07.06.2014 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Для організації комерційних покатушек. Теми без узгодження з адміністрацією, видаляються за замовчуванням.
Аватар користувача
projdusvit
* * *
Повідомлень: 454
З нами з: 26.9.06 15:52
Стать: чол
Звідки: Київ, Виноградар

07.06.2014 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення projdusvit » 11.4.10 12:10

07.06.2014

Маршрут: 7-10 червня
Медобори: водоспади, замки і каньйони
(Заліщики – Зелений Гай – Устечко – Червоноград – Язлівець – Русилівські водоспади – Бучач – Чортків)

Зображення

6 червня о 18.20 вирушаємо з Києва потягом № 177. В Заліщики прибуваєм о 6.38.
Тут одразу виїзджаєм до Дністра. Повз сам берег цієї красивої річки є стежками-дорогами, рухаємось на захід. Дністер вражає краєвидами. То з правого, то з лівого, а то і по обидва береги річки здіймаються стрімкі схили Дністровського каньйону. Кожен знайде тут щось своє, що найбільше вражає, але все-ж головною "родзинкою", як на мене, буде Червоноград.
Стаємо на ночівлю біля річки під замком. Решту часу можна приділити гулянню по руїнах палацу, до 16-метрового Джуринського водоспаду. Там дійсно дуже гарно


Другого дня дивимось водоспад “Дівочі сльози”, в 1,5 км. від Червоноградського водоспаду. Особливість його в тому, що тут казково поєднується спадаюча вода з хащами ліаноподібних водоростей, створюючи при цьому ефект дівочих сліз. Це дуже мальовничий водоспад, біля нього знаходиться печера-келія ченця відлюдника.
Далі, грунтовими дорогами їдемо до Дністра. На одному з його вигинів знаходиться печера відлюдника і таємничий острів Інь-Янь. Далі їдемо до Русилівських водоспадів, біля одного з них стаємо на ночівлю.

На третій день їдемо в Бучач.
Подивившись на ратушу і місцевий замок, рушамо у кінцевий пункт нашої вело мандрівки – Чортків. Це місто навряд когось може залишити байдужим. Якийсь, ніби нетутешній костел, замок, дерев’яні церкви і просто красиві будинки.
Після катання містом вечеряємо і їдемо на вокзал. 118 потяг о 22.07 повезе нас додому. В Київ приїжджаємо 10 червня о 7.59.


Вартість туру: 975 гривень

* прокат велосипеду на 3 дні - 200 грн


* прокат турспорядження - 100 грн за три дні

У вартість туру входить:

• квитки на потяг Київ-Заліщики і Чортків-Київ (плацкарт)
• доставка велосипедів на вокзал і з вокзалу в Києві
• послуги інструктора
• харчування згідно програми (включаючи вечерю в кафе в Чорткові)
• групова медична аптечка
• групова велосипедна аптечка
• страховка на весь час подорожі

У вартість туру не входять:
• прокат велосипеда і спорядження
• постіль в поїзді (у кожного буде спальний мішок)


Сбор: 12:00
Старт: 12:00
Темп: середній
Связь: 093-745-00-98

Регистрация
Зарегистрировано: 2
Участники: projdusvit      11.04.2010 13:10xpomou      23.05.2013 11:18
- Як підемо, брате? - спитав другий.
- Найнадійніше йти за зорями та небесними світилами, спускатись уздовж перестуджених річищ та прямувати за пташиними тінями, що летять крізь туманні перевали.
Але на всяк випадок я купив атлас автомобільних доріг.

Аватар користувача
projdusvit
* * *
Повідомлень: 454
З нами з: 26.9.06 15:52
Стать: чол
Звідки: Київ, Виноградар

Re: 22.05.2010 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення projdusvit » 11.4.10 12:21

трошки фотографій з маншруту:
Зображення
Зображення
Дністер

Зображення
Зображення
Червоноград
Зображення
Зображення
Джуринський водоспад

Зображення
переправа через Стрипу

Зображення
долина Стрипи

Зображення
Зображення
Зображення
Русилівські водоспади

Зображення
Бучач

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Чортків
Востаннє редагувалось 21.2.12 19:26 користувачем projdusvit, всього редагувалось 2 разів.
- Як підемо, брате? - спитав другий.
- Найнадійніше йти за зорями та небесними світилами, спускатись уздовж перестуджених річищ та прямувати за пташиними тінями, що летять крізь туманні перевали.
Але на всяк випадок я купив атлас автомобільних доріг.

Аватар користувача
Tata
*
Повідомлень: 12
З нами з: 29.1.09 16:11
Стать: жін
Звідки: Киев, Оболонь

Re: 22.05.2010 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення Tata » 28.5.10 14:59

Подорож була неймовірна!!! :good:
Дякую організаторам за уважне відношення і цікавий маршрут. :volna:

фотозвіт http://tian-shan.io.ua/album

Аватар користувача
projdusvit
* * *
Повідомлень: 454
З нами з: 26.9.06 15:52
Стать: чол
Звідки: Київ, Виноградар

Re: 10.06.2011 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення projdusvit » 21.2.12 19:10

Фотозвіт з велосипедної поїздки за маршрутом: Медобори: водоспади, замки і каньйони (Заліщики – Зелений Гай – Устечко – Червоноград - печера самітника – Язлівець – Русилівські водоспади – Бучач – Чортків)
Зображення

Починається маршрут в Заліщиках, куди з Києва їдемо потягом Київ-Чернівці.
Заліщики знаходяться на великому півострові, утвореному меандрою Дністра. Виїжджаємо на берег річки і їдемо вздовж нього стежкою. За Зеленим Гаєм виїжджаємо на верх чергового меандру:
Зображення
Зображення
Наступна зупинка - Червоноград:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Далі їдемо в сторону Литячів. Дорога проходить по лісу, спускається в каньйони приток Дністра
Зображення
Зображення
Неподалік Литячів, над урвищем, знаходиться печера самітника:
Зображення
Зображення
над печерою, з пагорба, чудово видно острів Інь-Янь:
Зображення
Зображення
ще одне фото, дуже вже там красиво
Зображення
далі тримаємо курс на Русилів, де невеликий потічок, притока Стрипи, утворює каскад мальовничих водоспадів.
До найбільшого з них, хтось зробив драбину, в минулі роки спуск до нього був сумнівним задоволенням:
ЗображенняЗображення
Далі заїхали у Бучач:
Зображення
Зображення
Зображення
через Требухівці виїхали в Чортків:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Чортківський замок:
Зображення
Вся подорож займає 3 дні, за які ми проїхали 140 км, переважно грунтовими дорогами.
- Як підемо, брате? - спитав другий.
- Найнадійніше йти за зорями та небесними світилами, спускатись уздовж перестуджених річищ та прямувати за пташиними тінями, що летять крізь туманні перевали.
Але на всяк випадок я купив атлас автомобільних доріг.

Аватар користувача
tananda
* *
Повідомлень: 127
З нами з: 5.5.10 11:12
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: 02.06.2012 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення tananda » 23.2.12 21:17

Красота)

Аватар користувача
mumu
*
Повідомлень: 48
З нами з: 30.7.09 15:57
Стать: чол
Звідки: obolon

Re: 02.06.2012 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони. Тр

Повідомлення mumu » 23.4.12 19:35

чудовий маршрут, минулого року був там двічі :naezd:

Аватар користувача
projdusvit
* * *
Повідомлень: 454
З нами з: 26.9.06 15:52
Стать: чол
Звідки: Київ, Виноградар

Re: 22.06.2013 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення projdusvit » 16.5.13 11:41

Вже традиційно, на Трійцю їдемо в Медобори, набирається група. Приєднуйтесь, дуже красивий маршрут;)
- Як підемо, брате? - спитав другий.
- Найнадійніше йти за зорями та небесними світилами, спускатись уздовж перестуджених річищ та прямувати за пташиними тінями, що летять крізь туманні перевали.
Але на всяк випадок я купив атлас автомобільних доріг.

Аватар користувача
xpomou
*
Повідомлень: 7
З нами з: 3.3.10 15:21
Skype: xpomou
Стать: чол

Re: 22.06.2013 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення xpomou » 23.5.13 10:20

Добрый день.
Заинтересовало. Меня и еще трех человек. Регистрация еще открыта?
Omnia mea mecum porto!

Аватар користувача
projdusvit
* * *
Повідомлень: 454
З нами з: 26.9.06 15:52
Стать: чол
Звідки: Київ, Виноградар

Re: 22.06.2013 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення projdusvit » 23.5.13 10:35

Ярослав, місця є, квитки заброньовані, єдине що, мені бажано знати прізвища всіх учасників до понеділка, зараз жеж іменні квитки
- Як підемо, брате? - спитав другий.
- Найнадійніше йти за зорями та небесними світилами, спускатись уздовж перестуджених річищ та прямувати за пташиними тінями, що летять крізь туманні перевали.
Але на всяк випадок я купив атлас автомобільних доріг.

