[ПРОДАНО] Шосейний карбоновий велосипед Edilduemila

Правила форуму
Продаж нових комплектуючих (тобто, в упаковці, або знятих з нового велосипеду) на цьому форумі заборонено.
Якщо ваша об'ява зникла, прочитайте Правила.
Дії адміністрації не обговорюються
Аватар користувача
Derian
* * *
Повідомлень: 283
З нами з: 26.5.11 07:56
Стать: чол
Звідки: Киев, Дарнецкий р-н, ст. М. Харьковская

[ПРОДАНО] Шосейний карбоновий велосипед Edilduemila

Повідомлення Derian » 16.4.18 09:45

Город: Киев
Цена(обязательно): 13000 грн. (500$). Нажаль рублі та біткойни не приймаю :D
Размер: 54 см
Год выпуска: ~2012
Номер рамы: Б\Н
Телефон для связи: 0638749678
Продам повністю карбоновий шосейний велосипед.
Я 3тій власник
По історії - велосипед приїхав з Італії в 15 році. По Італії покатався багатенько, адже косметичний стан вже в нього був такий по приїзду. Далі 2 роки був у мого знайомого, який катався не дуже часто і без комп'ютера та страви. Тому сказати його пробіг в період до осені 17 року (саме тоді він був відданий мені) я не можу. Сам на ньому я від'їздив близько 750 км (по страві).

Технічно велосипед у гарному стані. Шифтери працюють чітко, люфтів у рульовій, каретці та колесах немає. Є мала вісімка на передньому колесі та на задньому. Рівняти поки не хочу, адже аеро спиці краще не чіпати.

Косметично стан на 4... є потертості, на шатунах, переклюках є подряпини. Криміналу немає ніякого... просто час та експлуатація бере своє.

Рама робилася на замовлення (Pieredil Immobiliare) і фарбувалася теж (Pietro Rossenti)... типу hand made. :D про що свідчать купа написів на самій рамі.

Обладнання:

Рама: Edilduemila Full Carbon. ЕТТ 54 см. Підсидільна труба теж 54 см. Рульова труба - 170mm (Зріст 170-180 см +\-)
Вилка: Deda BlackForce Carbon
Подседел: Deda Dritissimo Carbon
Вынос: Deda Ultra Carbon 120mm
Руль: Deda Glare (алю) - 440mm. Обмотка ВВВ антивібраційна.
Дуалы: Shimano Ultegra 6510 2х9
Перекидка задняя: Shimano Dura Ace 7700. Тюнена, стоять алю 7075 ролики TOKEN по 11 зубів з керамічними підшипниками.
Перекидка передняя: Shimano Ultegra 6600
Шатуны: Campagnolo Mirage 170mm (53\39)
Колесо переднее: Mavic Ksyrium SL (Резина Duro White 700x23C)
Колесо заднее: Mavic Ksyrium Elite (Резина Continental Ultra Sport 700x23C)
Седло: Selle Italia Flite 130mm (Можливо на вибір чи Selle Italia Q-Bik 140mm)
Педали: Look Keo Blade. (Але вони з байком не йдуть. Продаж педалей можливо в комплекті тільки з тапками Specialized S-Works RD 45 розміру 290мм устілка). Але ціна тапок та педалів це ще + тритина ціни велика.)
Кассета: Shimano 105 9ск (12-23 зубів)
Гальма: Miche Performance. Колодки з мінімальним зносом

Вага 8.3 кг (з педалями Look Keo Blade). Поставити легше сідло + педалі + резину і можна вийти на 8 кг з мінімальним бюджетом...


Фото: Більше фото в гарній якості на Google Drive:
https://goo.gl/3XcX6t

Велосипед гарно підійде тим, хто бажає познайомитися з світом шосейних велосипедів і швидкостями 40-45 км\год. Ідеальне співвідношення ціни та якості.... Сам його використовував для спрінтерських тренувань. Але з моїми 182 см зросту і витягнутою посадкою, він просто малуватий... Ідеально буде десь на 175...

Подивитися - придбати можна на Позняках. Також може поїхати нп або по олх доставці.
Якщо залишилися питання - дзвоніть/пишіть. Залюбки все розкажу.
Востаннє редагувалось 21.4.18 05:35 користувачем Derian, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Derian
* * *
Повідомлень: 283
З нами з: 26.5.11 07:56
Стать: чол
Звідки: Киев, Дарнецкий р-н, ст. М. Харьковская

Re: Шосейний карбоновий велосипед Edilduemila

Повідомлення Derian » 21.4.18 05:34

Продано .


Повернутись до “Продам велосипед”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей