадения - встретили путешествующих экологов-кедровиков с костром в самый подходящий для этого момент, места ночевок находились сами и вовремя, обратный бусик материализовался из воздуха и т.п.
самое главное - всех благодарю за хорошую компанию! по мере способностей и возможностей настроение поддерживалось на приличном уровне радости, испытания преодолевались без особых психических усилий, т.е. віщли из разряда "трудностей", в следствие чего приключения получились интересными и впечатляющими!

фотки и видео на странице мероприятия.

P.S. уже приготовил поощрительный приз для Лены за отчет)
Востаннє редагувалось 3.9.15 11:07 користувачем blagomyr, всього редагувалось 1 раз.
то, что я считал нереальным, теперь для меня кажется в некотором роде более реальным, чем то, что я считал реальным, а теперь мне кажется, скорее нереальным..
wofffka.livejournal.com
emapp.me

Аватар користувача
ppau
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 16:06
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: 24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення ppau » 2.9.15 18:32

Ну, ось ми і вдома. Хух! Такого розмаїття вражень я не отримував вже давно!

Всі фотографії та відео архівом

Сподівання.

Ось вона, довгоочікувана відпустка, і не просто відпустка, а в Карпати, і не просто в Карпати, а з Woffka та його родиною, з якими ми давно не бачилися, за якими ми скучили і з яким завжди дуже цікаво мандрувати. Прогноз погоди, правда, не радує: +6 зранку, +15 вдень, дощі… Ну і нехай, а ми наберемо з собою купу теплих речей на підміну, взуття і дощовики. Купили трекінгові штани та куртки. Фізично ми також підготувалися: з малими кожен ранок цілісіньке літо бігали на зарядку в сусідню школу. Пакую наплічники собі, доньці та сину. Зважуємо: рюкзак сина важить 6 кг, доньчин 12 кг, а мій - 24 кг.

Початок.

День від’їзду. Несподівано прогноз погоди кардинально змінюється в кращу сторону: обіцяють до +25 і сонячно. Добре, одягаю на малих шорти і вирушаємо на вокзал. Старенький вагон розпалився на сонці. В купе задуха. Від’їхавши від Києва, відчуваємо запах торфових згарищ. Повкладалися, намагаюсь заснути. Раптом, з жахом усвідомлюю, що поспіхом змінивши при виході штани на шорти для дітей, я забув їхні чудові нові трекінгові штани висіти на гачку вдома. Обливаюся холодним потом і розмірковую, куди буду бігти одразу після приїзду в Івано-Франківськ, щоб купити штани для дітей, підраховую, скільки на це може піти грошей. Так, в роздумах, проминула ніч.
Зранку трохи почекали Woffka, який приїхав іншим поїздом, залізли в бусик та поїхали назустріч пригодам.
Нарешті ми в Осмолоді. Закупляємось в магазині (переобладнаний вагончик) хлібом, водою, сгущенкою, печивом та виходимо на маршрут. Погода чудова, настрій теж.
Зображення
Зображення

По дорозі бачимо туристичну мапу зі схемою пішоходних маршрутів.
Зображення

Переходим по мосту через річку Молода
Зображення
Зображення
Зображення

Дороги розходяться і на перехресті стоїть покажчик маршрутів. Нам - по червоному маршруту на гору Високу.
До неї, як видно з покажчика, 10 км (5 годин ходу).
Зображення

Далі йдемо вздовж річки Лімниця (до речі, однієї з найчистішої в Україні), ще один покажчик
Зображення
Зображення

Переходимо черех хиткий підвісний міст
Зображення

і ліземо вгору.
Зображення

Раптом, метрів через 100 згадуємо, що непогано би і поснідати та зупиняємось на перепочинок.
Зображення

Поки Woffka чаклує з пічкою Бонда
Зображення

діти розважаються.
Зображення

Довелося спуститися вниз за водою, а потім ще раз, щоб помити посуд.
Після сніданку продовжуємо дряпатися вгору.
Зображення

Ого! Яка краса!
Зображення
phpBB [video]