Аватар користувача
xpomou
*
Повідомлень: 7
З нами з: 3.3.10 15:21
Skype: xpomou
Стать: чол

Re: 22.06.2013 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення xpomou » 23.5.13 11:06

1. Ярослав Петрушенко
2. Оксана Бобкова
3. Дмитро Дрозд
4. Валентин Вєщунов

Скажіть, будласка, на який темп/швидкість слід розраховувати? Всі учасники мають якийсь досвід катання у місті та в околицях (деякі навіть їздять велосипедом на роботу), але у багатоденну подорож вирішили відправяємось вперше.

І ще питання: чи не збираєтесь Ви часом прийняти участь у Велодні в Києві - там ми всі могли би зустрітись і зручно вирішити всі питання?
Omnia mea mecum porto!

Аватар користувача
projdusvit
* * *
Повідомлень: 454
З нами з: 26.9.06 15:52
Стать: чол
Звідки: Київ, Виноградар

Re: 22.06.2013 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення projdusvit » 23.5.13 11:08

так, на велодні буду, можна десь на пів на 12 на Контрактовій зустрітись.
- Як підемо, брате? - спитав другий.
- Найнадійніше йти за зорями та небесними світилами, спускатись уздовж перестуджених річищ та прямувати за пташиними тінями, що летять крізь туманні перевали.
Але на всяк випадок я купив атлас автомобільних доріг.

Аватар користувача
PreciouS
* *
Повідомлень: 152
З нами з: 22.12.10 23:24
Стать: чол
Звідки: Бровари, Київ

Re: 22.06.2013 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення PreciouS » 11.6.13 16:17

Цей маршрут же не має ніякого відношення до Медоборів... Адже Медобори - це заповідник який простягається вздовж р.Збруч між Іванівкою та Гусятином.

Аватар користувача
xpomou
*
Повідомлень: 7
З нами з: 3.3.10 15:21
Skype: xpomou
Стать: чол

Re: 22.06.2013 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення xpomou » 13.6.13 14:55

Вам, шановний, якщо вже є доступ до Інтернету, слід було б хоча би запитати у Гугла. Як Карпатьський біосферний заповідник і Карпатьський національний парк розташовані на території Україньських Карпат, але в ніякому разі не являються усіма Карпатами, так і Природний заповідник "Медобори" і Націона́льний приро́дний парк «Подільські Товтри» не займають усієї території Медоборів - залишку коралового рифу, що простягаетсь від Львівської до Хмельницької областей. Говорю як знавець - саме ця територія була темою моєї дипломної роботи і частково дисертації.
Omnia mea mecum porto!

Аватар користувача
PreciouS
* *
Повідомлень: 152
З нами з: 22.12.10 23:24
Стать: чол
Звідки: Бровари, Київ

Re: 22.06.2013 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення PreciouS » 24.6.13 19:23

Вам, шановний, якщо вже є доступ до Інтернету, слід було б хоча би запитати у Гугла. Як Карпатьський біосферний заповідник і Карпатьський національний парк розташовані на території Україньських Карпат, але в ніякому разі не являються усіма Карпатами, так і Природний заповідник "Медобори" і Націона́льний приро́дний парк «Подільські Товтри» не займають усієї території Медоборів - залишку коралового рифу, що простягаетсь від Львівської до Хмельницької областей. Говорю як знавець - саме ця територія була темою моєї дипломної роботи і частково дисертації.
В будь-якому випадку, на скільки я зрозумів, ані Чортків, ані Бучач, Язловець, Нирків та Заліщики всеодно не мають ніякого відношення до "Медоборів" (в деяких джерелах "Медобори" називають "Подільськими товтрами" і те, що це одне і те саме я не знав, а це вже інша справа, адже заповідник "Медобори" є лише частиною "Подільських товтр") - горбистого, заввишки 350—430 м, пасма Медобірських гір, яке простягається з північного заходу на південний схід від смт Підкамінь Львівської області через Збараж, Скалат, Сатанів, Кам'янець-Подільський до Дністра. Довжина Товтрового кряжа — бл. 200 км, з них 110 кілометрів проходить територією Тернопільської області. Товтровий кряж має ширину близько 20 км... Матеріал - вікіпєдія (звісно до вікіпєдії треба ставитись критично, проте її дані досить часто є достовірними і у мене нема підстав не довіряти тому, що в ній написано з приводу "Медоборів").
І якщо можна - окресліть, будь-ласка, більш точно георгафічні рамки "Медоборів" (по ширині - приблизно де край у Тернопільській області і де у Хмельницькій) - можливо я знов чогось не розумію...
І не нервуйте так - я чудово вмію шукати потрібну мені інфу в інеті і перед тим, як писати попереднє повідомлення - я перевірив яку територію охоплює заповідник "Медобори" і НПП "Подільські товтри" - і в описах і на наявних картах чітко видно лише те, що я написав вище.

Аватар користувача
projdusvit
* * *
Повідомлень: 454
З нами з: 26.9.06 15:52
Стать: чол
Звідки: Київ, Виноградар

Re: 22.06.2013 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення projdusvit » 25.6.13 12:03

PreciouS, якщо коротко. "У далекому геологічному минулому Медобори були морським рифом, що простягався уздовж східного узбережжя теплого сарматського моря, яке займало територію сучасної Подільської височини." Гляньте на фізичну мапу України. Від Львову до Новодністровська. Якщо ви бували в тих краях, мали б помітити разючу схожість рельєфу в околицях Дністра і його лівих приток. Тепер по назвах. Залежно від регіону, ці "гори" зазвали різними назвами, хоча по суті це все одне й теж саме(по аналогії з Карпатами: Горгани, Чорногора, Бескиди, Рахівські гори). Так от, на Поділлі, яко спрощено, це: в Рівненські області - Кременецькі гори, Гологори - у Львівській області, Опілля - у Франківські, Товтри - у Хмельницькій, Медобори - у Тернопільській. Це дуже грубо, але точних меж цих частин Подільської височини ви не знайдете, є лише чіткі кордони заповідників.
- Як підемо, брате? - спитав другий.
- Найнадійніше йти за зорями та небесними світилами, спускатись уздовж перестуджених річищ та прямувати за пташиними тінями, що летять крізь туманні перевали.
Але на всяк випадок я купив атлас автомобільних доріг.

Аватар користувача
PreciouS
* *
Повідомлень: 152
З нами з: 22.12.10 23:24
Стать: чол
Звідки: Бровари, Київ

Re: 22.06.2013 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення PreciouS » 26.6.13 09:20

PreciouS, якщо коротко. "У далекому геологічному минулому Медобори були морським рифом, що простягався уздовж східного узбережжя теплого сарматського моря, яке займало територію сучасної Подільської височини." Гляньте на фізичну мапу України. Від Львову до Новодністровська. Якщо ви бували в тих краях, мали б помітити разючу схожість рельєфу в околицях Дністра і його лівих приток. Тепер по назвах. Залежно від регіону, ці "гори" зазвали різними назвами, хоча по суті це все одне й теж саме(по аналогії з Карпатами: Горгани, Чорногора, Бескиди, Рахівські гори). Так от, на Поділлі, яко спрощено, це: в Рівненські області - Кременецькі гори, Гологори - у Львівській області, Опілля - у Франківські, Товтри - у Хмельницькій, Медобори - у Тернопільській. Це дуже грубо, але точних меж цих частин Подільської височини ви не знайдете, є лише чіткі кордони заповідників.
Дак мова ж йде не про Подільську височину або колишнє Сарматське море, а про їх невеличку частинку - Медобори, яка не охоплює усю цю територію... Пробачте - я також пишу дисєр з новітньої історії України і правильність використання термінів чи назв має значення... Просто на скільки я розумію - якщо взяти такий приклад - На Кримському півострові є гори - Кримські, на південній частині яких яскраво виділяється за кліматом смуга узбережжя від Балаклави і приблизно до Феодосії, яка названа Південним берегом Криму (ПБК), проте ж ПБК - це не всі Кримські гори... Так і Медобори - лише виділена частина колишнього Сарматського моря, яка займає значно меньшу територію і тягнеться від Підкаменя до Кам'янця-Подільського і далі в Молдову і має досить невелику ширину - в межах 20 км...

