Добрый день
появилась проблемка опускается подседел зажимаю помаксимуму и современем начинает просаживается на пару мм хомут менял что делать
Ні,диск десь через 6 місяців з'явилися косі полоси а сьогді додому вже йшов пішкив тебе ві-брейки ? або чим так роздер бока ? скажи я собі не буду ставити