Стрибаючи по камінцях, перелазячи через корінці та повалені дерева потихеньку набираємо висоту
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Доволі часто доводиться робити перепочинок
Зображення

але настрій бадьорий
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Нарешті вилазимо на хребет Ватагів і перед нами відкриваються чудові краєвиди
Зображення
Зображення
Зображення


Ось вона, гора Велика, яку нам треба сьогодні подолати. А між іншим, вже майже шоста година вечора.
Зображення
Зображення

Йдемо по вузький стежинці вздовж жерепу - низькорослої сосни, яка захищає підступи до вершини гори.
Зображення

Краєвиди просто вражають, забуваєш і про втому і про голод
Зображення
Зображення

Останні метри
Зображення
Зображення
Зображення

Нарешті! Вершина!
Зображення

Короткий перепочинок.
Зображення
Зображення
Зображення

А куда ж далі? Он там, круто вниз по жовтому маршруту. Покажчик говорить, що до полонини півгодини ходу. Ну що ж, побачимо.
Зображення
Зображення

Спуск на полонину Середню почався о сьомій вечора і закінчився вже в повній темряві десь о десятій. Як добре, що я заздалегідь купив налобні ліхтарики нам трьом! Без них було б дуже сутужно. В повній темряві розклали намет і зварили кашу. Але вона просто не лізла в горло, так ми втомилися! З’їли по кілька ложок і завалилися спати.

Другий день.

Ранок. Розплющив очі і поворушив руками, ногами. Я ще живий? Здається, що так. І навіть нічого не болить. Ну, майже.
Життя налагоджується! Почулося лагідне торохкотіння краплинок дощу по тенту намета. Як добре під нього спиться!
Дощик то починався, то припиняв йти, і я все ніяк не міг зважитися і вийти з намету. Та і не хотілося! Нарешті я вибрав момент і виповз з намету, заварив чай і огледівся навкруги.
Незважаючи на похмуру погоду, полонина одразу вразила своєю красою! М’яка, шовковиста травичка так і просила скинути взуття і походити по ній босоніж, що я і зробив. З обох боків починався спуск униз і виднілися вершечки дерев, вкриті туманом.
Зображення
Зображення
Зображення

Діти повставали веселі та радісні, від вчорашньої втоми не залишилося і сліду. Дивина та й годі!
Раптом знизу з правого боку прямо на полонину почала насуватися велика біла хмара. Видовище незабутнє! Всі збіглися це фотографувати.
Зображення
Зображення
phpBB [video]

phpBB [video]



Як з’ясувалося, крім нас на цій полонині вже стояли вчені-екологи, що досліджували популяцію кедрів в Карпатах. Тож, коли вони запросили наших дітлахів з собою порахувати кедри, ми з радістю погодилися.
Я використав цей час, щоб помилуватися краєвидами.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
phpBB [video]


Минуло три години, а діти все ще не повернулися. Я почав вже хвилюватися, але дарма. Через півгодини веселі та щасливі
вони були вже на місці. За свої старання отримали від екологів подарунки: шеврони «Слідопит».
Зображення
Зображення

а також випробували пилку «Дружба»
Зображення

phpBB [video]



Як не добре нам було, але час вже був йти далі. Склавши намети, десь о пів на четверту вирушаємо вниз по синьому маршруту до села Стара Гута.

Знову стежка поміж дерев, корінці та камінчики під ногами, але ліс вже не такий, як вчора. Туман зробив його загадковим і таємничим.
Зображення
Зображення
phpBB [video]


Вчорашній спуск давався взнаки і тому Woffka довелося зробити деяким дорослим учасникам нашого походу масаж.
Зображення

Діти почувалися цілком добре і терпляче чекали
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
phpBB [video]



Звернули на широку бугристу дорогу, наїжджену лісовозами, та почали спускатися по ній. Тут на нас очікувала лісна царівна.
Зображення

І вже ближче до настання темряви вибрали місце і поставили намети біля гірської річки. День завершився посиденьками біля вогнища, а також знайомством зі ще однією царівною, але вже зачаклованою, яка чомусь і невідомо як опинилася прямо на нашому наметі.
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 10.7.16 18:39 користувачем ppau, всього редагувалось 5 разів.
Ой на Горі та й женці жнуть
А попід Горою яром-долиною Козаки йдуть
Гей долиною гей широкою Козаки йдуть!