Аватар користувача
sanzal
*
Повідомлень: 22
З нами з: 2.9.09 21:03
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 22.06.2013 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення sanzal » 26.6.13 09:35

Ребята, кто ездил в эту Троицу по этому маршруту и хочет получить видео, пишите в личку - брошу ссылку.
Сергей

Аватар користувача
projdusvit
* * *
Повідомлень: 454
З нами з: 26.9.06 15:52
Стать: чол
Звідки: Київ, Виноградар

Re: 22.06.2013 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення projdusvit » 26.6.13 09:43

Сергій, ти вже встиг змонтувати?
- Як підемо, брате? - спитав другий.
- Найнадійніше йти за зорями та небесними світилами, спускатись уздовж перестуджених річищ та прямувати за пташиними тінями, що летять крізь туманні перевали.
Але на всяк випадок я купив атлас автомобільних доріг.

Аватар користувача
sanzal
*
Повідомлень: 22
З нами з: 2.9.09 21:03
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 22.06.2013 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення sanzal » 26.6.13 09:57

Нi, це вiдео буде без монтажу, так кажучи - повна версiя для учасникiв походу (на численнi прохання). Змонтована версiя буде значно коротшою та з`явиться трохи пiзнiше й буде доступна для перегляду усiм бажаючим. Вона буде викладена на цьому форумi та на твоєму сайтi, Андрiю.

Аватар користувача
projdusvit
* * *
Повідомлень: 454
З нами з: 26.9.06 15:52
Стать: чол
Звідки: Київ, Виноградар

Re: 22.06.2013 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення projdusvit » 26.6.13 11:32

.. і тягнеться від Підкаменя до Кам'янця-Подільського і далі в Молдову і має досить невелику ширину - в межах 20 км...
чому ви вирішили, що вона має ширину в межах 20 км? описані місця входять в загальний напрям від Підкаменя до Бакоти, але це не лінія шириною 20 км, а значно ширша територія
- Як підемо, брате? - спитав другий.
- Найнадійніше йти за зорями та небесними світилами, спускатись уздовж перестуджених річищ та прямувати за пташиними тінями, що летять крізь туманні перевали.
Але на всяк випадок я купив атлас автомобільних доріг.

Аватар користувача
Enion
* * *
Повідомлень: 272
З нами з: 26.9.06 16:11
Skype: eenion
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: 22.06.2013 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення Enion » 27.6.13 12:56

Народ, скиньте трек = ) пожалуйста :gerl:
На железных собаках прочь, от чумных городов (C)

Аватар користувача
projdusvit
* * *
Повідомлень: 454
З нами з: 26.9.06 15:52
Стать: чол
Звідки: Київ, Виноградар

Re: 22.06.2013 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення projdusvit » 27.6.13 13:16

на сторінці http://www.svitzaochi.com/page_65_velot ... njony.html є вставлена мапа з байкмепу http://www.bikemap.net/uk/route/981497- ... 97/terrain
там є опція - експорт треку. Єдине що, це варіант маршруту, коли сильно висока вода і Стипа вбрід не переходиться. За селом Дуліби, спитаєте в місцевих, є спуск по грунтовці в каньйон, дорога виходить до броду, там буде десь трохи вище ніж по коліна води, тоді до русилівських водопадів веде грунтовка вздовж Стрипи
- Як підемо, брате? - спитав другий.
- Найнадійніше йти за зорями та небесними світилами, спускатись уздовж перестуджених річищ та прямувати за пташиними тінями, що летять крізь туманні перевали.
Але на всяк випадок я купив атлас автомобільних доріг.

Аватар користувача
sanzal
*
Повідомлень: 22
З нами з: 2.9.09 21:03
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 22.06.2013 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення sanzal » 29.6.13 06:42

Фiльм про велопохiд "Медобори: водоспади, замки і каньйони", що вiдбувся 22-24 червня 2013 року

phpBB [video]

Аватар користувача
projdusvit
* * *
Повідомлень: 454
З нами з: 26.9.06 15:52
Стать: чол
Звідки: Київ, Виноградар

Re: 07.06.2014 (R) Медобори: водоспади, замки і каньйони

Повідомлення projdusvit » 16.5.14 23:17

3 вихідних на Трійцю - чудова нагода з'їздити на Поділля!
Ще є вільні місця, приєднуйтесь, буде класно!
- Як підемо, брате? - спитав другий.
- Найнадійніше йти за зорями та небесними світилами, спускатись уздовж перестуджених річищ та прямувати за пташиними тінями, що летять крізь туманні перевали.
Але на всяк випадок я купив атлас автомобільних доріг.


Повернутись до “Комерцiйнi походи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість