А, ясно я чула, що їх звідти возять. Мені рама була зручна
До речі багато кому рама ГТ не подобається
Тому любий інший Вам точно буде зручніше.
А, ясно я чула, що їх звідти возять. Мені рама була зручна
До речі багато кому рама ГТ не подобається
Тому любий інший Вам точно буде зручніше.
В тих, що ви порадили в усіх діаметр колеса 26 і розмір рами замалий для мене, якщо я правильно розумію?
Раджу звернути увагу на жіночі серії велосипедів - вони завжди комфортніші і красивіші за чоловічі.
Ясно, все одно дякую!)Важко сказати щось про те, чого нiколи не бачив
А нарахунок таких, що скажете?:
ок, а можете ще навести приклади не з жіночими рамами?)))Дякую, я бачила ці пропозиції, але хотілось, щоб хтось знаючий порадив на які саме моделі звернути увагу.![]()
Вибирайте по кольору
( крiм жартiв)
![]()