Аватар користувача
ppau
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 16:06
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: 24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення ppau » 2.9.15 20:53

Третій день.

Сонячний ранок не дає довго спати. Встали, вмилися, поснідали. Навіть дехто скупався в річці. Діти залюбки гралися, перестрибуючи по камінцях.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

phpBB [video]


Чомусь знову не вдалося вийти раніше ніж о другій дня. Півгодини ходу - і ми в Старій Гуті. Оголошується перепочинок. Заходимо в магазин. Купую хліб, печиво, картоплю, моркву, цибулю і прямо біля магазина починаю варити суп. Woffka купує великий кавун і вся компанія із задоволенням його їсть. Але вдалося з’їсти тільки половину, такий він був великий. Іншу половину Woffka хотів викинути, але я не дав і прив’язав до свого рюкзака.

Не забули і про морозиво.
Зображення
Зображення

Задоволений батько
Зображення

Пограли з місцевим песиком
Зображення
Зображення
і вирушили далі.

На виході з села розташован сучасний готель «Синьогора» і наш маршрут пролягав саме через нього.
Перед ним ми зупинилися біля великих вольєрів з ведмедями, які мали задоволений і доглянутий вигляд.
Зображення
Зображення
та подивилися на дикобраза по сусідству
Зображення

Діти трошки порозважалися на місцевому майданчику
Зображення

Але через «Синьогору» пройти нам не вдалося. Виявляється, далі починається резиденція Порошенка і прохід закритий.
Охоронець натякнув нам, що її можна обійти по периметру. Ну що ж, це саме для нас! Обходимо огорожу, перелазимо через паркан
Зображення

і виходимо до огороженої сіткою території лісу, повз яку проходить ледве помітна стежина.
Зображення


ліземо круто вгору
Зображення

А тут на нас чекав сюрприз: великий білий гриб!
Зображення

А потім ще один! Я вже не кажу про ожину, яка траплялася нам постійно. Вгору і вгору, стежинка то зникає, то з’являється знову, а сітка все не закінчується. Побачили кабанчиків, які мешкали на огороженій ділянці резиденції.
Зображення

Продираючись скрізь гілля, перестрибуючи через потічки та повалені дерева нарешті обходимо сітку і отримуємо великий облом. Далі йде знову огорожа, тільки у вигляді повалених соснових стовбурів з табличками «Прохід заборонено».
Зображення
Зображення

Тут я вирішив не тягти далі половинку кавуна і ми доїли його, а кірки згодували кабанам, які були просто в захваті від них.
Зображення

Підбадьорений поживним кавуном і полегшеним на чотири кіло рюкзаком, вирушаю зі всіма далі обходити повалені сосни. І тут ми трохи блуканули.
Десь втратили малопомітну стежину і пішли в бік. На щастя, вчасно це помітили. Сіли перепочити, поки Woffka шукав правильний шлях.
Зображення
Зображення

Діти часу не гаяли та пішли розвідати найближчий потічок
Зображення
Зображення
Зображення

О шостій вечора знайшли правильну стежину і рушили далі.
Проминули чарівний сосновий лісок з безліччю грибів (їстівних і не дуже)
Зображення

і вийшли на сучасну асфальтовану дорогу, на яку нас не пустили після «Синьогори». Взагалі дуже дивно було побачити серед карпатських хащів нормальний асфальт, та ще і з електричними ліхтарями! Крім того, вздовж дороги тягнувся газогін. Ось так, освітлені променями сідаючого сонця, йшли ми по гладенькому асфальту в пошуках місця для ночівлі.
Зображення

Через деякий час панська дорога повернула направо, а ми попрямували по звичній розбитій грунтовці далі. Як раз з настанням темряви знайшли стоянку та влаштувалися на ночівлю.
Востаннє редагувалось 28.1.16 14:17 користувачем ppau, всього редагувалось 5 разів.
Ой на Горі та й женці жнуть
А попід Горою яром-долиною Козаки йдуть
Гей долиною гей широкою Козаки йдуть!

