Здається проблема вирішена, залишилось на вулиці протестувати. Дійсно перекинув малу зірку іншим боком і поїхало. Щоб я без вас робив Дякую Technician та konst за допомогу
Перекинув троси на свої місця - те саме. По зірках - 53/39, надпис HG назовні http://i.piccy.info/i9/ec1ef3fd666508a1121cb9a64924c786/1483477879/308334/1105485/IMG_0227.jpg Теж думав про зацепи на зірці, але вони ніби гуд) http://i.piccy.info/i9/ce0acd1c7329e6170d6ae30a20e7c6c0/1483478550/266449/110...
Цікава ситуація із придбаним велосипедом. У підвішеному стані все ідеально. Але при навантаженні ланцюг не вискакує на велику зірочку. Спершу грішив на перекидку, ставили іншу - те саме. Думав, манетка, ставив нову манетку - теж ті самі мухи. Вже й незнаю що думати. Звісно регулював H, трішки відпус...