перепрошую якщо десь пропустив ... але чому о 08:29 ? якщо збір на європейській уже о 09:13Збір Дарницької колони - 28 травня о 08.29 годині, на парковці торговельного центру "Материк", що знаходиться біля м. Осокорки
можна звичайно встигнути але аж ніяк не на 15км/год