Аватар користувача
blagomyr
* * * * *
Повідомлень: 1877
З нами з: 23.8.09 20:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення blagomyr » 3.9.15 09:42

______
Востаннє редагувалось 3.9.15 11:13 користувачем blagomyr, всього редагувалось 1 раз.
то, что я считал нереальным, теперь для меня кажется в некотором роде более реальным, чем то, что я считал реальным, а теперь мне кажется, скорее нереальным..
wofffka.livejournal.com
emapp.me

Аватар користувача
blagomyr
* * * * *
Повідомлень: 1877
З нами з: 23.8.09 20:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення blagomyr » 3.9.15 09:43

класний звіт. чекаємо на продовження! :good:
Спуск на полонину Середню почався о сьомій вечора і закінчився вже в повній темряві десь о десятій. Як добре, що я заздалегідь купив налобні ліхтарики нам трьом! Без них було б дуже сутужно. В повній темряві розклали намет і зварили кашу. Але вона просто не лізла в горло, так ми втомилися! З’їли по кілька ложок і завалилися спати.
від себе добавлю..
після досягнення вершини гори Великої ми змінили маршрут з червоно-білими мітками на жовто-білий. сонце вже сідало за обрій, а на нас ще чекав достатньо непростий спуск до полонини Середньої. Альона весь час поспішала і йшла попереду, то ж, зважаючи на відсутність розвилок, я вирішив піти з нею вперед, щоб уже в сутінках знайти місце для ночівлі перед тим, як підійде решта групи. ми довго спускались звивистою стежкою, аж поки не дістались полонини, де вже було кілька груп із наметами та багаттями. ми заздалегідь домовились з Альоною, що у випадку, якщо туристи будуть "хорошими", вона залишиться з ними біля вогнища, а я повернуся, щоб допомогти іншим з рюкзаками.
картина маслом: в темряві підходимо до найбільшого багаття: "Вам діти не потрібні? Альона, тьоті й дяді хороші? Кажеш, хороші? Ну добре, я пішов.." ..зкидаю рюкзак з пожитками (для дитини на перший час :mosking: ) і зникаю в лісі. згодом привів ще Оленку, а в кінці повернувся за Юлею і Єгором.
тут сталася пригода. було темно і ми йшли з ліхтариками, я попереду із рюкзаком, а Юля з Єгором в 10-20 метрах позаду. на повороті на полонину (до місця ночівлі було метрів 50) я озирнувся і, побачивши, що усі йдуть за мною, пішов у напрямку багаття, там скинув рюкзак і почав займатися звичним справами - намет, їжа, діти.. десь через 30 хвилин почув, що товариство прислуховується до криків у лісі і не знаходять Юлю з малим - картинка в голові склалася :eek:
біжу до лісу за ними! виявилося, що вони не помітили, як я повернув до полонини і пішли далі по жовто-білому маршруту, блукали по лісі, гукали (стільникового покриття не було), поки мудро не вирішили повернутися до того місця, де ми бачилися останній раз і тут ми зустрілися знов. пригоди почались! :D

також Паша тактовно не згадує про постійну нещадну експлуатацію дитячої праці!

Зображення

дуже добре її іллюструє ось ця пісня :yes
Востаннє редагувалось 3.9.15 10:25 користувачем blagomyr, всього редагувалось 2 разів.
то, что я считал нереальным, теперь для меня кажется в некотором роде более реальным, чем то, что я считал реальным, а теперь мне кажется, скорее нереальным..
wofffka.livejournal.com
emapp.me

Аватар користувача
blagomyr
* * * * *
Повідомлень: 1877
З нами з: 23.8.09 20:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення blagomyr » 3.9.15 10:20

сподобалось, як Альона, залишившись біля багаття з екологами, відповіла на їх запитання "А чим займається тато?" - "Ну, він Інтернет продає і ... чарівник!" :D
то, что я считал нереальным, теперь для меня кажется в некотором роде более реальным, чем то, что я считал реальным, а теперь мне кажется, скорее нереальным..
wofffka.livejournal.com
emapp.me

Аватар користувача
ppau
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 16:06
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: 24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення ppau » 3.9.15 15:04

Додав відео в попередні пости.

Четвертий день

І в цей ранок погода порадувала нас сонячними променями, які потихеньку пробивалися крізь листя дерев.
Зображення

Звичайні вже ранкові процедури, сніданок
Зображення
Зображення
Зображення

неквапливі збори
Зображення

і ось ми вже готові йти далі. Десь перед обідом виходимо на маршрут.
Зображення
phpBB [video]


Слід сказати, що в цьому місці GPS геть не ловив сигнал, тому ми вибрали першу-ліпшу стежину і подерлися вгору, намагаючись піднятися на полонину Ріпну. Так ми на неї і вийшли, інтуітивно тримаючись стежини, яка прямувала вгору. Сигнал GPS вдалося зловити тільки вгорі, на полонині.
Зображення

Невеликий перепочинок і йдемо далі. Тут чомусь Woffka вирішив не йти прямо по полонині
Зображення

а зрізати обходною стежиною. Покопирсавшись годину в болоті, виходимо на ту ж таки полонину, тільки з іншого боку. Куди далі? Сіли відпочити, поки Woffka розвідував шлях.
Зображення
Зображення
Зображення

Влаштували фотосесію
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Нарешті шлях знайдено і ми вирушаємо далі, піднімаючись на хребет Чортків.
Несподівано виходимо на широченну дорогу, яка не позначена на наших мапах
Зображення

Але нам далі вгору. Ще якихось метрів 50 підйому - і ми на хребті. В нас вже стало доброю традицією забиратись на гору о шостій вечора, що обіцяє незабутні враження при спуску з гори.
Сам хребет вражає. Утворений наваленими одна на одну брилами, частково вкритими пружним мохом, з глибокими і темними дірками між ними, в променях заходу сонця він виглядає казково. Короткий перепочинок.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

і далі між каменюками по ледь помітній стежці.
phpBB [video]


Уважно дивилися собі під ноги, перестрибуючи з каменюки на каменюку і проминули необхідний поворот для спуску з хребта вниз, довелося трохи вертатися. Побачили велику вирубку в лісі, мабуть, стежка десь тут. Схил був таким крутим, що аж не вірилося, що ми зможемо по ньому сповзти вниз.
phpBB [video]


Через метрів 30 стежка зникла остаточно і нам нічого більше не залишалося, як тільки сісти в кущах і чекати, поки Woffka знайде нам шлях.
Зображення
Зображення

Трошки відпочивши, пішли далі, торуючи нову стежку і через метрів п’ятдесят побачили маркований червоний маршрут. Тепер нам залишалося тільки спуститися по ньому вниз, якщо встигнемо, до манявського водоспаду.
Стежка вивела нас на розбиту лісовозами дорогу. Сонце сіло і далі ми спускалися вже в повній темряві. Ми з малим пленталися далеко позаду всіх. Нарешті, не витримавши, вирішили зупинитися і зробити чай, бо сил вже не залишилося ні в мене, ні у мого малого. Компанію нам склали Юля з сином, вони люб’язно поділилися з нами заваркою та цукром. Відпочивши та попивши чаю, поповзли далі. В цей час Woffka повернувся до нас і допоміг тягти рюкзак. Як виявилося, до табору було вже зовсім недалеко.
Востаннє редагувалось 15.9.15 09:02 користувачем ppau, всього редагувалось 2 разів.
Ой на Горі та й женці жнуть
А попід Горою яром-долиною Козаки йдуть
Гей долиною гей широкою Козаки йдуть!

Аватар користувача
ppau
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 16:06
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: 24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення ppau » 4.9.15 13:16

П’ятий день

Він обіцяв бути не дуже важким, адже стали ми майже біля водоспадів.
Сфотографував зранку дорогу, по якій так тяжко ми спускалися вчора в темряві
Зображення
Зображення

Часу було вдосталь, тому вирішили пограти в настільну гру «Цитаделі»
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Мами тим часом балакали про щось своє
Зображення
Зображення
Зображення

Ще діти встигли полазити по горищу будинка, розташованого поруч.
Зображення
Зображення

І нарешті, зібравши намети, ми вирушили далі. Майже через десять хвилин побачили великий туристичний кемпінг з мапою
маршрутів біля водоспаду
Зображення
Зображення

І ось він - водоспад!
Зображення
Зображення

вирішили спочатку скупатися в «дитячому» водоспадику
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
phpBB [video]


Обтерлися і пішли вниз, до великого водоспаду
phpBB [video]


де дехто теж зміг скупатися
Зображення
Зображення

а хтось так і не наважився
phpBB [video]


Як тільки ми закінчили купатися, несподівано пішов дощ. Подіставали дощовики, одягли і пішли вздовж річки
шукати місце для стоянки.
Була субота, тож немало гарних галявинок були вже зайняті місцевими, але пройшовши трохи далі, ми знайшли
чудове місце для наметів. Я залишився, а інші пішли в село закупитися продуктами. Ввечері рясна роса вкрила намети
Зображення

Повечерявши, вклали дітлахів спати, а самі лишилися біля багаття
Зображення

послухати дуже цікаву розповідь Woffka про управління емоціями. Виявляється, кожній з емоцій можна протиставити якусь конструктивну дію, яка перетворить негативний вплив емоції на позитив. Слухати було дуже цікаво, ми сперечалися, наводили приклади із власного досвіду, критикували, погоджувалися, знову критикували…
Шкода тільки, що я не спитав, як позбавитися нерозділеного кохання.
Востаннє редагувалось 10.7.16 19:16 користувачем ppau, всього редагувалось 4 разів.
Ой на Горі та й женці жнуть
А попід Горою яром-долиною Козаки йдуть
Гей долиною гей широкою Козаки йдуть!

Аватар користувача
ppau
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 16:06
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: 24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення ppau » 4.9.15 13:54

День від’їзду

Приємно усвідомлювати, що не треба нікуди спішити, можна неквапливо встати, зробити сніданок, піти скупнутися…
Зображення

Ця ідилія трохи порушувалася невизначеністю з бусом, який мав відвезти нас у місто. Woffka ніяк не міг зв’язатися з водієм.
Але, на щастя, нам дуже вчасно трапився один місцевий житель, який порадив нам бусик до Івано-Франківська. Часу було достатньо,
знову пограли в настільну гру
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

зібралися і поїхали в Івано-Франківськ.

Пройшли трохи по місту, помилувалися архітектурою.
Зображення
Зображення

і зайшли перекусити в кнайпу Войцех на вул. Чорновола 5
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

От так завжди: яка б не була цікава і захоплююча подорож, коли стоїш на пероні, вже тягне додому.
Дякую всім! Мандрівка була чудова!

Всі фотографії та відео архівом
Востаннє редагувалось 15.9.15 07:50 користувачем ppau, всього редагувалось 2 разів.
Ой на Горі та й женці жнуть
А попід Горою яром-долиною Козаки йдуть
Гей долиною гей широкою Козаки йдуть!

Аватар користувача
blagomyr
* * * * *
Повідомлень: 1877
З нами з: 23.8.09 20:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 24.08.2015 (R) Приключение "Пешие Горганчики"

Повідомлення blagomyr » 4.9.15 17:12

чудовий звіт! дякую, Паша!
знов поринувся у наші пригоди)

P.S. нерозділене кохання може й не зміниш, а от страждання від нього можна прибрати, таким чином відкривши шлях до справжнього кохання.. :roll:
то, что я считал нереальным, теперь для меня кажется в некотором роде более реальным, чем то, что я считал реальным, а теперь мне кажется, скорее нереальным..
wofffka.livejournal.com
emapp.me



Повернутись до “"Любителі Пригод" - покатеньки, пригоди, походи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей